Bike Prague: největší závod na horských kolech v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už v sobotu 19. května se koná sedmý ročník Bike Prague. Start a cíl závodu je u pražské Galerie Butovice, závodníci se mohou těšit na pestré trasy, které účastníky provedou Prokopským údolím nebo přes CHKO Český kras. Součástí programu jsou také dětské závody, které mají děti z Prahy 5 a Prahy 13 zdarma!

Bike Prague – největší závod na horských kolech v Praze | foto: Bike Prague

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na své si přijdou jak hobby cyklisté, tak ti, kteří mají rádi náročné technické pasáže. Pro ty, kteří se chtějí hlavně projet na krásné trati nebo okusit závodní atmosféru, připravili organizátoři trasu dlouhou 35km.

Pro náročnější bikery, kteří se chtějí na kole pořádně vyřádit, chystají pořadatelé 55km trasu. Na ní čekají závodníky výjezdy, sjezdy, ale i brody. Krásný úsek mezi Chotčí, Chýnicemi, Třebotovem a Kosoří pojedou účastníci dvakrát.

Bike Prague – největší závod na horských kolech v Praze

Bike Prague nabízí kromě klasického závodu také další varianty, jak si závod ještě více zpestřit. Jednou z možností je kategorie Tandem. Musíte složit tým muž – žena v libovolném vzájemném vztahu. Jeden z dvojice pojede krátkou trasu na 35 km a druhý dlouhou na 55km. Vítězí tým s nejnižším součtem časů.

Bike Prague – největší závod na horských kolech v Praze

Další týmovou soutěží je Slow Motion. Tady je naopak potřeba dát dohromady co nejpočetnější tým. Vítězí totiž družstvo s nejvyšším součtem dosažených časů. Sčítají se časy z krátké i dlouhé trasy. Podle toho, jakou distanci si závodníci vyberou. Do cíle nemusí dojet všichni závodníci z týmu. Započítávají se pouze časy těch, kteří Bike Prague dokončí v časovém limitu.

Bike Prague – největší závod na horských kolech v Praze

Součástí doprovodného programu bude 19. května u Galerie Butovice také dětský sportovní den, jehož se bude účastnit také Iva Kubelková. Modelka a moderátorka je ambasadorkou dětského sportovního dne, v rámci kterého se konají také Intersport dětské závody. Malí bikeři budou mít na výběr podle věku distance od 350 metrů po 3 kilometry. 

Děti se dále mohou těšit například na skákání na trampolíně, skákací hrad nebo na dětský kvíz. Malí bikeři s bydlištěm na Praze 5 a Praze 13 se pak projedou nedaleko svého bydliště zdarma v rámci dětských závodů.

Bike Prague – největší závod na horských kolech v Praze

Do 16. května je možné se na Bike Prague přihlásit za 600 Kč online. Při registraci dvou a více závodníků najednou vyjde závod každého přihlášeného jen na 500 Kč. Další variantou registrace jsou prodejny Intersport. Výhodou přihlášení v Intersportu je 20% sleva na servis kola a registrace na dětské závody zdarma až pro dvě děti. Registrace je možná také přímo v Galerii Butovice a to v pátek 18. 5. od 12:00 nebo 19. května do 14:00 (na dlouhou trasu do 11:00). Cena na místě je 700 Kč.

Bike Prague – největší závod na horských kolech v Praze

Na závodníky navíc čeká jedno překvapení. V týmu Autosalon Klokočka pojede Roman Šebrle. Účastníci tak mohou poměřit síly s olympijským vítězem, mistrem světa i Evropy v desetiboji.

Více informací o závodě Bike Prague najdete nawww.bike-prague.cz.

Program Bike Prague 2018

  • 10:00 – dětské závody
  • 12:00 – start trasy na 55km
  • 15:00 – start trasy na 35km

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Čistý festival na sněhu pokračuje i letos. S názvem Třídíme na sněhu

Koše na třídění odpadů máme přesně po ruce, třeba takhle – mezi sjezdovkou a...

Zvykli jste si v minulých sezónách ve svých oblíbených lyžařských areálech třídit odpad? Pokud ano, máme pro vás...

Český červený kříž pomáhá už sto let

Dům péče ČČK Mladá Boleslav

Český červený kříž oslaví v únoru 100 let od svého vzniku, tehdy se ovšem jmenoval Československý červený kříž. Pomáhá...

Masarykova střední škola chemická pořádá 4. 12. den otevřených dveří

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří.

Přemýšlíte doma s dítětem, jaká střední škola ho bude bavit? Jestli máte nadaného mladého chemika, nenechte si ujít den...

Najdete na iDNES.cz