Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Praha 6 otevírá občansko-podnikatelské centrum

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Radnice Prahy 6 pracuje na přípravách otevření Občansko-podnikatelského centra s názvem Centrum 6. Nabídnout by mělo rychlé a kvalifikované informace o službách, obchodu a řemeslech v rámci městské části Praha 6 a poradenský servis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrum 6 se má stát informačním uzlem pro obyvatele a podnikatele městské části Praha 6. | foto: Praha 6

Občansko-podnikatelské centrum – základní představení

Pro podnikatele zde budou pořádány konference, školení, tématické semináře. Centrum 6 nabídne informace o možnostech podnikání a řadu dalších služeb pro začínající a stávající podnikatele. To vše na jednom místě. Podnikatelé se již nyní mohou zdarma hlásit do nově vznikající databáze registru pro občansko-podnikatelské centrum.

Centrum 6 se má stát informačním uzlem pro obyvatele a podnikatele městské části Praha 6. Fungovat by mělo od září, v prostorách Skleněného paláce na nám. Svobody.

Projekt městské části Praha 6 je z velké části financován v rámci Operačního programu Praha – Konkurenceschopnost, který byl podpořen z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Praha 6 otevírá občansko-podnikatelské centrum 2

Zapojte se do databáze podnikatelů MČ Praha 6

"Centrum 6 bude na jedné straně pomáhat podnikatelům a na straně druhé občanům MČ Praha 6, kteří jednoduchou cestou zjistí dostupnost a nabídku podnikatelů ve svém okolí," říká radní Ondřej Balatka, který vznik centra připravuje.

"Projekt občansko-podnikatelské centrum umožní podnikatelům prezentovat nabídku jejich služeb směrem k občanům MČ Praha 6. V Praze 6 evidujeme 36 tisíc podnikatelských subjektů a věříme, že dojde k výraznému zjednodušení kontaktu mezi podnikatelskou sférou a občany," domnívá se radní Ondřej Balatka.

V současné době Praha 6 vytváří databázi živnostníků a podnikatelů působících na Praze 6. "Aby databáze měla význam pro podnikatele i občany, musí být zaplněna právě podnikateli. Ti se mohou registrovat prostřednictvím mailu," uvedl Balatka.

Do databáze projektu občansko-podnikatelské centrum se mohou hlásit menší a drobní podnikatelé, živnostníci nebo řemeslníci, kteří mají místo podnikání nebo provozovnu na Praze 6. Nejde však jen o řemeslníky, ale i o majitele fitness center, zdravotnických zařízení, jazykových kurzů a podobně.

Právě na malé a střední podnikání je centrum zaměřeno. Pro podnikatele, kteří se registrují do databáze, zajistí Centrum 6 zdarma vlastní webové stránky.

Praha 6 otevírá občansko-podnikatelské centrum 3

Zájemci se na webu či přepážkách Centra 6 dozvědí podrobné informace o všech provozovatelích služby, kterou shánějí, včetně otevírací doby nebo cen. Podnikatelům pak bude centrum sloužit kromě bezplatného zařazení do databáze i jako kontaktní bod, kde najdou například přehled lidí shánějících práci nebo krátkodobou brigádu.

Záměrem radnice je totiž kromě propojení nabídky a poptávky po službách i ambice zmírnit dopady hospodářské krize na své obyvatele.

Režim infolinky:

PO-ČT 8-16 / PÁ 8-12

Dotazy nebo požadavky na registraci lze zasílat na: centrum6@praha6.cz

Radnice proto vyzývá podnikatele MČ Praha 6 o zapojení do společného projektu občansko-podnikatelského centra, neboť bez spolupráce radnice, občanů a podnikatelů nemůže být projekt úspěšný. Do Centra 6 je možné se registrovat prostřednictvím bezplatné infolinky 800 100 479.

Autor:
Témata: konference

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz