Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně na obě, pravděpodobně víte, co je Global Champions Prague PlayOffs 2018.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč | foto: Playoffs

Ano, jedná se o největší akci jezdeckého sportu, na níž budou ukazovat své umění ti nejlepší jezdci na svých světově známých koních. Letos bude toto elitní klání probíhat v Praze, a to konkrétně v termínu od 13. do 16. prosince. Hostitelem celé akce se stane letňanská O2 arena. My si tuto velkolepou show poněkud více přiblížíme a prozradíme vám, jak lze jednoduše vyhrát dvě vstupenky v celkové hodnotě 7 380 korun.

Speciální jezdecká akce pod taktovkou Czech Equestrian Teamu

Velkolepost show dokazuje již jenom fakt, že se v jejím rámci rozdělí částka přesahující 11,5 milionu eur. Pořadatelem je společnost Czech Equestrian Team. V podstatě jde o zcela unikátní akci, která se ještě nikdy v hlavním městě České republiky nekonala. Čeští příznivci tak budou moci světovou špičku zhlédnout na vlastní oči.

Těšit se můžete na 16 nejlepších světových týmů

Celkem čtyři závodní dny plné nádherných koní, dechberoucích skoků a vynikajících výkonů. I takto lze Prague PlayOffs 2018 charakterizovat. A kdo bude závodit za Českou republiku? Ano, odpovídáte správně, bude to tým Prague Lions, jehož nedílnou součástí jsou závodníci a závodnice zvučných jmen i vycházející hvězdy jezdeckého sportu. Z našich to budou Aleš Opatrný a Anna Kellnerová. Z těch zahraničních především Holger Wulschner z Německa, Gerco Schröder z Nizozemska či Niels Bruynseels z Belgie.

Máte už vstupenky?

A jak je to se vstupenkami na Prague PlayOffs 2018? Možná vás to překvapí, ale ty nejlevnější bylo možné sehnat již za 490 korun. Většina z takovýchto levnějších variací je už ale bohužel vyprodaná. I proto se vyplatí zúčastnit se speciální soutěže vyhlášené před několika dny, jež vám dává šanci dva lupeny vyhrát. Samotná soutěž o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018 není nijak náročná, o čemž vás ostatně přesvědčíme v následujících řádcích.

V čem spočívá soutěž o lístky na Prague PlayOffs 2018?

Autorem soutěže je známý eshop Prague Equestrians Store nabízející všechny jezdecké potřeby různého druhu. V pestrém sortimentu najdete jak vybavení pro jezdce, tak i pro samotné koně a zkrátka vše, co s jezdectvím jako takovým souvisí. Soutěž byla spuštěna 1. srpna a poběží neomezeně až do konce září. Máte tedy ještě dostatek času, abyste se mohli zúčastnit a poškádlit štěstí. Co musíte udělat, abyste měli šanci zvítězit? Bohatě postačí odpovědět na celkem osm otázek. 

Ne, nebojte se, nejde o žádný složitý znalostní kvíz, který byste nezvládli. Spíše se jedná o několik orientačních dotazů, které vesměs budou mířit na váš vztah ke koním a jezdectví všeobecně. Příkladem budiž třeba otázka, jestli vlastníte nějakého koně. Odpovědi skutečně nebude zapotřebí nikde složitě vyhledávat. Odpovíte jednoduše z hlavy dle vlastního uvážení. Až tak učiníte osmkrát, budete muset vyplnit vlastní emailovou adresu, číslo mobilního telefonu a datum narození. Výherce bude známý nejpozději do 8. října.

Prostě jen zkusíte vlastní štěstí

Online soutěže se můžete zúčastnit buď přímo na webu eshopu Prague Equestrians Store, nebo na facebookové stránce této internetové prodejní galerie. Soutěže se mohou účastnit všechny osoby starší 18 let mimo zaměstnance společnosti Prague Equestrians Store a lidi podílející se na přípravě soutěže samotné. Pravidla soutěže jsme už podrobně popsali v minulém odstavci. Jen pro přesnost, vstupenky v hodnotě 7 380 korun jsou celkem dvě, takže si s sebou můžete vzít kohokoli.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz