Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Práce v kosmetické firmě může změnit život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ani v dobách, kdy jiná odvětví podnikání stagnují kvůli krizi, na prodej kosmetiky a přípravků pro zdraví to nemá nijak zásadní vliv. Pro lidi, kteří hledají práci nebo se chtějí začít věnovat něčemu jinému, to může být signál ke změně. Práce v kosmetické firmě jako poradkyně může být pro řadu žen tou pravou volbou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přípravky pro krásu i zdraví | foto: Miss Comsetic

Práce v kosmetické firmě může být pro ženu tou správnou cestou, jak vybočit z fádního stereotypu a získat finanční nezávislost. Tu nabízí třeba právě ryze česká firma Miss Cosmetic.

Společnost založila jedna z nejatraktivnějších českých žen Monika Žídková a během několika málo let se jí a jejím obchodním partnerům podařilo téměř nemožné – vyvinout a uvést na trh vlastní řadu kvalitní kosmetiky a potravinových doplňků.

Takže dnes už pro renomovanou značku Miss Cosmetic úspěšně pracuje po celé České republice několik tisícovek kosmetických poradkyň. "Tato práce v kosmetické firmě má celou řadu velkých výhod, jaké byste jinde jenom stěží hledali," zdůrazňuje viceprezident společnosti Jiří Stareček.

Práce v kosmetické firmě může splnit sny o nezávislosti

MonikaPodle něj totiž práce v kosmetické firmě může splnit sny o nezávislosti a životní změně mnoha ženám, ale dokonce i mužům, kteří najdou odvahu se do světa kosmetiky, zdraví a krásy zapojit.

"Je to práce, kde si každý může zvolit takové tempo, jaké mu vyhovuje, to u naprosté většiny jiných firem najdete opravdu jenom hodně výjimečně. Práce kosmetické poradkyně přináší těm, kdo mají chuť změnit svůj život k lepšímu a chtějí pracovat, možnost stát se finančně nezávislými a začít si plnit své sny," ujišťuje Stareček.

Podle něj záleží na rozhodnutí každého jednotlivce, jestli si chce jen přilepšit k běžnému příjmu, anebo začít vydělávat naplno. "A finanční efekt spolupráce s Miss Cosmetic může být pro někoho opravdu hodně velkým a příjemným překvapením," dodává.

"Byla jsem k téhle práci skeptická, trvalo půl roku, než jsem se konečně rozhodla, nebo spíš nechala přemluvit kolegyní, abych to zkusila. Teď se z toho stala práce doslova na plný úvazek a současně i koníček a zábava," vzpomíná na své začátky práce v kosmetické firmě šestatřicetiletá Hana Skopalová z Olomouce.

Předtím osm let pracovala v menší stavební firmě jako účetní, k původní profesi už by se vrátit nechtěla.

"Teď potkávám každý den nové zajímavé lidi, mám nové přátele, změnila jsem životní styl, taky si konečně můžu dovolit se pěkně oblékat. A konečně jsem začala rekonstruovat byt, a to jsem si nikdy předtím nemohla dovolit," vypočítává bývalá úřednice, co jí práce v kosmetické firmě přinesla.

Kosmetické přípravky

Práce v kosmetické firmě může být tou správnou cestou

Společnost založená někdejší českou Miss Monikou Žídkovou se zaměřuje na vývoj a výrobu přípravků pro krásu i zdraví. V její produkci figurují nejen kosmetické přípravky, ale také speciálně komponované potravinové doplňky s příznivými účinky na celý organizmus.

Firma Miss Cosmetic je také jedinou velkou renomovanou českou společností, která do svých přípravků používá léčivé substance v mikronizované formě. Ty pak mají mnohem vyšší účinnost a podle odborníků jsou pro organismus zdravější.

Miss Cosmetic tedy svým zákazníkům nabízí nejen pleťové krémy, masky, parfémy, sprchové gely, pleťová tonika, ale například i speciální doplňky stravy pročišťující organizmus, odbourávající tuk a podporující celkovou kondici a vitalitu lidského těla. Na vývoji i výrobě produktových řad se značkou Miss Cosmetic se podílí uznávaná česká farmaceutická firma Favea.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Vydejte se během příjemných srpnových večerů za kulturou pod širým nebem! Letní scéna Harfa láká na dvaadvacet...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Najdete na iDNES.cz