Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Práce s talenty ve společnosti Tieto

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Tieto podporuje odborný rozvoj a kariérní růst svých zaměstnanců mnoha způsoby. Jedním z těchto způsobů je široká nabídka interních a externích školení s možností získání certifikace v různých IT specializacích. "Na vzdělávání zaměstnanců klademe velký důraz, a to nejen v odborných, ale také v měkkých a manažerských dovednostech," dodává Jaroslav Durda, personální ředitel Tieto.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práce s talenty. Vzdělávání zaměstnanců v Tieto | foto: Tieto

Od ledna do července letošního roku se různých vzdělávacích programů účastnilo bezmála1 400 zaměstnanců z celkového počtu 1 960. Ti na vzdělávacích aktivitách různého charakteru strávili více než 122 800 hodin.

Kromě odborných kurzů zaměřených na vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých oblastech IT, umožňuje mezinárodní prostředí společnosti Tieto rozvoj a plné využití jazykových znalostí, zejména angličtiny a sdílení zkušeností napříč všemi 27 zeměmi, ve kterých má společnost Tieto své pobočky.

Tieto klade na vzdělávání zaměstnanců velký důraz

Jedním z inovativních programů společnosti Tieto zaměřených na rozvoj talentů je Greenhouse program. Tento roční vzdělávací program má za cíl identifikovat, vybrat a rozvíjet talentované zaměstnance s potenciálem stát se budoucími manažery. Na programu a jeho organizaci se podílí externí vzdělávací a konzultační společnost, která má letité zkušenosti v oblasti vzdělávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů.

Do vzdělávacího programu Greenhouse mohou být zařazeni zaměstnanci, kteří pracují ve společnosti déle než jeden rok a mají vůli a chuť na sobě dále pracovat. Základní předpoklad a impuls je tedy na nich a dále na jejich přímých nadřízených, jejichž role je zaměstnance v tomto podporovat a následně jim vytvářet podmínky pro další rozvoj. O zařazení do programu rozhoduje v poslední fázi úspěšný výsledek hodnocení (assessment), který je zaměřen na zjištění potenciálu jednotlivých přihlášených a výběr skutečných talentů.

Budova

V průběhu téměř celého programu na vzdělávání zaměstnanců účastníci intenzivně pracují na rozvoji svých manažerských dovedností pomocí externích i interních školení, seminářů, koučování, diskuzí s členy vrcholového managementu společnosti Tieto a prací na určeném interním projektu.

Právě práce na konkrétním projektu zpravidla bývá pro účastníky nejobtížnější. Tříčlenné týmy spolupracují na předem definovaných úkolech a v rámci řešení se projevuje jejich postoj k rozdělení rolí v týmu, schopnost řešit úkoly, vypořádávat se s neočekávanými situacemi a také úroveň jejich komunikačních a prezentačních schopností.

Přidanou hodnotou je pak pro účastníky bezesporu i praktická implementace výsledků projektu a uplatnění jejich návrhů do života společnosti. Po úspěšném absolvování ročního programu dostávají účastníci nejen ucelenou zpětnou vazbu a certifikát, ale také jsou pro ně připravené individuální vzdělávací plány na další období. Jejich kariérní cesta může úspěšně začít.

Dny otevřených dveří v Tieto

S některými absolventy programu na vzdělávání zaměstnanců Greenhouse se můžete setkat v jejich rolích na akci IT Day - den otevřených dveří, která se uskuteční v listopadu, a to již v nové budově Ostrava Tieto Towers.

Tieto je přední evropská společnost poskytující služby v oblasti informačních technologií a produktového inženýrství.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Siegmar Lengauer, pracovník firmy PORR, v roli včelaře: při práci se svými...
bee@PORR: projekt, který dává včelám domov

Pod heslem „Sledovat včely. Formovat budoucnost.“ podniká koncern PORR spolu se svými dceřinými společnostmi aktivní kroky proti zvýšenému úhynu včel. Díky...  celý článek

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague.
Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague

Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského „A“ týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se...  celý článek

Vaše důležité elektronické dokumenty ochrání Bezpečné úložiště.
Jak uchovávat dokumenty elektronicky a opravdu bezpečně

Pořídit si zajištěný úložný prostor je snadné. Své důležité dokumenty budete mít uložené v elektronické podobě a přitom budou opravdu v bezpečí.  celý článek

Vyfoťte, vystavte, prodejte
Vyfoťte, vystavte, prodejte

Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.