Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Práce s talenty ve společnosti Tieto

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Tieto podporuje odborný rozvoj a kariérní růst svých zaměstnanců mnoha způsoby. Jedním z těchto způsobů je široká nabídka interních a externích školení s možností získání certifikace v různých IT specializacích. "Na vzdělávání zaměstnanců klademe velký důraz, a to nejen v odborných, ale také v měkkých a manažerských dovednostech," dodává Jaroslav Durda, personální ředitel Tieto.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práce s talenty. Vzdělávání zaměstnanců v Tieto | foto: Tieto

Od ledna do července letošního roku se různých vzdělávacích programů účastnilo bezmála1 400 zaměstnanců z celkového počtu 1 960. Ti na vzdělávacích aktivitách různého charakteru strávili více než 122 800 hodin.

Kromě odborných kurzů zaměřených na vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých oblastech IT, umožňuje mezinárodní prostředí společnosti Tieto rozvoj a plné využití jazykových znalostí, zejména angličtiny a sdílení zkušeností napříč všemi 27 zeměmi, ve kterých má společnost Tieto své pobočky.

Tieto klade na vzdělávání zaměstnanců velký důraz

Jedním z inovativních programů společnosti Tieto zaměřených na rozvoj talentů je Greenhouse program. Tento roční vzdělávací program má za cíl identifikovat, vybrat a rozvíjet talentované zaměstnance s potenciálem stát se budoucími manažery. Na programu a jeho organizaci se podílí externí vzdělávací a konzultační společnost, která má letité zkušenosti v oblasti vzdělávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů.

Do vzdělávacího programu Greenhouse mohou být zařazeni zaměstnanci, kteří pracují ve společnosti déle než jeden rok a mají vůli a chuť na sobě dále pracovat. Základní předpoklad a impuls je tedy na nich a dále na jejich přímých nadřízených, jejichž role je zaměstnance v tomto podporovat a následně jim vytvářet podmínky pro další rozvoj. O zařazení do programu rozhoduje v poslední fázi úspěšný výsledek hodnocení (assessment), který je zaměřen na zjištění potenciálu jednotlivých přihlášených a výběr skutečných talentů.

Budova

V průběhu téměř celého programu na vzdělávání zaměstnanců účastníci intenzivně pracují na rozvoji svých manažerských dovedností pomocí externích i interních školení, seminářů, koučování, diskuzí s členy vrcholového managementu společnosti Tieto a prací na určeném interním projektu.

Právě práce na konkrétním projektu zpravidla bývá pro účastníky nejobtížnější. Tříčlenné týmy spolupracují na předem definovaných úkolech a v rámci řešení se projevuje jejich postoj k rozdělení rolí v týmu, schopnost řešit úkoly, vypořádávat se s neočekávanými situacemi a také úroveň jejich komunikačních a prezentačních schopností.

Přidanou hodnotou je pak pro účastníky bezesporu i praktická implementace výsledků projektu a uplatnění jejich návrhů do života společnosti. Po úspěšném absolvování ročního programu dostávají účastníci nejen ucelenou zpětnou vazbu a certifikát, ale také jsou pro ně připravené individuální vzdělávací plány na další období. Jejich kariérní cesta může úspěšně začít.

Dny otevřených dveří v Tieto

S některými absolventy programu na vzdělávání zaměstnanců Greenhouse se můžete setkat v jejich rolích na akci IT Day - den otevřených dveří, která se uskuteční v listopadu, a to již v nové budově Ostrava Tieto Towers.

Tieto je přední evropská společnost poskytující služby v oblasti informačních technologií a produktového inženýrství.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz