Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pozvánka: Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays opět v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od 31. března do 2. dubna 2017 hostí Praha světově proslulou autorku a terapeutku Brandon Bays. Nenechte si ujít její unikátní seminář. Tři dny, které vám změní život.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Seminář světově proslulé autorky a terapeutky | foto: Cestabrandonbays.cz

Českým příznivcům představí Brandon opět vlastní unikátní metodu léčby, a to na třídenním praktickém kurzu s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje. Autorka bestselleru Cesta (The Journey) ukáže lidem způsob, jak významně ovlivnit kvalitu života přirozeným procesem samoléčby.

„Intenzivní Cesta s Brandon Bays je určena všem, kdo chtějí zkvalitnit svůj život a své zdraví. Třetí den probíhá seminář Pokročilé nástroje, na kterém se učí další techniky, díky kterým lze tuto metodu ještě lépe začlenit do svého života a života lidí kolem nás,“vysvětluje Bohdana Nádas, terapeutka Cesty a pořadatelka akce ze společnosti The Journey ČR.

Seminář je určen všem, kdo v životě hledají opravdovou radost, cítí se vyhořelí či bez motivace. Tato metoda si umí poradit i s fyzickými problémy, které se lékařům nedaří úspěšně vyléčit. S Cestou dokážete najít i správný směr, jak zlepšit vztahy s druhými lidmi i sám se sebou.

Seminář je praktický workshop

Nástroje, které se naučíte, můžete používat nadále ve svém životě a pomoct tak i svým blízkým. Zkušení trenéři a terapeuti Cesty vám budou po celý čas k dispozici a postarají se o to, abyste čas strávený na semináři využili na maximum.

Co vás čeká?

Proces Cesty vás zavede ke konkrétním nevyřešeným buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit a tím se od nich osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby.

Video o Cestě, klikněte na obrázek níže nebo na: http://cestabrandonbays.cz/uploads/Cesta.mp4

Pozvánka: Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays opět v Praze!

Desetitisíce lidí z celého světa, různého věku, profese, společenského postavení, dnes používají Cestu k nalezení skutečné svobody ve vlastním životě. Nalézají své vlastní odpovědi a nejhlubší pravdy a zažívají hluboké emocionální a fyzické léčení na buněčné úrovni. Výsledky tohoto procesu jsou transformující a trvalé.

Úspěšnost této metody potvrzují i výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů z oblasti buněčné biologie. Potlačení emocí totiž způsobuje zablokování buněčných receptorů a narušení komunikace mezi buňkami. Díky metodě Cesta je můžete opět uvolnit a výrazně zlepšit svůj fyzický i duševní stav. Živým důkazem je nejen Brandon Bays, ale i tisíce uzdravených dospělých a dětí po celém světě.

Stále váháte a přemýšlíte, zdali jste připraveni?

Odpovězte si na následující otázky: Chybí vám v životě opravdová radost? Cítíte, že sám/sama sebe nějakým způsobem sabotujete nebo blokujete? Cítíte se vyhořelí? Trápí vás nějaký dlouhodobý problém, který prostě nechce odejít? Vaše vztahy s druhými lidmi nejsou tak opravdové a naplňující, jak byste si přáli? Cítíte se otupělý/á, chybí vám motivace, chuť a nadšení v oblasti práce, kariéry nebo v životě vůbec? Máte nějaký fyzický problém, který se vám nedaří úspěšně vyléčit? Cítíte v hloubce velký potenciál, který čeká na to, až se bude moci vyjádřit? Toužíte probudit vaše vlastní vědomí, zažít skutečnou moudrost, jasný vhled a hluboký vnitřní mír? Nastal konečně čas osvobodit se a zažít skutečné naplnění ve všech oblastech vašeho života? Pokud jste odpověděli ano na některou z výše uvedených otázek, pak jste připraveni. Správný čas je právě teď.

Pozvánka: Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays opět v Praze!

Brandon Bays pomohla tisícům lidí po celém světě | foto: Cestabrandonbays.cz

Během semináře, který začíná v pátek od 9 hodin ráno a končí v neděli v 19 hodin večer v KC City v pražské ulici na Strži, si návštěvníci postupně prožijí a naučí se proces a metody, které jsou blíže popsány v knize Cesta.

V rámci semináře se naučíte:

  • Vyčistit emocionální a fyzické bloky, které vám brání v prožívání vlastního nejvyššího potenciálu naplno.
  • Využívat jednoduché nástroje, s nimiž můžete dále pracovat na zkvalitnění vašeho života.
  • Vyčistit staré buněčné vzpomínky i emocionální zátěže, které mohou způsobovat onemocnění.
  • Jak usnadnit léčení na všech úrovních.
  • Otevřít se pocitu radosti a svobody. A v neposlední řadě se naučíte zažít skutečné naplnění vlastního života.

Cesta duše i těla

Během třídenního semináře Intenzivní Cesta a Pokročilé nástroje si postupně prožijete a naučíte se proces Emocionální Cesty, proces Fyzické Cesty a Pokročilé nástroje. První den semináře vás Brandon Bays seznámí s danou metodou a provede praktickou ukázku. V odpoledních hodinách si účastníci s pomocí skript a trenérů projdou celým procesem Emocionální Cesty.

Sobotní proces Fyzické Cesty je zaměřen především na odhalování a léčení příčin fyzických zdravotních obtíží. Účastníkům semináře, ať už s vědomými či nevědomými potížemi, tato metoda rychleji pomůže najít a uvolnit jakékoliv bloky, které za potížemi stojí.

Během části Pokročilé nástroje získáte mnoho dalších jednoduchých, ale velmi účinných nástrojů, které proces Cesty usnadňují.

Seminář je simultánně tlumočený do českého jazyka. Každý účastník si může objednat tlumočení již při vyplnění přihlášky.

Unikátní seminář
Kdy: 31.3. - 2.4. 2017 (začátek vždy v 9:00, konec v pátek a sobotu v cca 20:00 a v neděli v cca 19:00)
Kde: KC City, Na Strži 65/1702, Praha 4 (www.kc-city.cz)
Prodej vstupenek a odpovědi na dotazy ohledně semináře na kontaktech info@cestabrandonbays.cz; +420 604 931 957
Více na: http://www.cestabrandonbays.cz/seminare-a-intro-vecery/seminare/intenzivni-cesta-a-pokrocile-nastroje.html

O Brandon Bays

Brandon Bays je celosvětově uznávanou terapeutkou, lektorkou a autorkou knih. Původem z USA, ale žijící již mnoho let ve Walesu, zemi Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. V roce 1992 jí byl diagnostikován nádor dělohy o velikosti basketbalového míče. Techniky, díky nimž se během necelých sedmi týdnů uzdravila bez léků a operace, popsala ve své knize Cesta (v originále „The Journey“). Mezi její další knihy patří Cesta pro děti, v níž ukazuje, jak je možné tuto metodu využít k pomoci dětem; Svoboda, kniha o svobodě na všech úrovních našeho bytí. Spolu s Kevinem Billettem také napsali knihu Vědomí – Nová měna, která popisuje, jak se zbavit různých životních omezení a žít trvale naplněný život. Kromě psaní knih se Brandon Bays věnuje především vedení seminářů Cesty po celém světě. Více na webu: www.cestabrandonbays.cz.

WINspirace 4U, s.r.o.

Společnost byla založena 2013 zejména na podporu metody Cesta v České republice. Více info na: http://www.cestabrandonbays.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Pyrenejská řež pro Španěly? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Hned druhý den šampionátu nás čeká jeden z hitů, ve kterém tipéři favorizují Španěly. Vstupte do největší komunity...

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Messi a spol. jdou pro životně důležitou výhru, ale proti stojí silní Chorvaté! Vstupte do největší komunity sázkařů a...

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) chce na dopravních stavbách co nejdříve zavést do praxe využití digitálních...

Další z rubriky

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Už vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si centrální vysavač,...

Počet vloupání během dovolených roste, nepodceňujte prevenci

Počet vloupání během dovolených roste, nepodceňujte prevenci!

Dovolená s sebou nese řadu rizik. A to nejen těch spojených se samotným cestováním. Opuštěné domy a byty se často...

Lahví k udržitelnějšímu životnímu prostředí

Lahví k udržitelnějšímu životnímu prostředí

Žijeme v době plastové. V posledních 70 letech lidstvo vyprodukovalo 8,3 miliard tun plastů, přičemž polovina tohoto...

Najdete na iDNES.cz