Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poznejte vyspělý robotický vysavač Samsung NaviBot

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je konec bolavým zádům, pohodlný úklid vám nyní zajistí robotický vysavač. Uklízí úplně sám. Robotický vysavač zmapuje místnost, zajede pod nábytek, vydrží až 90 minut a následně se sám postará o nabití - to je robotický vysavač Samsung NaviBot.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Samsung NaviBot - Robotický vysavač s vlastní vizí. | foto: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Vysávání s pomocí kamery

Hlavní předností vysavačů Samsung NaviBot je navigační systém Visionary MappingTM, který přístroj systematicky řídí podle předem vypočtené trasy, určené na základě kamerou snímaného tvaru místnosti a polohy vysavače v ní. Nepohybuje se tedy nahodile a nevrací se do míst, kde již vysával. Úklid je tak mnohem rychlejší, efektivnější a dokonalejší.

Pokud v průběhu vysávání dojde k vybití akumulátoru, NaviBot si zapamatuje místo kde k tomu došlo, odjede do nabíjecího doku a po dobití začne znovu uklízet tam, kde skončil.

Bezpečnostní senzory

Bezpečné vysávání střeží řada antikolizních a nárazníkových senzorů a senzorů proti pádu. Antikolizní senzory zabraňují střetu robotnického vysavače s nahodilými překážkami, nárazníkové senzory a měkký pás kolem vysavače zajistí ohleduplný pohyb NaviBotu kolem drahocenného nábytku. Senzory proti pádu včas odhalí schody, další senzory zabraňují namotání kabelů a kobercových střapců na šikovné postranní kartáčky.

Navigační systém Visionary MappingTM

Programové vybavení

Vysavače Samsung NaviBot disponují šesti různými programy, které zvolíte pomocí panelu přístroje nebo dálkového ovládání. Programy zahrnují krátký, intenzivní, dlouhý úklid, speciální režimy pro vysávání v rozích a také manuální řízení, i možnost přesného nastavení úklidu během určitých dnů v týdnu.

Vymezte si hranice

Pokud chcete vysavači "zamezit vstup" do určitých částí bytu nebo domu, stačí zvolit funkci Virtuální zeď a robotický vysavač NaviBot jednoduše "nevkročí" do takto vymezených prostor. Žijete-li v otevřeném domě, zvolte funkci Virtuální brána, která vpustí přístroj do další místnosti až po ukončení úklidu stávající.

Virtuální zeď

Obdivuhodný výkon

Příkon vysavačů NaviBot 40 W generuje podstatně vyšší výkon než většina podobných přístrojů. Vybavenost rotačním kartáčem zajišťuje kvalitnější úklid zejména koberců, protože jej pročesává a nadzvedává nečistoty, které by se jinak těžko uklízely. Nemusíte se bát ani namotání vlasů nebo nití na kartáč, protože tento jejich namotávání minimalizuje a navíc se velmi jednoduše vyjímá a čistí. NaviBot bez problémů překonává prahy a překážky o výšce až 2cm.

Dva modely exkluzivně v prodejnách EURONICS

INFO

Robotický vysavač Samsung NaviBot SR 8845 je v prodeji za 10.990Kč, model SR 8855 za 12.990Kč.

Oba modely lze zakoupit exkluzivně v internetovém obchodě ePROTON.cz a v prodejnách EURONICS.

Oby typy vysavačů jsou dodávány s drobnými rozdíly. Typ SR 8855 je dodáván v exkluzivní modré barvě s dotekovým displejem, zatímco SR 8845 ve stříbrné barvě zaujme velkým LED displejem a foliovou klávesnicí. Lehce rozdílné je i příslušenství vysavačů, kdy SR 8855 nabízí celkem dvě čidla pro virtuální zeď a náhradní rotační i boční kartáče.

Oba přístroje jsou na vysoké technické úrovni se schopnostmi, které dobře využijete pro pohodlný každodenní úklid domácnosti. Nejedná se přímo o náhradu klasického vysavače, ale o pomocníka, který bez vašeho zásahu udrží domácnost třeba i denně v čistotě a pořádku.

technická specifikace Samsung NaviBot

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Najdete na iDNES.cz