Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Poznejte světy moderních technologií, na Technology Workshop v libereckém Géčku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Propadněte moderním technologiím, potkejte se s budoucností, poznejte neznámé světy! Skvělou příležitost k objevování vám nabídne TECHNOLOGY WORKSHOP v libereckém Géčku. Pobavit se můžete přijít 16. a 17. května, vždy od 10 do 18 hodin. Čekají na vás skvělé interaktivní hry, které si můžete zahrát zadarmo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poznejte světy moderních technologií, na Technology Workshop v libereckém Géčku | foto: Obchodní a společenské centrum Liberec, s.r.o.

Nudit se rozhodně nebudete, spoustu zábavy najdete v celém Géčku. Vyzkoušíte si laserovou síť, laser graffiti, DJ pult, Invisible TV, Space Game, magic ball, Nintendo Wii a Xbox 360. A to zdaleka není vše! Pro návštěvníky jsou připraveny čtyři soutěže o skvělé ceny. Hlásit se do klání můžete už od začátku TECHNOLOGY WORKSHOP, u informačního stánku.

„Soutěže jsou různorodé, určené dětem i dospělým. Zájemci se budou například snažit co nejrychleji překonávat laserovou síť bez doteku, soutěžit o nejhezčí laser grafitti. Dalším z úkolů bude projet co nejrychleji dráhu magic ballem anebo sestřelit nejvíc log Géčka v daném čase,“ popsala jednotlivé soutěže Marie Lesná, ředitelka centra.

Pro ty nejúspěšnější jsou přichystané parádní ceny. Například poukázky do NC Géčko, McDonaldu nebo libereckého iQparku. Vyhrát ale můžete i poukázky na zboží v obchodech Adidas, Intersport či Fokus Optik, přichystány jsou i denimové klíčenky a hračky od  Exe jeans.

Co si vlastně na TECHNOLOGY WORKSHOPu můžete vyzkoušet?

Laser graffiti

Vytvořte světelné obrazy a nápisy prostřednictvím tabletu. Průběh i výsledek svého kreslení uvidíte okamžitě na plazmových TV. Kreativitě se meze nekladou a tak bude na vás, jestli vystřihnete své originální dílo nebo se budete držet předlohy.

Reactable – „DJ pult“

Milovníci muziky zajásají. Konečně revoluční nástroj pro společnou hudební tvorbu! U reactable se můžete sejít s více lidmi a v jedné chvíli promítat své jedinečné představy do rodící se hudby. Hudba vzniká položením kostek a destiček na kouzelný stůl, kde se vzájemně propojí světelnými paprsky. Jejich pomocí můžeme sledovat, jak na sebe předměty reagují. Kostky v tomto případě představují různé zvuky a destičky efekty, jimiž zvuky můžete ovlivňovat. Staňte se alespoň na chvíli Dýdžejem.

Poznejte světy moderních technologií, na Technology Workshop v libereckém Géčku

Invisible TV – v Géčku vidíme věci jinak

Obrazovka, kde lidské oko vidí pouze souvislou bílou plochu. Plný obraz vidíte až pomocí speciálních brýlí! Zkuste poznat alespoň 3 Sci-Fi filmy z šesti filmových ukázek, které návštěvníkům promítneme. Dokážete to?

Poznejte světy moderních technologií, na Technology Workshop v libereckém Géčku

Lasernet

Všichni známe ty fantastické akční scény, kdy se hrdina ocitne pár metrů před drahocennou soškou v muzeu, ale v cestě mu stojí bezpečnostní laserová síť. Tuto skutečně akční zábavu si můžete vyzkoušet na vlastní kůži díky Laserové síti! Při detekci pohybu umí lasery změnit barvu nebo vydat zvukový signál.

Poznejte světy moderních technologií, na Technology Workshop v libereckém Géčku

Space Game – Hvězdné války v Géčku

Vstupte do blízké budoucnosti, ovládejte herní svět pouze laserovým paprskem. Hra je jednoduchá a její prostředí si můžete libovolně měnit, pomocí laseru budete střílet po objektech, za jejichž sestřelení získáte body, pozor si ale budete muset dát na objekty, které zasáhnout nesmíte - v tomto případě se body odečítají.  Trénujte a pak soutěžte.

Magic ball

Magic ball je inteligentní robotická koule ovládaná pomocí Smartphonu. Pohybujte s koulí libovolným směrem pouze pohybem smartphonu a přejížděním prsty po displeji. Magic ball na vše pohotově reaguje. Díky integrovaným diodám mění i svou barvu.

Dětská virtuální dimenze – zvítězíš sám nad sebou?

Nezapomněli jsme ani na děti. Pro ně budou na TECHNOLOGY WORKSHOPu připraveny dvě zábavné herní konzole - Nintendo Wii a Xbox 360.

Poznejte světy moderních technologií, na Technology Workshop v libereckém Géčku

Ještě váháte, kde strávit pátek 16. a sobotu 17. května, tak to určitě vyrazte za zábavou do libereckého Géčka! Sledujte webové stránky www.ncgecko.cz a nenechte si ujít skvělou zábavu plnou moderní technologií! Všechny atrakce jsou přístupné zdarma.
 

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pracujete v Německu a nevíte, jak poslat vydělané peníze do ČR? Využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Mnoho Čechů pracujících v Německu, řeší každý měsíc stejný problém, dostat peníze zpět do ČR, a to nejlépe tak, aby...

Rezidence Park Masarykova: exkluzivní bydlení v srdci Liberce

Projekt Rezidence Park Masarykova dokáže uspokojit i nejnáročnější požadavky na...

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme...

CENTRUM BABYLON: zábava i relax pod Ještědem

V originálních kulisách Aquaparku na vás čekají atrakce jako je 3D Laser Show,...

Zima se blíží a s ní také vánoční shon. Pokud přemýšlíte, kde si dobít energii před náročným obdobím nebo chcete...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz