Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V oblasti Ski amadé najde každý svou oblíbenou sjezdovku - rekreační lyžař nebo sportovní carver, senior či dítě, profík nebo začátečník. Perfektně upravované sjezdovky jsou zde k dispozici pro lyžování ve všech stupních obtížnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování | foto: CK TRIP s.r.o.

Majitelka sportovní cestovní kanceláře TRIP prozradila letošní novinky v největším rakouském lyžařském středisku Ski amadé.

Ve Ski amadé najdete 275 kilometrů modrých sjezdovek, 390 kilometrů červených a 95 kilometrů černých. Když už jsme u čísel, napočítáme 90 sedačkových lanovek, 47 kabinkových, 81 vleků a 52 cvičných vleků. To vše dokáže za hodinu přepravit celkem 365 000 osob do nadmořských výšek až 2 700 metrů. Více než 90 % všech sjezdovek je zde zasněžovaných.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Do kvality služeb a jistoty sněhu se v celé oblasti Ski amadé investuje každoročně, a to v přepočtu až neuvěřitelných 2,7 miliardy Kč! Nejdůležitější letošní novinkou je výměna staré dvousedačkové lanovky Gamskogel II v Zauchensee v oblasti Salzburger Sportwelt za moderní šestisedačkovou.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Ve Ski amadé se v nadcházející zimě můžete zaměřit na vědomé prožitky a bystření smyslů. Vaše zraky potěší nádherná panoramata díky dalekohledům a vyhlídkám, vychutnat si můžete chuť a vůni čerstvého trhance, zažít pocit závodního lyžaře na měřené rychlostní trati, lyžovat v rytmu hudby na ozvučené sjezdovce nebo rozpustile jezdit po vlnité sjezdovce pro děti.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Pro sezónu 2014/15 přibyly tři nové atrakce. V Alpendorfu, v oblasti Salzburger Sportwelt, je nová vyhlídková plošina Gernkogel s panoramatickým výhledem 360 stupňů. V Zauchensee můžete krátkou lanovkou vyjet k místu startu sjezdu Světového poháru a vžít se do pocitů sjezdařů před extrémně strmým startem sjezdu. Na Hochkönigu přibudou podél trasy Královské túry obří dřevěné trůny, které nabídnou vynikající výhled.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

A že v Ski amadé nepřijdou zkrátka ani chuťové buňky, to si ověříte na některé z 260 horských chat a restaurací, které pro tuto zimu připravily speciální kulinářskou nabídku založenou na místních specialitách z domácích zdrojů s rakouskými víny.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Virtuální lyžařská zábava v oblasti Ski amadé: Rozšíření úspěšné mobilní aplikace

Oblíbená bezplatná aplikace „Ski amadé Guide“ pro iPhone a Android je již od svého spuštění velkým úspěchem. Od nynějška ale budete mít s vylepšeným lyžařským deníkem ještě více možností. Kromě chronologického záznamu dat celého dne na lyžích lze do časové osy vložit vlastní fotografie i texty a přímo je sdílet na sociálních sítích.

Kromě zdolaných výškových metrů, rychlosti a ujetých kilometrů sjezdovek přináší přepracovaná aplikace také osobní počítadlo kalorií. Budete tak přesně vědět, jak dlouho ještě musíte lyžovat, abyste spálili ten vynikající trhanec.

Mobilní systém nákupu skipasů: Už nikdy žádné fronty na skipas

Ski amadé přichází v nadcházející sezóně s v rámci Rakouska s ojedinělou novinkou, nákupem skipasu přes mobilní internetovou službu. Už se nemusíte stavět do fronty, nákup skipasu vyřídíte přímo přes mobilní internetovou službu z každého chytrého telefonu s připojením na internet. Mobilní internetová služba je dostupná také z aplikace Ski amadé Guide.

Stávající KeyCard (skipas) se tak dá kdykoli přes mobilní telefon nabít, platba proběhne jednoduše a bezpečně pomocí platební karty. Plynulé odbavení zajišťuje bezplatná WiFi v celé oblasti Ski amadé, která je dnes dostupná téměř celoplošně. V alpské oblasti je tato nabídka bezdrátové sítě ve Ski amadé dosud největší svého druhu.

Pohled na lyžování do budoucna

Jako první lyžařská oblast přináší Ski amadé nejdůležitější informace o okolí dokonce přímo do lyžařských brýlí. Společně s firmou Evolaris byla vyvinuta aplikace, která plní datové lyžařské brýle („Smart Ski Goggles“) důležitými informacemi. Brýle ukazují cestu k vyhledávaným horským chatám, lanovkám a vlekům nebo funparkům a zobrazí také rychlost jízdy či stav lanovek a sjezdovek. „Chceme našim hostům zprostředkovávat stále nové zážitky. S těmito brýlemi je to trefa do černého,“ říká potěšeně Dr. Christoph Eisinger, Generální ředitel Ski amadé.

S mobilní aplikací Ski amadé Guide nic nepropásnete

Aby se v rozsáhlé nabídce oblasti nikdo neztratil, je k dispozici bezplatná mobilní aplikace „Ski amadé Guide“. Integrovaná geomapa umožní snadno a rychle najít a vychutnat si jednotlivé atrakce. Fotorealistický dojem z lyžařské oblasti zprostředkuje pohled na interaktivní 3D model Ski amadé již v teple domova. 3D pohledy a fascinující dojmy z alpské krajiny získáte v dosud nevídaném rozlišení.

Lyžařské zájezdy CK TRIP do Ski amadé

Již 25. rokem pořádá lyžařské zájezdy do garantovaně nejlepších lyžařských středisek Alp cestovní kancelář TRIP www.ck-trip.cz, která své služby neustále zkvalitňuje, aby uspokojila představy o bezstarostné lyžařské dovolené, včetně zábavného společného programu i po lyžování.

Přehled lyžařských zájezdů CK TRIP do Ski amadé naleznete ZDE a nabídky výhodného ubytování ve Ski amade ZDE.

Ski amadé v létě

Hřeben Taur lemují řeky Enns a Salzach, podél kterých vedou zcela rovinaté cyklostezky – Enžská a Tauernská, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Náročné bikery potěší stovky kilometrů horských cest s fantastickými výhledy. Za panoramaty se můžete také nechat vyvézt i se svým kolem lanovkami, které jsou v létě v provozu. Nejširší nabídkou cykloturistických zájezdů do Rakouska se může pyšnit CK TRIP, kde najdete více než 100 zájezdů na kolech s odborným průvodcem, doprovodným autobusem a přívěsem na kola.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Stále oblíbenější mezi zákazníky CK TRIP jsou cykloturistické zájezdy pro rodiny s dětmi, které vedou po bezpečných cyklostezkách a na programu mají hry, zážitkové parky u horních stanic lanovek ve Ski amadé s obřími klouzačkami a důmyslnými prolézačkami, stezkami s úkoly, vory na jezírku nebo s dinosaury.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Lanovek pochopitelně využívají v létě i vysokohorští turisté. Usnadní jim překonání nadmořské výšky, aby si mohli vychutnat panoramatickou turistiku. Nejkrásnější výlety mezi Taurami a Dachsteinem nabízí turistický zájezd CK TRIP „Nejkrásnější túry v srdci Salcburska“. Úplnou novinkou na trhu aktivní dovolené je zájezd z nové kapitoly CK TRIP – running - pro běžce: „Rakouskými Alpami v běžeckých botách“.

Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování
Poznejte Ski amadé všemi smysly a vychutnejte si to pravé lyžování

Více informací o CK TRIP a celou nabídku jejích zájezdů najdete na www.ck-trip.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Česko má zázemí i vizi, říká manažer agentury ESA

Frank Salzgeber, šéf programu technologických transferů Evropské kosmické...

České republice se vyplatilo, že pojímá vyvíjení a využívání kosmických technologií byznysově, nikoli čistě vědecky

Česká advokátní komora komentuje tři aktuální novely zákonů

Tisková konference České advokátní komory

Česká advokátní komora (ČAK) zahájila nový koncept poskytování informací. Do budoucna chce nejen advokáty, ale i...

Získejte montované haly rychle, profesionálně a na klíč

Administrativní hala s výrobou Podolí

Více než 650 referenčních staveb vystavěla za 23 let své činnosti společnost MONT-KOVO spol. s r.o. z Břestu na...

Najdete na iDNES.cz