Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Poznejte moderní střední školu s tradicí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Moderní střední škola v Litvínově s názvem Schola Humanitas představuje mimořádně zajímavou příležitost pro všechny studenty, kteří chtějí kromě kvalitního středoškolského studia zažít radost, poznat svět a plně rozvinout svou osobnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní střední škola s tradicí | foto: Schola Humanitas

Schola Humanitas je přírodovědně zaměřená moderní střední škola s vyšší hodinovou dotací přírodovědných předmětů.

Byla založena v roce 1992, a přestože je již školou v nejlepším slova smyslu tradiční (nejstarší tohoto typu v ČR), zdůrazňuje moderní přístupy k vyučování s akcentem na tvořivé myšlení a činnosti studentů, a to nejen v předmětech přírodovědných (ty mají zvýšenou hodinovou dotaci a odehrávají se v moderně zařízených učebnách a laboratořích), ale i humanitních, jimž je také věnována značná pozornost.

Vzdělání jako na gymnáziu, ale s lepším vybavením a zázemím

Moderní střední škola poskytuje vzdělání obsahově srovnatelné s gymnáziem, ale s lepším materiálním vybavením a zázemím. Klade velký důraz na výuku cizích jazyků ve speciálně zařízených učebnách umožňujících bezprostřední interakci.

Studenti si své jazykové znalosti během studia prakticky ověřují při pobytech v zahraničí, kde v rámci studijních cest, mezinárodních projektů a výměnných programů získávají cenné životní a odborné zkušenosti a navazují přátelství se žáky z cizích zemí.

Střední škola organizuje pravidelné cesty do Norska, Dánska (v této zemi mají studenti Scholy Humanitas dokonce možnost půlročního nebo ročního studia angličtiny ve spřátelené škole) a dalších evropských zemí. Jeden z vrcholů studia představuje měsíční pobyt v Londýně či v Berlíně v rámci projektu Leonardo.

Schola Humanitas u moře

Moderní střední škola s tradicí, kvalitou a přátelskou atmosférou

Schola Humanitas představuje malou školu rodinného typu s maximálním počtem 22 žáků ve třídě, což umožňuje velmi intenzivní vyučovací proces opírající se o individuální přístup, dialog a formulování vlastních názorů. S tím souvisí i přátelská atmosféra a výborné vztahy mezi žáky a pedagogy.

Výuka odborných předmětů je navíc doplněna kvalitní a zajímavou praxí v terénu. Studenti se též učí zpracovávat závěrečné práce, jejichž příprava je později neocenitelnou zkušeností při psaní bakalářských a diplomových prací v období vysokoškolského studia. 

K nadstandardu, kterým se moderní střední škola může pyšnit, dále patří 4 sportovní kurzy během studia (lyžařský, cyklistický, vodácký a vysokohorské turistiky), možnost celodenního stravování, bezplatné využívání vysokorychlostního internetu a multifunkčního hřiště. Přímo v budově školy se nachází i domov mládeže, kde se ubytovaní studenti zapojují do pestré mimoškolní činnosti podle vlastního zaměření.

Schola Humanitas- kajak

Moderní střední škola v Litvínově otevře ve školním roce 2012/2013 tři třídy a přijme 66 žáků. Žáci budou přijati bez přijímacích zkoušek. K motivaci žáků přispívají i prospěchová stipendia.

Všem studentům se u státní maturity dařilo

V loňském školním roce při premiéře státních maturit uspělo všech 42 maturantů. Školu je možné po domluvě kdykoliv navštívit. Velké množství podrobných informací získáte na www.humanitas.cz nebo na facebooku školy.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Problém českých řidičů? Zbytkový alkohol

Alkohol tester je užitečný pomocník | foto: Alkohol-testery.cz.

Podle statistiky nehodovosti se stalo jen za první pololetí letošního roku v Česku 1 863 dopravních nehod pod vlivem...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně.

Společnost VELS nabízí plně automatické pytlovací linky krmných směsí, které navrhuje pro konkrétní podmínky v místě...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.