Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Poznejte moderní střední školu s tradicí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moderní střední škola v Litvínově s názvem Schola Humanitas představuje mimořádně zajímavou příležitost pro všechny studenty, kteří chtějí kromě kvalitního středoškolského studia zažít radost, poznat svět a plně rozvinout svou osobnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní střední škola s tradicí | foto: Schola Humanitas

Schola Humanitas je přírodovědně zaměřená moderní střední škola s vyšší hodinovou dotací přírodovědných předmětů.

Byla založena v roce 1992, a přestože je již školou v nejlepším slova smyslu tradiční (nejstarší tohoto typu v ČR), zdůrazňuje moderní přístupy k vyučování s akcentem na tvořivé myšlení a činnosti studentů, a to nejen v předmětech přírodovědných (ty mají zvýšenou hodinovou dotaci a odehrávají se v moderně zařízených učebnách a laboratořích), ale i humanitních, jimž je také věnována značná pozornost.

Vzdělání jako na gymnáziu, ale s lepším vybavením a zázemím

Moderní střední škola poskytuje vzdělání obsahově srovnatelné s gymnáziem, ale s lepším materiálním vybavením a zázemím. Klade velký důraz na výuku cizích jazyků ve speciálně zařízených učebnách umožňujících bezprostřední interakci.

Studenti si své jazykové znalosti během studia prakticky ověřují při pobytech v zahraničí, kde v rámci studijních cest, mezinárodních projektů a výměnných programů získávají cenné životní a odborné zkušenosti a navazují přátelství se žáky z cizích zemí.

Střední škola organizuje pravidelné cesty do Norska, Dánska (v této zemi mají studenti Scholy Humanitas dokonce možnost půlročního nebo ročního studia angličtiny ve spřátelené škole) a dalších evropských zemí. Jeden z vrcholů studia představuje měsíční pobyt v Londýně či v Berlíně v rámci projektu Leonardo.

Schola Humanitas u moře

Moderní střední škola s tradicí, kvalitou a přátelskou atmosférou

Schola Humanitas představuje malou školu rodinného typu s maximálním počtem 22 žáků ve třídě, což umožňuje velmi intenzivní vyučovací proces opírající se o individuální přístup, dialog a formulování vlastních názorů. S tím souvisí i přátelská atmosféra a výborné vztahy mezi žáky a pedagogy.

Výuka odborných předmětů je navíc doplněna kvalitní a zajímavou praxí v terénu. Studenti se též učí zpracovávat závěrečné práce, jejichž příprava je později neocenitelnou zkušeností při psaní bakalářských a diplomových prací v období vysokoškolského studia. 

K nadstandardu, kterým se moderní střední škola může pyšnit, dále patří 4 sportovní kurzy během studia (lyžařský, cyklistický, vodácký a vysokohorské turistiky), možnost celodenního stravování, bezplatné využívání vysokorychlostního internetu a multifunkčního hřiště. Přímo v budově školy se nachází i domov mládeže, kde se ubytovaní studenti zapojují do pestré mimoškolní činnosti podle vlastního zaměření.

Schola Humanitas- kajak

Moderní střední škola v Litvínově otevře ve školním roce 2012/2013 tři třídy a přijme 66 žáků. Žáci budou přijati bez přijímacích zkoušek. K motivaci žáků přispívají i prospěchová stipendia.

Všem studentům se u státní maturity dařilo

V loňském školním roce při premiéře státních maturit uspělo všech 42 maturantů. Školu je možné po domluvě kdykoliv navštívit. Velké množství podrobných informací získáte na www.humanitas.cz nebo na facebooku školy.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Najdete na iDNES.cz