Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Poznejte moderní střední školu s tradicí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moderní střední škola v Litvínově s názvem Schola Humanitas představuje mimořádně zajímavou příležitost pro všechny studenty, kteří chtějí kromě kvalitního středoškolského studia zažít radost, poznat svět a plně rozvinout svou osobnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní střední škola s tradicí | foto: Schola Humanitas

Schola Humanitas je přírodovědně zaměřená moderní střední škola s vyšší hodinovou dotací přírodovědných předmětů.

Byla založena v roce 1992, a přestože je již školou v nejlepším slova smyslu tradiční (nejstarší tohoto typu v ČR), zdůrazňuje moderní přístupy k vyučování s akcentem na tvořivé myšlení a činnosti studentů, a to nejen v předmětech přírodovědných (ty mají zvýšenou hodinovou dotaci a odehrávají se v moderně zařízených učebnách a laboratořích), ale i humanitních, jimž je také věnována značná pozornost.

Vzdělání jako na gymnáziu, ale s lepším vybavením a zázemím

Moderní střední škola poskytuje vzdělání obsahově srovnatelné s gymnáziem, ale s lepším materiálním vybavením a zázemím. Klade velký důraz na výuku cizích jazyků ve speciálně zařízených učebnách umožňujících bezprostřední interakci.

Studenti si své jazykové znalosti během studia prakticky ověřují při pobytech v zahraničí, kde v rámci studijních cest, mezinárodních projektů a výměnných programů získávají cenné životní a odborné zkušenosti a navazují přátelství se žáky z cizích zemí.

Střední škola organizuje pravidelné cesty do Norska, Dánska (v této zemi mají studenti Scholy Humanitas dokonce možnost půlročního nebo ročního studia angličtiny ve spřátelené škole) a dalších evropských zemí. Jeden z vrcholů studia představuje měsíční pobyt v Londýně či v Berlíně v rámci projektu Leonardo.

Schola Humanitas u moře

Moderní střední škola s tradicí, kvalitou a přátelskou atmosférou

Schola Humanitas představuje malou školu rodinného typu s maximálním počtem 22 žáků ve třídě, což umožňuje velmi intenzivní vyučovací proces opírající se o individuální přístup, dialog a formulování vlastních názorů. S tím souvisí i přátelská atmosféra a výborné vztahy mezi žáky a pedagogy.

Výuka odborných předmětů je navíc doplněna kvalitní a zajímavou praxí v terénu. Studenti se též učí zpracovávat závěrečné práce, jejichž příprava je později neocenitelnou zkušeností při psaní bakalářských a diplomových prací v období vysokoškolského studia. 

K nadstandardu, kterým se moderní střední škola může pyšnit, dále patří 4 sportovní kurzy během studia (lyžařský, cyklistický, vodácký a vysokohorské turistiky), možnost celodenního stravování, bezplatné využívání vysokorychlostního internetu a multifunkčního hřiště. Přímo v budově školy se nachází i domov mládeže, kde se ubytovaní studenti zapojují do pestré mimoškolní činnosti podle vlastního zaměření.

Schola Humanitas- kajak

Moderní střední škola v Litvínově otevře ve školním roce 2012/2013 tři třídy a přijme 66 žáků. Žáci budou přijati bez přijímacích zkoušek. K motivaci žáků přispívají i prospěchová stipendia.

Všem studentům se u státní maturity dařilo

V loňském školním roce při premiéře státních maturit uspělo všech 42 maturantů. Školu je možné po domluvě kdykoliv navštívit. Velké množství podrobných informací získáte na www.humanitas.cz nebo na facebooku školy.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Získejte montované haly rychle, profesionálně a na klíč

Administrativní hala s výrobou Podolí

Více než 650 referenčních staveb vystavěla za 23 let své činnosti společnost MONT-KOVO spol. s r.o. z Břestu na...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Najdete na iDNES.cz