Poznejte Matchbanker: srovnávač půjček, který je dostupný už i v ČR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídka online půjček se neustále rozšiřuje a tak je obtížné najít půjčku, která je přizpůsobena individuálním potřebám. Finanční termíny a smlouvy jsou často psány v nepochopitelném jazyce, takže analýza nabídek může být zdlouhavý proces. Na pomoc teď přichází Matchbanker.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poznejte Matchbanker – srovnávač půjček, který je dostupný už i v ČR | foto: ČTK

Spotřebitelé, kteří naléhavě potřebují hotovost, nečtou smlouvy do detailů, což může vést ke špatnému vyhodnocení a nepříjemným překvapením.

A proto přišli dva Dánové s nápadem usnadnit lidem hledání půjčky a chtěli vytvořili systém, který bude orientován na potřeby zákazníků. V Dánském městě inovací, v Aarhusu, společně pracovali na své myšlence, aby ji mohli proměnit v realitu a vytvořili Matchbanker. Tohoto malého startupu si rychle všiml velký dánský investor North Meadia A/S a stal se tak částečným vlastníkem. Malý startup byl najednou kótován na kodaňské burze cenných papírů.

Dnes je společnost Matchbanker stabilní a větší firmou, která expandovala do dalších devět zemí, z nichž jednou je Česká republika. Ve Skandinávii je lídrem v online půjčkách. Přes Matchbanker si našlo půjčku už přes 100 000 lidí a toto číslo dále roste. Úspěch leží především v neustálém vývoji dopředu a inovativnímu přístupu k podnikání. Matchbanker vytvořil atraktivní, kreativní, pracovní prostředí s přátelskou atmosférou.

Co přesně je Matchbanker?

Matchbanker je online platforma pro porovnávání půjček, která vybírá a ukazuje nabídky půjček podle potřeb a údajů spotřebitele. Nabídky jsou prezentovány jasným a přehledným způsobem ve formě seznamu s výhodami a nevýhodami a základními informacemi o dané půjčce, jako jsou: částka, RPSN, předpokládaná doba splácení a reprezentativní příklad. 

Proces je velmi rychlý, 100% zdarma pro zákazníka, probíhá bezpečně a zcela online. Poskytuje pohodlí, zobrazení nabídek je možné odkudkoliv, z počítače nebo mobilního telefonu. Kvůli půjčce nemusíte stát dlouhé fronty v bance ani vyplňovat nespočet dokumentů.

Využití nejnovějších technologií a péče o vysokou kvalitu služeb jsou jedním z nejdůležitějších cílů společnosti. Matchbanker se snaží být také informativní, poskytuje informace o různých typech půjček: rychlá půjčka online, krátkodobá půjčka, nebankovní půjčka bez registru, půjčka pro nezaměstnané. 

Na stránce najdete informace o nejnovějších zákonech a novelách, stejně jako povinnosti spotřebitelů a triky jak spravovat svůj domácí rozpočet. Specialisté z Matchbankeru by chtěli přispět k zvýšení finančního povědomí veřejnosti a pomoci při odpovědném zadlužování.

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Další z rubriky

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Zajímavá odměna, méně pracovních hodin, žádné dojíždění. Nebojte se v důchodu začít s novou prací a zjistěte, jaké to...

NADH, DLPA, DMAE. Co všechno o nich víte?

NADH, DLPA, DMAE - co všechno o nich víte?

Nejsou to náhodné shluky písmenek, ale účinné látky, které příznivě působí na náš organismus. Pokud se cítíte unaveni,...

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Evropané, kteří cestují do zemí EU, za roamingové hovory, SMS a datové služby platí stejné ceny jako doma, a tak...

Najdete na iDNES.cz