Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Užijte si výlety nyní ještě výhodněji s Těšínské Slezsko region Card

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přijměte pozvání do turistické oblasti Těšínské Slezsko. Vydáme se na severovýchod Česka do části Moravskoslezského kraje, která je jedinečná díky hned několika místům. Nachází se zde nejvýchodnější bod České republiky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poznejte krásy Těšínského Slezska nyní ještě výhodněji s Těšínské Slezsko region Card | foto: Těšínské Slezsko

Na Trojmezí se setkávají hranice Česka, Polska a Slovenska a v nitru Těšínských Beskyd, které jsou považovány za nejatraktivnější část destinace nalezneme největší prales zvaný Mionší. A to z daleka není vše, co oblast nabízí.

Turistická oblast Těšínské Slezsko má co nabídnout všem návštěvníkům. V kopcích Těšínských Beskyd si užijí náročné trasy do sytnosti MTB cyklisté, pěší turisté naopak uvítají četné turistické chaty rozeseté po kopcích, které nabídnou nejen přístřeší a občerstvení. Dominanta Těšínských Beskyd Javorový vrch nabízí ideální podmínky také pro paragliding a je bezvadným místem pro start hřebenových túr, protože prvotní převýšení zde hravě překonáte díky místní sedačkové lanovce. 

Rodiny s dětmi mohou vyrazit do četných rekreačně sportovních areálů a také zařízení, která provozují wellness. Ty ocení rovněž páry a návštěvníci, kteří si sem přijíždějí hlavně odpočinout a načerpat nové síly. Milovníci tradic a folkloru mají možnost poznat zdejší region prostřednictvím mnoha folklorních svátků, na kterých si zdejší obyvatelé připomínají své zvyky a obyčeje. Všichni mají jedno společné. Mohou čerpat služby z rozmanité nabídky turistické oblasti Těšínské Slezsko výhodněji díky kartě hosta Těšínské Slezsko Region Card.

Poznejte krásy Těšínského Slezska nyní ještě výhodněji s Těšínské Slezsko...

Poznejte krásy Těšínského Slezska nyní ještě výhodněji s Těšínské Slezsko...

Pokud se zde rozhodnete strávit prodloužený víkend se svými dětmi a navštívíte:

  • Dinopark v Doubravě
  • Sportovní areál Vitality Slezsko a půjčíte si segway nebo kola
  • Ski areál v Mostech u Jablunkova a svezete se na bobové dráze
  • Kempaland v Bukovci a vyzkoušíte aquazorbing a summertubing

Pak jako držitelé Těšínské Slezsko Region Card ušetříte za rodinu více než 600 Kč.

Sportovní areál Vitality Slezsko - půjčíte si segway nebo kola
Bobová dráha ve	Ski areálu v Mostech u Jablunkova

Ti z vás, kteří jsou milovníci kultury a historie a přijedou na prodloužený víkend a navštíví:

  • empírový zámek v Karviné Fryštátu
  • Kotulovu dřevěnku v Havířově
  • kulturní památku - pěchotní srub MO S-5 „Na trati“ v Bohumíně
  • Hasičské muzeum v Českém Těšíně
  • prales Mionší v Dolní Lomné

Pak jako držitelé Těšínské Slezsko Region Card ušetří více než 100 Kč.

9. Hasičské Muzeum Český Těšín
Poznejte krásy Těšínského Slezska nyní ještě výhodněji s Těšínské Slezsko...
Bunkr

Karta hosta Těšínské Slezsko Region Card je nabídka těch nejzajímavějších služeb a atraktivit turistické oblasti Těšínské Slezsko se slevami od 20 % výše. Těchto služeb je více než 130 u 50 partnerů ze všech oblastí cestovního ruchu.

Těšínské Slezsko Region Card

Těšínské Slezsko Region Card

Ke kartě každý nový držitel obdrží také barevnou vícejazyčnou brožuru, která je zároveň průvodcem po atraktivitách regionu. Kartu hosta lze získat třemi způsoby. Zdarma můžete kartu hosta Těšínské Slezsko Region Card získat jako benefit, pokud se ubytujete u některého ze smluvních ubytovatelů. Druhou možností je kartu zakoupit přímo v turistických informačních centrech a třetí možností je nákup karty hosta přes e-shop na stránkách www.tscard.cz.

Karta hosta by neměla chybět žádnému návštěvníkovi turistické oblasti Těšínské Slezsko, ať už sem přijíždí za sportem, odpočinkem nebo poznáním sám, s přáteli, či s rodinou, protože je výhodná jednoduše pro všechny.

Zjistěte si více o všech zapojených partnerech a službách, které můžete nyní čerpat výhodněji než dříve!

ROP Moravskoslezsko

ROP Moravskoslezsko

 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Moravskoslezský kraj vyhlašuje další kotlíkové dotace.
Moravskoslezský kraj vyhlašuje další kotlíkové dotace

Využijte dotaci až 150 000 Kč a pořiďte si do své domácnosti nový, úsporný kotel. Ušetříte peníze, ochráníte zdraví svých dětí a zlepšíte ovzduší ve svém okolí.  celý článek

Investoři stále čelí požadavkům BOZP.
Investoři stále čelí požadavkům BOZP

Pro mnoho zadavatelů staveb je posouzení potřeby koordinátora BOZP na staveništi stále velkou neznámou. V roce 2016 došlo k zásadním legislativním změnám v...  celý článek

Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let
Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let

Bohumír Blachut a Erich Stavař – dvě jména, která dala regionu jednu z nejúspěšnějších firem. Gigant stínicí techniky ISOTRA to ale neměl vždy lehké. Výroba...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.