Poznejte auta budoucnosti v novém konceptu v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Automobilový svět se mění, a proto autosalon Dajbych otevřel v Praze nový showroom podle celosvětového konceptu britských značek Jaguar Land Rover. Nyní přichází první elektrický Jaguar a využije tak například nabíjecí stanice nebo specializované servisní místo.

Nový autosalon Jaguar Land Rover Dajbych, Weberova ulice na Praze 5 | foto: DAJBYCH

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kultovní automobilky Jaguar a Land Rover udávají už několik let tempo na špičce technologického vývoje automobilového průmyslu a tato změna u jinak tradičních značek logicky přinesla novou vizi, jak mají vypadat místa pro prezentaci a servisování nových modelů. 

Jednoznačným trendem je elektrifikace – v těchto týdnech přichází na trh první elektromobil s šelmou na kapotě Jaguar I-Pace, který konkuruje americké Tesle X, a zároveň etalon luxusních SUV Range Rover dostane hybridní motory.

Elektrický Jaguar I-Pace

Elektrický Jaguar I-Pace

Nový koncept klade přísné požadavky i na vybavení a vzdělávání zaměstnanců

Tyto změny vytváří nové nároky na infrastrukturu autosalonů. V nově postavené budově autosalonu Dajbych v pražském Motole tak najdete rychlé nabíječky elektrobaterií a specializovaná servisní stání. To jsou jen viditelné prvky, ty náročnější pak spočívají v přísných procesních opatřeních, nákupu odpovídajícího software, a především vzdělávání techniků a dalších lidí.

První elektrický Jaguar

I‑Pace je nejchytřejší pětimístný sportovní vůz značky Jaguar. Je působivý na pohled, skvěle se řídí a přináší dosud nepoznanou konektivitu. Přestože se jedná o velmi prostorný vůz, je to ryzí Jaguar zaměřený na řidičské zážitky a ohromuje svými parametry:

  •  zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy
  •  výkon 400 k a točivý moment 696 Nm
  •  dojezd 480 km
  •  zavazadlový prostor více než 1 453 litrů

„Stavba v Praze nebyla snadná,“ prozradil majitel Petr Dajbych. „Stavěli jsme na omezeném prostoru, proto jsme zvolili dvoupodlažní řešení. Během stavby bylo obtížné zabezpečit provoz autosalonu, kdy se půl domu zbouralo a podmínky pro zákazníky i zaměstnance nebyly zdaleka ideální. Nyní už ale obě strany profitují z nové designové budovy.“

Nový autosalon Jaguar, Land Rover

Nový autosalon Jaguar, Land Rover

Britský duch i ve třetím tisíciletí

Protože zákazníci těchto prémiových automobilek jsou zvyklí na nejlepší služby, nový koncept klade důraz na kvalitní materiály, čistý design a nejmodernější technologie. První nově vybudovaný showroom se v Čechách otevřel na jaře v Plzni a pro firmu Dajbych tak jde o druhý nový autosalon a investici v řádu desítek milionů korun.

Tato rodinná firma si zakládá na své více než 23leté tradici v oboru prémiových vozů a přesto, nebo právě proto se soustředí na rozšiřování služeb a inovace. Letos Dajbych představil novou vizi společnosti, která má společně s modernizovaným logem pomoci vstoupit do nové fáze automobilových dějin. 

„Poslední období pro nás znamená nové výzvy – nové pobočky, budovy, rozšiřování a technologie. Proto se i my stále zlepšujeme,“ uvedl Petr Dajbych. „Podstata však zůstává stejná. Budovat kolem sebe tým lidí a komunitu zákazníků, pro které jsou auta, a obzvláště ta anglická, srdcovou záležitostí.“

Fotogalerie

Více informací najdete na www.dajbych.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Dvacátého sedmého října byl Den českých výrobků. Při této příležitosti a na počest 100. výročí založení republiky byly...

Další z rubriky

Oprava praskliny na čelním skle vás nemusí stát ani korunu

Oprava praskliny na čelním skle vás nemusí stát ani korunu

Vletěl vám na dálnici kamínek do předního autoskla? Nebojte se, třeba nebude nutná jeho nákladná výměna. A pokud máte...

Galerie KODL nabízí mimořádný umělecký zážitek

Pohled do Galerie

Zajímáte se o výtvarné umění? Pak si nenechte ujít předaukční výstavu 250 uměleckých děl, která probíhá až do 1....

Podkladový korek a korek v metráži. Dopřejte svému domovu kvalitu

Podlahový korek a korek v metráži - dopřejte svému domovu kvalitu

Korek je ideálním materiálem s vysokou životností, trvalou odolností proti plísním, vlhkosti a výkyvům teplot. Pro jeho...

Najdete na iDNES.cz