Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Povzbuďte svou imunitu, zdravé trávení a zažívání vitamíny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechutenstvím, zažívacími obtížemi, nadýmáním, zácpou nebo průjmem trpí vysoké procento populace. Spolu se sníženou imunitou jsou tyto problémy daní za moderní životní styl. Povzbuďte svou imunitu, zdravé trávení a zažívání vitaminy MULTI-Tabs IMMUNO.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Povzbuďte svou imunitu, zdravé trávení a zažívání vitamíny | foto: ahr

Viry a bakterie jsou stále odolnější, což v kombinaci s oslabeným organismem může způsobit zdravotní obtíže. Účinnými pomocníky při posílení imunity organismu a jeho správném fungování jsou multivitaminové přípravky nové generace Multi-tabs® IMMUNO.

Přípravek 3 v 1 obsahuje všechny důležité vitaminy a minerály + navíc 1 miliardu živých probiotických bakterií LGG®. Probiotické bakterie normalizují obsah střevní mikroflóry rozhodující pro stav imunitního systému a spolu s vitaminy a minerály podpoří imunitu účinněji než obyčejný multivitamin.

Jak to funguje

Multi-tabs 1 menšíMulti-tabs® IMMUNO jsou moderní přípravky, které díky trojici složek v jediné tabletě - probiotických bakterií, nejdůležitějších vitaminů a minerálů, posilují imunitu účinněji než obyčejné vitaminy, na jaké jsme byli dosud zvyklí.

Obsažená probiotika se adaptují na normální střevní bakteriální flóru, jejíž složení je pro naši imunitu zásadní. Ve střevech se totiž nachází asi tři čtvrtiny imunitních buněk.

Podle aktuálních výzkumů navíc probiotika usnadňují vstřebávání vitaminů a vápníku, což u přípravků 3 v 1 jako je Multi-tabs® IMMUNO znamená vyšší účinek díky synergickému efektu.

Živé probiotické bakterie Lactobacillus Rhamnosus GG (LGG®) patří k nejlépe prozkoumaným probiotickým kmenům s prokázanou účinností na viry způsobující nachlazení a jiné sezónní zdravotní obtíže. LGG® navíc potlačuje negativní působení rotavirů způsobující průjmy nebo zažívací a trávicí obtíže. Multi-tabs® IMMUNO lze doporučit i po léčbě antibiotiky pro opětovné nastolení rovnováhy ve střevech.

Multi-tabs 

Kdy je jich málo

U dospělých a starších dětí je úbytek střevních bakterií spojen s životním stylem, způsobem a kvalitou stravování nebo s léčbou antibiotiky. Antibiotika kromě škodlivých bakterií a virů zabíjejí i bakterie střevní mikroflóry, které jsou důležité pro imunitu a trávení. Proto se po takové léčbě často objevují problémy s trávením, u žen pak i intimní problémy.

U malých dětí může vzniknout nerovnováha ve střevech při přechodu dítěte z mateřského mléka na smíšenou stravu. Mateřské mléko totiž podporuje rozvoj střevní mikroflóry a tím pomáhá dítě chránit.

Přípravky Multi-tabs® IMMUNO, konkrétně varianta Multi-tabs® IMMUNO Kid, jsou vhodné pro děti již od 1 roku, tedy od období, kdy maminky zpravidla přestávají kojit.

Kde je najdeme

Multi-tabs 2 menšíProbiotické bakterie obsahují některé potraviny (acidofilní mléko, jogurty či kefír). Pro účinnost probiotických bakterií je nutné, aby se zažívací trakt kolonizoval dostatečným množstvím těchto bakterií.

Část bakterií totiž nepřežije kyselé prostředí v žaludku. Přípravky Multi-tabs® IMMUNO poskytují v každé denní dávce – 1 tabletě – min. 1 miliardu živých mikroorganismů LGG®.

Toto množství postačuje pro přežití dostatečného počtu bakterií a účinnost přípravků Multi-tabs® IMMUNO.

Dětem i dospělým

Multi-tabs® IMMUNO

Multi-tabs® IMMUNO KID je určen dětem již od 1 roku, starším dětem od 11 let a dospělým pak tablety Multi-tabs® IMMUNO Plus. Přípravky Multi-tabs® IMMUNO neobsahují konzervační látky, barviva, lepek, laktózu ani cukr.

Více na www.multi-tabs.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Arome.cz Říká se, že každé barvě očí sluší určité odstíny. Kéž by to bylo tak jednoduché. Modroočky, hnědoočky a majitelky očí ze...

Najdete na iDNES.cz