Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Povinné ručení stále zdražuje. Se kterým nejvíce ušetříte?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V prvním čtvrtletí letošního roku opět meziročně zdražilo povinné ručení. Statistiky společnosti ePojisteni.cz, největšího online poskytovatele pojištění, potvrzují, že nejdražší pojištění mají řidiči v Praze a řidiči do věku 22 let. Které povinné ručení je pro vás tím nejvýhodnějším?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Povinné ručení se zdražovalo z důvodu legislativních změn. Nejvíce se dotklo motoristů s vozidly o objemu od 1 001 do 1 250 kubických centimetrů, kde se cena povinného ručení zvýšila v průměru téměř o 16 % z 1 972 na 2 280 Kč.

Podle statistik ePojisteni.cz nejvíce podražilo v Praze a větších městech. „Konkrétně v Praze zdražilo povinné ručení o více než 5 % a jeho průměrná výše činí 4 327 Kč. Rozdíl v cenách pojištění u jednotlivých segmentů v závislosti na místě bydliště je zhruba 500 korun,“ říká David Holý, marketingový ředitel ePojisteni.cz.

Cena se snížila mladým řidičům do 22 let. Přesto si ale na povinném ručení připlatí oproti nejméně rizikovým motoristům v průměru o 2 000 Kč navíc.

Garance nejlevnějšího povinného ručení a právní pomoc zdarma

Jak se ve změti nabídek pojišťoven vyznat? Porovnejte si ceny jednotlivých pojišťoven a ušetřete nejen peníze, ale i svůj čas.Prostřednictvím online srovnání pojištění získáte přehled o cenách a doplňkových službách či připojištění u jednotlivých pojišťoven. Můžete se tak ihned rozhodnout pro tu nejlepší nabídku. Pro sjednání pojištění dnes již většinou není nutné nikam chodit, vše můžete vyřídit během chvilky z pohodlí domova.

Online srovnávač pojištění nabízí již od roku 2008 společnost ePojisteni.cz, největší a nejvýznamnější český online pojistitel, který vám nyní navíc garantuje nejnižší ceny povinného ručení na tuzemském trhu a při uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění vám také zaručuje bezplatný právní servis zahrnující právní poradenství včetně právní asistence.

„Případné problémy spojené s pojištěním vyřeší za klienty naše právní oddělení a pojistní specialisté. Naši právníci klientům rovněž pomohou získat od pojišťovny viníka nehody maximum peněz, na které mají naši klienti nárok,“ říká David Holý a dodává: „Pojišťovny totiž mnohdy odmítají poskytnout poškozenému plné odškodnění za škody způsobené při dopravní nehodě, což odůvodňují většinou amortizací náhradních dílů. Takový postup ovšem není dle rozhodnutí Ústavního soudu správný a poškození motoristé mají šanci se úspěšně bránit.“

Povinné ručení od nejvýznamnějšího českého online pojistitele

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků a levnější pojištění si zařídí tisíce klientů. Za minulý rok společnost ePojisteni.cz sjednala přes 100 tisíc smluv o povinném ručení.

Společnost ePojisteni.cz má smluvní vztah s pojišťovnami, díky kterému zprostředkovává jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby, dokonce za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

Více informací o společnosti ePojisteni.cz najdete na www.epojisteni.cz.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

MBA má smysl. Čím dál větší

MBA má smysl. Čím dál větší

Řemesla prý budou brzy více ceněná než vysokoškolské vzdělání. A víte proč? Protože vysokoškolský titul má dnes každý...

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Najdete na iDNES.cz