Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Povinné ručení online vám ušetří čas i peníze. Chcete také šetřit?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mnoho Čechů již ušetřilo. Šetří na povinném ručení zřízeném online svůj čas i peníze. Pokud chcete také ušetřit, víme, jak na to. Povinné ručení online vám zajistí nabídku na míru a to vše za krátký čas z pohodlí vašeho domova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Povinné ručení online vám ušetří čas i peníze. | foto: Povinne-ruceni.com

Co by vám měla pojistná smlouva nabídnout?

Majitelé automobilů ovlivňují vývoj nákupních trendů - už je nezajímá jenom cena pojištění, ale i rychlost a pohodlí při uzavření smlouvy. Co by měla správná pojišťovna umět a nabízet navíc?

porovnání povinného ručení - prasátko

V České republice obrovsky vzrůstá poptávka po možnosti uzavření povinného ručení přes internet. Důvody nárůstu zájmu o online způsob sjednání pojištění vozidla jsou prosté - nízké ceny, pohodlí a rychlost. Nákupní zvyky neboli trendy se mění vždy z těchto důvodů. Lidé chtějí produkty pokud možno okamžitě, chtějí je získat pohodlně a hlavně chtějí produkty levněji, než bývá zvykem. Povinné ručení není výjimkou - lidé ho chtějí tak výhodně, jak je to jenom možné.

Nasnadě je otázka, kde výhodnější povinné ručení naleznete?

Porovnávače povinného ručení - cesta k výhodné pojistce

Lidé, kteří hledají skutečně výhodné povinné ručení, navštěvují nejrůznější webové stránky, které jim zprostředkují porovnání povinného ručení online a zároveň jim dají možnost okamžitého sjednání vybrané pojistky. Výhodou těchto webů je fakt, že spolupracují s větším množstvím pojišťoven, nestranně porovnávají jejich aktuální nabídky pojištění a potenciálním klientům je ukáží všechny seřazené od nejlevnější nabídky po nejdražší.

porovnání povinného ručení - auto

Právě úzká spolupráce s pojišťovnami a tím i vyšší objem uzavřených pojistných smluv dává možnost nezávislým porovnávačům povinného ručení jít s cenou o hodně níž, než byste se dočkali v kamenných pobočkách jednotlivých pojišťoven. Povinné ručení uzavřené online znamená velkou úlevu jak pro vaše bankovní konto, tak pro váš volný čas, protože můžete uzavřít povinné ručení odkudkoliv, kde je internet. Zdlouhavé osobní sjednávání pojistek na přepážkách pojišťoven je téměř minulostí - současnost a budoucnost patří uzavírání smluv přes internet - jedině tak získáte nejlevnější povinné ručení.

Lidé jsou vybíraví aneb pojišťovna která dává, tak i bere

Pojistný trh je v ČR plný produktů a to zejména díky vzrůstající náročnosti
potenciálních klientů. Vysoce konkurenční prostředí českého pojistného trhu zapříčinilo "boj o každého klienta", kde se pojišťovny snaží získat náklonnost nerozhodných pojistníků pomocí doplňkových produktů a služeb.

porovnání povinného ručení - panáček

Nejoblíbenější a nejvyhledávanější doplňkovou službou je v současné době služba asistenční. Před několika roky dávala asistenční služba možnost pouze odtahu
nepojízdného vozidla do servisu. V roce 2011 je variant a typů asistenčních služeb skutečně mnoho. Dnes máte možnost získat náhradní vozidlo na určitou dobu v průběhu opravy vašeho vozu, máte možnost opravy závady díky zajištěnému mechanikovi přímo v místě, kde se vám porucha stala a v případě, že je problém většího rozsahu, můžete nechat vaše vozidlo odtáhnout a uskladnit.

Některé pojišťovny navíc přidávají velice zajímavé a užitečné možnosti asistence v případech, kdy se vám vybije akumulátor a nemůžete nastartovat, kdy zalomíte klíč v zámku nebo vám dojdou pohonné hmoty. Pojišťovna, která chce "ulovit" co nejvíce klientů, by měla mít zmíněné asistenční služby za rozumné peníze, v lepším případě zadarmo, protože je velká pravděpodobnost, že si klient vybere pojišťovnu, která nabízí něco navíc na úkor té, která nabízí málo nebo dokonce nic.

www.povinne-ruceni.com

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz