Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebujete svářečské zkoušky, technickou inspekci? DOM-ZO 13 to umí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
DOM-ZO 13 z České Třebové se specializuje na zkoušky svářečů a pořádání odborných seminářů týkajících se svařování. Také je certifikačním orgánem pro systémy managementu (QMS, EMS, BOZP) a pro proces svařování. Nabízí i inspekční služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete svářečské zkoušky, technickou inspekci? DOM-ZO 13 to umí | foto: DOM - ZO 13, s.r.o.

Cílíte na zvýšení kvalifikace v oblasti svařování? Chcete složit svářečské zkoušky? Posoudit postupy svařování pro kovové i plastové materiály, získat certifikace procesu svařování včetně evropského osvědčení či systému mamagementu jakosti nebo BOZP?

Žádný problém. Stačí se obrátit na odborníky - na společnost DOM-ZO 13.

Její dlouholeté zkušenosti v oboru, serioznost a flexibilitu za šestnáct let existence ocenily desítky firem a soukromníků. Navázala na činnost zkušební organizace Českých drah a stala se zakládajícím členem České svářečské společnosti ANB.

Jak se rozšiřovaly její působnosti, přibývala pracoviště v různých částech republiky, aby co nejlépe obsáhla potřeby a specifika dané oblasti. V současné době se můžete obrátit na pracoviště v České Třebové, Praze a Ostravě.

Svářečské zkoušky - základní pilíř činnosti

Nabídková paleta typů jednotlivých svářečských zkoušek je široká - sváření kovů a plastů, pájení, sváření tlakových zařízení, betonářských ocelí. A navíc výuka a proškolování v dané oblasti, zkoušky  instruktorů a učitelů svářečských škol, pořádání odborných kurzů a seminářů pro zvyšování kvalifikace. To vše je DOM-ZO 13.

EVOK

Konkrétně má tato společnost akreditace na na zkoušky Svářečů kovů a plastů, svářečských operátorů a seřizovačů, páječů  (dle ČSN 05 0705, EN 287, EN ISO 9606, EN 1418, EN ISO 17660, EN 13133, EN 13067), Svářečů tlakových zařízení dle NV č. 26/2003 Sb. (Směrnice 97/23/ES) v systému České svářečské společnosti ANB, Svářečských praktiků (European/International), instruktorů a učitelů svářečských škol a Specialistů pro svařování betonářských ocelí.

DOM-ZO 13 - certifikační a inspekční orgán pro proces svařování

Ale záběr firmy DOM-ZO 13 je ještě širší. Jako Certifikační orgán akreditovaný Českým institutem pro akreditaci (ČIA) nabízí certifikační a inspekční služby. V oblasti certifikace má pověření pro pro systémy managementu (QMS, EMS, BOZP) a pro proces svařování.

Byla také pověřena Českými drahami k posuzování systému řízení jakosti ve svařování na drážních vozidlech. Jako inspekční orgán se zabývá kvalifikací postupů při svařování i tlakových zařízení a je nezávislým dozorem při výrobě svařovaných konstrukcí/produktů, dokumentace a procesů souvisejících se svařováním.

Společnost DOM-ZO 13  neusnula na vavřínech a jde s dobou. Svůj záběr rozšiřuje o softwarové projekty. Firmám usnadňuje práci dodávkami informačních systémů na zakázku - například aplikace EVOK, která ulehčí evidenci kvalifikací svářečů. Vyzkoušet si ji můžete v praxi 3-měsíční zkušební verzi zdarma.

Podrobné informace o společnosti DOM-ZO 13, nabídce jejích služeb, konkrétních certifikacích, zkouškách a inspekčních službách najdete na internetové adrese www.domzo13.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz