Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebujete svářečské zkoušky, technickou inspekci? DOM-ZO 13 to umí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
DOM-ZO 13 z České Třebové se specializuje na zkoušky svářečů a pořádání odborných seminářů týkajících se svařování. Také je certifikačním orgánem pro systémy managementu (QMS, EMS, BOZP) a pro proces svařování. Nabízí i inspekční služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete svářečské zkoušky, technickou inspekci? DOM-ZO 13 to umí | foto: DOM - ZO 13, s.r.o.

Cílíte na zvýšení kvalifikace v oblasti svařování? Chcete složit svářečské zkoušky? Posoudit postupy svařování pro kovové i plastové materiály, získat certifikace procesu svařování včetně evropského osvědčení či systému mamagementu jakosti nebo BOZP?

Žádný problém. Stačí se obrátit na odborníky - na společnost DOM-ZO 13.

Její dlouholeté zkušenosti v oboru, serioznost a flexibilitu za šestnáct let existence ocenily desítky firem a soukromníků. Navázala na činnost zkušební organizace Českých drah a stala se zakládajícím členem České svářečské společnosti ANB.

Jak se rozšiřovaly její působnosti, přibývala pracoviště v různých částech republiky, aby co nejlépe obsáhla potřeby a specifika dané oblasti. V současné době se můžete obrátit na pracoviště v České Třebové, Praze a Ostravě.

Svářečské zkoušky - základní pilíř činnosti

Nabídková paleta typů jednotlivých svářečských zkoušek je široká - sváření kovů a plastů, pájení, sváření tlakových zařízení, betonářských ocelí. A navíc výuka a proškolování v dané oblasti, zkoušky  instruktorů a učitelů svářečských škol, pořádání odborných kurzů a seminářů pro zvyšování kvalifikace. To vše je DOM-ZO 13.

EVOK

Konkrétně má tato společnost akreditace na na zkoušky Svářečů kovů a plastů, svářečských operátorů a seřizovačů, páječů  (dle ČSN 05 0705, EN 287, EN ISO 9606, EN 1418, EN ISO 17660, EN 13133, EN 13067), Svářečů tlakových zařízení dle NV č. 26/2003 Sb. (Směrnice 97/23/ES) v systému České svářečské společnosti ANB, Svářečských praktiků (European/International), instruktorů a učitelů svářečských škol a Specialistů pro svařování betonářských ocelí.

DOM-ZO 13 - certifikační a inspekční orgán pro proces svařování

Ale záběr firmy DOM-ZO 13 je ještě širší. Jako Certifikační orgán akreditovaný Českým institutem pro akreditaci (ČIA) nabízí certifikační a inspekční služby. V oblasti certifikace má pověření pro pro systémy managementu (QMS, EMS, BOZP) a pro proces svařování.

Byla také pověřena Českými drahami k posuzování systému řízení jakosti ve svařování na drážních vozidlech. Jako inspekční orgán se zabývá kvalifikací postupů při svařování i tlakových zařízení a je nezávislým dozorem při výrobě svařovaných konstrukcí/produktů, dokumentace a procesů souvisejících se svařováním.

Společnost DOM-ZO 13  neusnula na vavřínech a jde s dobou. Svůj záběr rozšiřuje o softwarové projekty. Firmám usnadňuje práci dodávkami informačních systémů na zakázku - například aplikace EVOK, která ulehčí evidenci kvalifikací svářečů. Vyzkoušet si ji můžete v praxi 3-měsíční zkušební verzi zdarma.

Podrobné informace o společnosti DOM-ZO 13, nabídce jejích služeb, konkrétních certifikacích, zkouškách a inspekčních službách najdete na internetové adrese www.domzo13.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Siegmar Lengauer, pracovník firmy PORR, v roli včelaře: při práci se svými...
bee@PORR: projekt, který dává včelám domov

Pod heslem „Sledovat včely. Formovat budoucnost.“ podniká koncern PORR spolu se svými dceřinými společnostmi aktivní kroky proti zvýšenému úhynu včel. Díky...  celý článek

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague.
Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague

Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského „A“ týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se...  celý článek

Jak chytře utratit peníze z letní brigády a ještě ušetřit?
Jak chytře utratit peníze z letní brigády a ještě ušetřit?

Prázdniny jsou u konce. Zpříjemněte si návrat do školních lavic novým telefonem.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.