Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebujete šetřit náklady? Svěřte řízení výrobních linek odborníkům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost SATEC poskytuje zákazníkům komplexní služby v oblasti elektro, řídících systémů a vážení. Vytváří návrhy a konstrukční řešení elektrovýzbroje a také dodává programové vybavení pro řízení průmyslových procesů podle potřeb zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete šetřit náklady? Svěřte řízení výrobních linek odborníkům | foto: SATEC, s.r.o.

Firmě SATEC se podařilo unikátně spojit dva obory - vážení a řídící systémy. Výsledek? Spojení předností moderních vážících zařízení s kvalitním řídícím systémem je účinným nástrojem pro zvyšování kvality výroby a racionální využívání surovin.

A díky tomu firma boduje na poli mnoha průmyslových odvětví. Vždyť vážení a dávkování sypkých hmot a tekutin je nezbytnou součástí technologií pro výrobu stavebních hmot, keramických materiálů, skla a mnoha dalších výrobních technologií.

V dnešní době existuje řada provozů, automatických linek, kde je potřeba postupně smíchat přesná množství surovin, aby na výstupu vznikl finální a stále stejný produkt přesně definovaných kvalit. Takové linky se uplatní např. v chemické výrobě, ve výrobě stavebních hmot, v keramickém, sklářském, potravinářském a gumárenském průmyslu.

SATEC - odborník na vážení a řízení výrobních linek

SATEC umí zařadit váhu do výrobní linky tak, aby byla zajištěna výroba konečného produktu v požadovaném množství a kvalitě. Výrobci vahařských prvků dnes nabízejí širokou škálu vážících zařízení a stavebních prvků pro zakázkovou realizaci. Není vždy třeba přizpůsobovat technologii konkrétní váze. Moderní tenzometrické snímače síly a elektronické vážící jednotky umožňují vážit téměř cokoliv a kdekoliv, pokud jsou kvalifikovaně použity.

Ušetřit se dá na nákladech. Váha jako samostatný přístroj není v mnoha případech nezbytností. A přitom lze vážit nádrže, zásobníky, míchačky a další zařízení kontinuálně v dopravních cestách. Je však třeba začít včas - možnosti novodobých přístupů k vážení je třeba aplikovat hned na začátku úvah o struktuře nově budované technologie nebo o rekonstrukci technologie stávající.

SATEC, s.r.o. obr 2

Klíč k úspěchu - integrace vážení do řídícího systému

Firma SATEC vám nastaví řídící systémy pro optimalizaci linek a minimalizaci nákladů. Žádné čáry. Tajemství tkví v integraci vážení do řídícího systému. Výhod je celá řada: zjednodušení komunikace, informačních toků, rozšíření možností využití informací od vah a samozřejmě snížení nákladů.

Navíc zapojení vážících zařízení do řídícího systému poskytuje uživateli kromě možnosti efektivně řídit technologický proces také přehled o tocích a zásobách materiálu. Vlastní algoritmické řízení výrobního procesu a implementace regulačních smyček představuje jen část funkce řídícího systému.

Obrazovka počítače poskytuje komplexní přehled o stavu a funkci technologie. Na poměrně malé ploše obrazovky lze grafickými prostředky snadno zobrazit zapnutá a vypnutá zařízení hladiny materiálu v zásobnících, údaje vah a dalších provozních čidel.

Počítačový řídící systém slouží také k sestavování, úpravám a archivaci receptur, vedení evidence o spotřebě surovin a vyrobených produktech s různými možnostmi členění. Nezbytnou součástí řídícího systému je provozní diagnostika. Ta přispívá k minimalizaci ztrát ve výrobě při poruchách včasným odstavením a k rychlé identifikaci závad.

Další informace o řídících systémech chrudimské firmy SATEC, s.r.o. společně s kontakty najdete na internetových stránkách společnosti www.satec.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie!

Akcie fotbalových klubů Juventus Turín nebo Borussia Dortmund můžete spolu s dalšími atraktivními zahraničními akciemi...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Najdete na iDNES.cz