Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cestujete často do Německa, nebo v Německu přímo pracujete? Pak se určitě setkáváte se stále stejnými problémy. Proč mi nechtějí akceptovat českou kartu? Proč mi můj německý zaměstnavatel nechce posílat výplatu na český účet? Jaký bude kurs, když se mi podaří zaplatit přeci jen českou kartou? Máme pro vás jednoduché řešení. Založte si účet u nás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás! | foto: SPARKASSE OBERLAUSITZ - NIEDERSCHLESIEN

Čím dál tím více občanů našeho státu odjíždí za prací k našim sousedům do Německa. Vysoká minimální mzda, zajímavé pracovní nabídky v renomovaných firmách. To vše činí pracovní trh Německa zajímavý. A co třeba cestování? 

Právě se blíží prázdniny. Většina z nás se chystá cestovat a poznávat zajímavá zákoutí, nejen Německa. Nebo třeba i velmi oblíbené nákupy, ať už vánoční například v Drážďanech nebo při letním výprodeji v celém Německu. To všechno jsou běžné životní situace, které spojuje jedno - měna euro.

Nabízíme vám zajímavé řešení, jak výše zmíněné otázky smést jednou pro vždy ze stolu.

Naše banka Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien je německou regionální bankou, člen finanční skupiny Sparkasse. Své služby českým klientům nabízíme více než deset let prostřednictvím česky mluvících poradců a to na třech pobočkách a jednom zastoupení.

Jako člen Spořitelního bezpečnostního fondu a OSV-Východoněmeckého spořitelního spolku garantujeme 100% plnění veškerých splatných zákaznických vkladů! A to v dnešní době není málo.

Mezi naše produkty patří mimo jiné i osobní účty - vedené právě v EUR. V naší nabídce naleznete několik typů účtů, jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. Každý si vybere dle svých požadavků.

Pojďme se podívat na náš nejvýhodnější privátní účet. CleverClick Girokonto - krkolomný název, který ale v sobě skrývá velmi výhodný účet vedený jen za 1 EUR měsíčně. 

Jaké jsou další výhody tohoto účtu? Bezesporu internetové bankovnictví. Je totiž kompletně v češtině - žádný problém s němčinou. Co dál? V rámci účtu je jedna platební karta Maestro zdarma. Sice není embosovaná, takže s ní na internetu nezaplatíte, ale skrývá v sobě zajímavou výhodu. Díky tomu, že se jedná o německou kartu, tak bude akceptováná v jakémkoliv obchodě v Německu a výběr vám bude fungovat na každém německém bankomatu. Ba co víc. Pět výběrů na bankomatu Sparkasse v měsíci máte zdarma. 

Tím, že je účet veden v EUR, tak i platba kartou v EUR je zdarma. Jedno jestli platíte v Německu či např. Rakousku. Ještě jsme neskončili! Tento účet umožňuje přijímat a odesílat tzv. SEPA-platby zcela bez poplatku. Dle vašich potřeb můžete posílat po celé Evropě peníze naprosto bez omezení. Ať už kupujete na eBay, nebo platíte hotel ve Francii. Vše je plně zdarma. A to vše jen za 1 EUR měsíčně.

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás!

Foto: SparkassenBilderwelt

Zajímavou nabídku vedení běžného účtu máme i pro podnikatele či firmy, kteří díky službám Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien ušetří nemalé sumy na poplatcích za finanční transakce se svými obchodními partnery po celé EU.

Říkáte si, to zní dobře! Ale jak se domluvím?

Nemějte strach. Nejen internetové bankovnictví, ale i servis na vybraných pobočkách Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien v blízkosti hraničních přechodů Hrádek nad Nisou, Rumburk a Varnsdorf je plně v češtině. 

Bližší informace vám ráda poskytne i pracovnice kontaktní kanceláře naší banky, kterou najdete v centru Liberce.

Kontakt

  • Pobočka Zittau (hraniční přechod Hrádek n.N.)
  • Pobočka Neugersdorf (hraniční přechod Varnsdorf)
  • Pobočka Seiffhennersdorf (hraniční přechod Rumburk)

Zastoupení banky v ČR: 

Liberec
+420 / 485 101 910
Info.cz@spk-on.de
www.spk-on.cz
facebook

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás!

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás!

 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.