Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cestujete často do Německa, nebo v Německu přímo pracujete? Pak se určitě setkáváte se stále stejnými problémy. Proč mi nechtějí akceptovat českou kartu? Proč mi můj německý zaměstnavatel nechce posílat výplatu na český účet? Jaký bude kurs, když se mi podaří zaplatit přeci jen českou kartou? Máme pro vás jednoduché řešení. Založte si účet u nás.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás! | foto: SPARKASSE OBERLAUSITZ - NIEDERSCHLESIEN

Čím dál tím více občanů našeho státu odjíždí za prací k našim sousedům do Německa. Vysoká minimální mzda, zajímavé pracovní nabídky v renomovaných firmách. To vše činí pracovní trh Německa zajímavý. A co třeba cestování? 

Právě se blíží prázdniny. Většina z nás se chystá cestovat a poznávat zajímavá zákoutí, nejen Německa. Nebo třeba i velmi oblíbené nákupy, ať už vánoční například v Drážďanech nebo při letním výprodeji v celém Německu. To všechno jsou běžné životní situace, které spojuje jedno - měna euro.

Nabízíme vám zajímavé řešení, jak výše zmíněné otázky smést jednou pro vždy ze stolu.

Naše banka Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien je německou regionální bankou, člen finanční skupiny Sparkasse. Své služby českým klientům nabízíme více než deset let prostřednictvím česky mluvících poradců a to na třech pobočkách a jednom zastoupení.

Jako člen Spořitelního bezpečnostního fondu a OSV-Východoněmeckého spořitelního spolku garantujeme 100% plnění veškerých splatných zákaznických vkladů! A to v dnešní době není málo.

Mezi naše produkty patří mimo jiné i osobní účty - vedené právě v EUR. V naší nabídce naleznete několik typů účtů, jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. Každý si vybere dle svých požadavků.

Pojďme se podívat na náš nejvýhodnější privátní účet. CleverClick Girokonto - krkolomný název, který ale v sobě skrývá velmi výhodný účet vedený jen za 1 EUR měsíčně. 

Jaké jsou další výhody tohoto účtu? Bezesporu internetové bankovnictví. Je totiž kompletně v češtině - žádný problém s němčinou. Co dál? V rámci účtu je jedna platební karta Maestro zdarma. Sice není embosovaná, takže s ní na internetu nezaplatíte, ale skrývá v sobě zajímavou výhodu. Díky tomu, že se jedná o německou kartu, tak bude akceptováná v jakémkoliv obchodě v Německu a výběr vám bude fungovat na každém německém bankomatu. Ba co víc. Pět výběrů na bankomatu Sparkasse v měsíci máte zdarma. 

Tím, že je účet veden v EUR, tak i platba kartou v EUR je zdarma. Jedno jestli platíte v Německu či např. Rakousku. Ještě jsme neskončili! Tento účet umožňuje přijímat a odesílat tzv. SEPA-platby zcela bez poplatku. Dle vašich potřeb můžete posílat po celé Evropě peníze naprosto bez omezení. Ať už kupujete na eBay, nebo platíte hotel ve Francii. Vše je plně zdarma. A to vše jen za 1 EUR měsíčně.

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás!

Foto: SparkassenBilderwelt

Zajímavou nabídku vedení běžného účtu máme i pro podnikatele či firmy, kteří díky službám Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien ušetří nemalé sumy na poplatcích za finanční transakce se svými obchodními partnery po celé EU.

Říkáte si, to zní dobře! Ale jak se domluvím?

Nemějte strach. Nejen internetové bankovnictví, ale i servis na vybraných pobočkách Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien v blízkosti hraničních přechodů Hrádek nad Nisou, Rumburk a Varnsdorf je plně v češtině. 

Bližší informace vám ráda poskytne i pracovnice kontaktní kanceláře naší banky, kterou najdete v centru Liberce.

Kontakt

  • Pobočka Zittau (hraniční přechod Hrádek n.N.)
  • Pobočka Neugersdorf (hraniční přechod Varnsdorf)
  • Pobočka Seiffhennersdorf (hraniční přechod Rumburk)

Zastoupení banky v ČR: 

Liberec
+420 / 485 101 910
Info.cz@spk-on.de
www.spk-on.cz
facebook

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás!

Potřebujete platit či přijímat platby v EUR ? Zastavte se u nás!

 

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz