Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stěhujete svou firmu a než se vám připraví nové kanceláře, nemáte kde přebývat? Nebo jste na mateřské a potřebujete třeba jeden den v týdnu klid na práci? Vše je možné díky kancelářím na míru, které nabízí nejen po České republice, ale všude po světě společnost Regus.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den | foto: REGUS BUSINESS CENTRE, S.R.O.

Také jste se na několik let uvázali ke kancelářím, které vám brzy přestaly vyhovovat? Vaše firma se nečekaně rozrostla, nebo jste nuceni snižovat náklady, ale nemůžete ji přestěhovat do vhodnějších prostor?

Podle průzkumu společnosti Regus se v každém okamžiku nevyužívá téměř 40 % kancelářských prostor, přesto jsou tyto vytápěny, klimatizovány a osvětleny, což každoročně generuje zbytečně vynaložené milionové peníze jak na samotné pronájmy, tak na energie, nemluvě o zbytečné zátěži životního prostředí. Tento problém vás nezaskočí s flexibilními kancelářemi, které se vám v mnoha ohledech přizpůsobí.

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den

Variabilní kanceláře pro vaše stále se vyvíjející potřeby

Flexibilita kanceláří od společnosti Regus je skutečně ve všech smyslech tohoto slova. Tedy časová, prostorová i finanční. Proč se zavazovat na 5, nebo dokonce 10 let? Pokud vám například zkratuje kávovar a kuchyňka chytne plamenem, můžete si na několik dní pronajmout kanceláře od Regus a na čas působit zde, než se vaše firma uvede do původního stavu.

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den

Rozšiřujete svou firmu o novou pobočku a nevíte, jak to půjde a jak velkou kancelář budete ve výsledku potřebovat? Posaďte nové pracovníky do Regus a na základě výsledků vyhodnotíte situaci třeba po roce nebo dvou mnohem lépe. Během tohoto „zkušebního období“ navíc můžete kancelář měnit za větší či menší, podle vašich aktuálních potřeb. Dokonce ji můžete přemístit do jiné lokality v rámci sítě Regus.

Žádné náklady navíc, kanceláře jsou plně vybavené a v ceně jsou i služby úklidu a recepce

Finanční flexibilita vám zajistí, že zaplatíte pouze za služby, které aktuálně využíváte. Kanceláře dostanete již zařízené a přizpůsobené podle vašeho přání a požadavků. Nemusíte tedy vynakládat finanční prostředky za jejich vybavení a další kancelářské potřeby jako jsou kopírky, scannery a podobně. Vše zde najdete. Stačí si jen přinést laptop, otevřít jej a začít pracovat.

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den

V ceně je i úklidový servis a služby recepce. Díky propracovanému systému recepční vždy ví, do které firmy volající telefonuje. Podle toho se také do telefonu představí. Mezi služby recepce patří samozřejmě i přebírání balíčků a vyřizování korespondence. Tento servis je ideální nejen pro vaše fyzické kanceláře, ale i virtuální.

Zasedací místnosti pro vaše meetingy

Můžete zde využívat i reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny nejmodernější technikou pro vaše prezentace i konferenční hovory. Samozřejmě zde nechybí ani dobrá káva či čaj. Oblíbené jsou i interview místnosti, kam si personalisté různých firem zvou kandidáty na rozličné pozice. Tuto strategii volí především, aby neplašili stávající zaměstnance, které čeká třeba změna nadřízeného.

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den

Palác I. P. Pavlova v Praze

V business centrech Regus se schází zajímavá byznys komunita, která nabízí rozvoj vašich obchodních příležitostí. Například business centrum Praha I. P. Pavlova se nachází v historické budově na zavedené adrese prestižního pražského obvodu, který je oblíbeným působištěm realitních a právnických firem. Je zde vynikající dopravní dostupnost a v okolí příjemné kavárny i restaurace.

Potřebujete flexibilní kanceláře? Můžete je mít i na jeden den

River Garden v pražském Karlíně

Společnost Regus brzy otevře nové business centrum Prague River Garden, které se nachází v moderním kancelářském komplexu v rychle se rozvíjející pražské čtvrti Karlín. Díky výhodné poloze lze do centra města snadno dojít pěšky nebo spojit příjemné s užitečným a dojet na kole podél řeky.

Kanceláře vpouští svými velkými okny dostatek přirozeného světla a nabízejí krásný výhled na Vltavu. K odpočinku vybízejí okolní parky, najdete zde také množství kvalitních restaurací, obchodů a služeb.

Společnost Regus

Síť flexibilních pracovišť společnosti Regus tvoří více než 2300 business center v 850 městech ze 104 zemí. Pro potřebnou flexibilitu své každodenní práce i pro celkový rozvoj firmy zvolily řešení od společnosti Regus i takové firmy, jako je např. Google, Toshiba nebo GlaxoSmithKline.

Více informací najdete na internetových stránkách www.regus.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Popularita kurzových sázek byla vysoká v minulosti, a poslední údaje naznačují, že neklesá. Kromě pravidelných sázkařů...

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

Jaká je situace na trhu s půjčkami pro domácnosti?

bezvamoney.cz

Finanční situace domácností se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak funguje česká ekonomika. Zrovna tak se mění...

Najdete na iDNES.cz