Potřebuje váš dům novou střechu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Prozradíme vám, proč byste měli uvažovat o krytině z hliníku. Zatímco naši předkové neznali pomalu nic jiného než pálené tašky, dnes si již můžeme vybírat z celé řady kvalitních střešních krytin. My vám dnes trochu přiblížíme, jaké výhody má jedno z novějších řešení: hliníková střecha.

Potřebuje váš dům novou střechu? | foto: hlinikovastrecha.info

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová střecha: nač si dávat pozor?

Asi není třeba zdůrazňovat, že střecha nepatří mezi investice, které by člověk chtěl dělat víckrát za život. Proto by vás v prvé řadě mělo zajímat, zda vámi zvolené řešení obstojí z dlouhodobého hlediska. A v tomto ohledu kovové tašky zcela jednoznačně vedou – však se na ně také poskytuje záruka až čtyřicet let! Přirozeně jsou nehořlavé a nezničí je ani prudký vítr, bouřka či sněhový nános. Manipulace s nimi je bezpečná, zatímco u křehkých keramických tašek je již třeba pořádné opatrnosti.

Potřebuje váš dům novou střechu?

Lehký kov s mnoha výhodami

Krytina vyrobená z hliníku vám zaručí obrovskou pevnost, tuhost a téměř neomezenou životnost, jež jsou pro kovové tašky typické. Současně se ale může pochlubit jedinečnou lehkostí, která usnadňuje dopravu tašek i manipulaci s nimi. To však nijak nesnižuje jejich nosnost, což se zvláště hodí v zimě. 

Plechová střecha nezatěžuje krov jako její těžkopádný betonový ekvivalent, a přitom unese tíhu sněhových závějí, což z ní činí ideální volbu i do vysokohorských oblastí. Má minimální nasákavost, takže ani zatékání nehrozí, zatímco porézní keramika nebo beton se v zimě často poškodí.

Elegantní řešení

Mnoho lidí se o kovové střechy nezajímá, protože se mylně domnívají, že se klasickým keramickým taškám s glazurou z estetického hlediska nemohou rovnat. Omyl! Hliníkové tašky vás mohou překvapit krásným a elegantním vzhledem, a to i v tradičních profilech. Nebo naopak zvolte vyloženě moderní design – jak vám velí vkus. 

Vzhled hliníkových krytin lze dokonce podtrhnout povrchovými úpravami; používá se například polyester. Díky variabilitě barevných provedení vaši novou střechu snadno přizpůsobíte exteriéru domu, který ji nese. A co víc, barva také opravdu dlouho vydrží. Dopadající sluneční světlo dokáže na hliníkové střeše rozehrát doslova magické představení.

Nakupujme hliníkové tašky

A ještě jednou nikoliv zanedbatelnou věcí vám hliníková střecha udělá radost. Ve srovnání s konkurencí mají hliníkové střechy velmi sympatickou pořizovací cenu. Montáž navíc dokáže být velmi rychlá, zvláště když oslovíte zkušené odborníky. Pokud sháníte doporučení, dejte na náš tip a vyzkoušejte rodinnou firmu Prefa, jejímž mottem je hláška „střechy silné jako býk“. 

Jestli jste náš článek o plechových střechách četli pozorně, je vám určitě jasné, že citát nelže. Tato společnost se ostatně pohybuje v oboru již od roku 1946 a její tehdejší střechy odolávají extrémním podmínkám dodnes. Prohlédněte si například Schilthorn, kde se točil James Bond se Seanem Connerym! Také politika firmy je sympatická; Prefa již od učňovských let podporuje české řemeslníky, školí je a předává jim zakázky.

Potřebuje váš dům novou střechu?

A jak vlastně vypadá střecha silná jako býk?

Je mimořádně odolná proti vichřicím, prakticky nerozbitná, mrazuvzdorná a nepodléhá rzi. Při tom všem si přirozeně zachovává lehkost materiálu. Společnost Prefa se dále zaměřuje na estetické hledisko, takže její střechy vypadají krásně a pyšní se vynikající barevnou stálostí. Současně se jedná i o krytinu ekologickou, vhodnou k recyklaci. 

Většina plechových tašek Prefa je již z recyklovaného hliníku vyrobena a samotný materiál má velmi dobrou ekologickou bilanci. Střešní tašky doplňuje rozsáhlý sortiment přidružených produktů: žlaby, svody, fasádní prvky nebo protipovodňová ochrana... Jednoduše vše, na co jen pomyslíte.


Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenom velmi dobře vypadají, ale také se...

Jednoduše čisté, jednoduše krásné. Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením je nový...

Vířivka hlavně v zimě

Vířivky Villeroy & Boch pro letní i zimní užívání na vaší zahradě.

Už jste zkoušeli venkovní vířivku v zimě? Je to to nejlepší místo pro relaxaci těla i mysli! A potom si dáte saunu s...

Bungalovy jsou ideální rodinné domy pro všechny generace

Bungalovy jsou ideální rodinné domy pro všechny generace

Poslední dobou jsou bungalovy oblíbenou volbou. Představují zajímavou možnost bydlení pro páry, rodiny s dětmi i...

Najdete na iDNES.cz