Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Potřebuje váš dům novou střechu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Prozradíme vám, proč byste měli uvažovat o krytině z hliníku. Zatímco naši předkové neznali pomalu nic jiného než pálené tašky, dnes si již můžeme vybírat z celé řady kvalitních střešních krytin. My vám dnes trochu přiblížíme, jaké výhody má jedno z novějších řešení: hliníková střecha.

Potřebuje váš dům novou střechu? | foto: hlinikovastrecha.info

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová střecha: nač si dávat pozor?

Asi není třeba zdůrazňovat, že střecha nepatří mezi investice, které by člověk chtěl dělat víckrát za život. Proto by vás v prvé řadě mělo zajímat, zda vámi zvolené řešení obstojí z dlouhodobého hlediska. A v tomto ohledu kovové tašky zcela jednoznačně vedou – však se na ně také poskytuje záruka až čtyřicet let! Přirozeně jsou nehořlavé a nezničí je ani prudký vítr, bouřka či sněhový nános. Manipulace s nimi je bezpečná, zatímco u křehkých keramických tašek je již třeba pořádné opatrnosti.

Potřebuje váš dům novou střechu?

Lehký kov s mnoha výhodami

Krytina vyrobená z hliníku vám zaručí obrovskou pevnost, tuhost a téměř neomezenou životnost, jež jsou pro kovové tašky typické. Současně se ale může pochlubit jedinečnou lehkostí, která usnadňuje dopravu tašek i manipulaci s nimi. To však nijak nesnižuje jejich nosnost, což se zvláště hodí v zimě. 

Plechová střecha nezatěžuje krov jako její těžkopádný betonový ekvivalent, a přitom unese tíhu sněhových závějí, což z ní činí ideální volbu i do vysokohorských oblastí. Má minimální nasákavost, takže ani zatékání nehrozí, zatímco porézní keramika nebo beton se v zimě často poškodí.

Elegantní řešení

Mnoho lidí se o kovové střechy nezajímá, protože se mylně domnívají, že se klasickým keramickým taškám s glazurou z estetického hlediska nemohou rovnat. Omyl! Hliníkové tašky vás mohou překvapit krásným a elegantním vzhledem, a to i v tradičních profilech. Nebo naopak zvolte vyloženě moderní design – jak vám velí vkus. 

Vzhled hliníkových krytin lze dokonce podtrhnout povrchovými úpravami; používá se například polyester. Díky variabilitě barevných provedení vaši novou střechu snadno přizpůsobíte exteriéru domu, který ji nese. A co víc, barva také opravdu dlouho vydrží. Dopadající sluneční světlo dokáže na hliníkové střeše rozehrát doslova magické představení.

Nakupujme hliníkové tašky

A ještě jednou nikoliv zanedbatelnou věcí vám hliníková střecha udělá radost. Ve srovnání s konkurencí mají hliníkové střechy velmi sympatickou pořizovací cenu. Montáž navíc dokáže být velmi rychlá, zvláště když oslovíte zkušené odborníky. Pokud sháníte doporučení, dejte na náš tip a vyzkoušejte rodinnou firmu Prefa, jejímž mottem je hláška „střechy silné jako býk“. 

Jestli jste náš článek o plechových střechách četli pozorně, je vám určitě jasné, že citát nelže. Tato společnost se ostatně pohybuje v oboru již od roku 1946 a její tehdejší střechy odolávají extrémním podmínkám dodnes. Prohlédněte si například Schilthorn, kde se točil James Bond se Seanem Connerym! Také politika firmy je sympatická; Prefa již od učňovských let podporuje české řemeslníky, školí je a předává jim zakázky.

Potřebuje váš dům novou střechu?

A jak vlastně vypadá střecha silná jako býk?

Je mimořádně odolná proti vichřicím, prakticky nerozbitná, mrazuvzdorná a nepodléhá rzi. Při tom všem si přirozeně zachovává lehkost materiálu. Společnost Prefa se dále zaměřuje na estetické hledisko, takže její střechy vypadají krásně a pyšní se vynikající barevnou stálostí. Současně se jedná i o krytinu ekologickou, vhodnou k recyklaci. 

Většina plechových tašek Prefa je již z recyklovaného hliníku vyrobena a samotný materiál má velmi dobrou ekologickou bilanci. Střešní tašky doplňuje rozsáhlý sortiment přidružených produktů: žlaby, svody, fasádní prvky nebo protipovodňová ochrana... Jednoduše vše, na co jen pomyslíte.


Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Další z rubriky

Ekologické svícení

Světlovody

Trend moderního bydlení je jasný- přirozené a účelné prostory, které člověku dovolují relaxovat a plnohodnotně trávit...

Poznejte způsoby, jak odstranit graffiti snadno a rychle

Před aplikací

Nevzhledné sprejerské výtvory hyzdí naše města v čím dál větší míře a zdá se, že snažit se s nimi skoncovat je jako boj...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz