Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Potíže s prostatou. Podceňujete je?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dokud prostata nezačne zlobit, mnozí muži ani nemusí vědět, že ji v těle mají. Jakmile se však dostanou do věku mezi čtyřiceti a sedmdesáti lety, potíže s prostatou o sobě mnohdy dávají znát. Prostata se začíná zvětšovat a tlačit na močovou trubici i močový měchýř. Muži, které trápí potíže s prostatou, si pak stěžují například bolesti při močení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Muži, které trápí potíže s prostatou, by měli upravit svůj životní styl: vyplatí se nekouřit, vyvarovat se nadměrnému pití alkoholu a nezdravému stravování. | foto: Simply You Pharmaceuticals

Kromě toho, že je pro muže téměř každá návštěva toalety bolestivá, se musí vypořádat i s dalšími neduhy, které potíže s prostatou doprovází: přerušovaným močením, pocitem neúplného vyprázdnění močového měchýře a inkontinencí.

Potíže s prostatou tedy značně znepříjemňují život. V lékárnách je však k dostání kvalitní doplněk stravy PROSTAMEN F1 z renomované řady Da Vinci Academia, který mužům pomáhá tyto potíže překonat. V doporučené denní dávce totiž obsahuje nejvyšší a efektivně vyvážený obsah účinných látek. Nabízí tak prověřené řešení na potíže s prostatou a problematické močení.

Přípravek, vyvinutý podle posledních poznatků moderní medicíny a farmaceutické technologie, obsahuje TURBO COMPLEX™ - unikátní složku tří účinných látek s blahodárným vlivem, který potíže s prostatou omezuje. Jde o kombinaci přírodních rostlinných standardizovaných extraktů Saw Palmetto a kopřivy dvoudomé. Tyto dva výtažky fungují v efektivním spojení s extraktem z ostropestřce mariánského, čímž se příznivé vlivy zmíněných extraktů na prostatickou tkáň zvyšují.

PROSTAMEN F1 nabízí prověřené řešení potíží s prostatou a problematickým močením. Obsahuje nejvyšší efektivně vyvážený obsah účinných látek.

PROSTAMEN F1 nabízí prověřené řešení potíží s prostatou a problematickým močením. Obsahuje nejvyšší efektivně vyvážený obsah účinných látek.

Muži, které trápí potíže s prostatou, musí samozřejmě upravit i svůj životní styl, chtějí-li blahodárné účinky přípravku PROSTAMEN F1 podpořit. Vyplatí se nekouřit, vyvarovat se nadměrnému pití alkoholu a nezdravému stravování.

Prostatě prospívá dále aktivní život s pravidelným pohybem. Jako prevence na potíže s prostatou však může sloužit i pohlavní život. Pravidelný a věku přiměřený sex je totiž nejpřirozenějším stimulantem prostaty. 

Další informace o přípravku najdete na www.prostamen.cz

Co je prostata

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle

Prostata zdravého muže je velká asi jako vlašský ořech. Je to přídatná žláza, jejíž sekret je obsahem mužského ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. V průběhu života muže tato žláza přirozeně roste a začíná tlačit na močovou trubici i močový měchýř. V tomto okamžiku se začínají projevovat první prostatické potíže.

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Smartphone Huawei P9: prémiový elegán nyní dostupný i v modré barvě

Smartphone Huawei P9: prémiový elegán nyní dostupný i v modré barvě

Prémiový model Huawei P9 je k dostání v exkluzivní modré variantě. Chytrý telefon se špičkovým duálním fotoaparátem vás...

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost.

Aktuální vlajková loď Huawei P10 s celokovovým tělem a úhlopříčkou displeje 5,1 palce je vybavena druhou generací...

Mladý papež Pius XIII. Byl nástrojem ďábla?

Seriál Mladý papež vás šokuje i okouzlí

Poprvé v historii katolické církve usedne do jejího čela Američan, Lenny Bernardo, a přebírá jméno Pius XIII. Celý svět...

Najdete na iDNES.cz