Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Potíže s prostatou. Podceňujete je?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dokud prostata nezačne zlobit, mnozí muži ani nemusí vědět, že ji v těle mají. Jakmile se však dostanou do věku mezi čtyřiceti a sedmdesáti lety, potíže s prostatou o sobě mnohdy dávají znát. Prostata se začíná zvětšovat a tlačit na močovou trubici i močový měchýř. Muži, které trápí potíže s prostatou, si pak stěžují například bolesti při močení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Muži, které trápí potíže s prostatou, by měli upravit svůj životní styl: vyplatí se nekouřit, vyvarovat se nadměrnému pití alkoholu a nezdravému stravování. | foto: Simply You Pharmaceuticals

Kromě toho, že je pro muže téměř každá návštěva toalety bolestivá, se musí vypořádat i s dalšími neduhy, které potíže s prostatou doprovází: přerušovaným močením, pocitem neúplného vyprázdnění močového měchýře a inkontinencí.

Potíže s prostatou tedy značně znepříjemňují život. V lékárnách je však k dostání kvalitní doplněk stravy PROSTAMEN F1 z renomované řady Da Vinci Academia, který mužům pomáhá tyto potíže překonat. V doporučené denní dávce totiž obsahuje nejvyšší a efektivně vyvážený obsah účinných látek. Nabízí tak prověřené řešení na potíže s prostatou a problematické močení.

Přípravek, vyvinutý podle posledních poznatků moderní medicíny a farmaceutické technologie, obsahuje TURBO COMPLEX™ - unikátní složku tří účinných látek s blahodárným vlivem, který potíže s prostatou omezuje. Jde o kombinaci přírodních rostlinných standardizovaných extraktů Saw Palmetto a kopřivy dvoudomé. Tyto dva výtažky fungují v efektivním spojení s extraktem z ostropestřce mariánského, čímž se příznivé vlivy zmíněných extraktů na prostatickou tkáň zvyšují.

PROSTAMEN F1 nabízí prověřené řešení potíží s prostatou a problematickým močením. Obsahuje nejvyšší efektivně vyvážený obsah účinných látek.

PROSTAMEN F1 nabízí prověřené řešení potíží s prostatou a problematickým močením. Obsahuje nejvyšší efektivně vyvážený obsah účinných látek.

Muži, které trápí potíže s prostatou, musí samozřejmě upravit i svůj životní styl, chtějí-li blahodárné účinky přípravku PROSTAMEN F1 podpořit. Vyplatí se nekouřit, vyvarovat se nadměrnému pití alkoholu a nezdravému stravování.

Prostatě prospívá dále aktivní život s pravidelným pohybem. Jako prevence na potíže s prostatou však může sloužit i pohlavní život. Pravidelný a věku přiměřený sex je totiž nejpřirozenějším stimulantem prostaty. 

Další informace o přípravku najdete na www.prostamen.cz

Co je prostata

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle

Prostata zdravého muže je velká asi jako vlašský ořech. Je to přídatná žláza, jejíž sekret je obsahem mužského ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. V průběhu života muže tato žláza přirozeně roste a začíná tlačit na močovou trubici i močový měchýř. V tomto okamžiku se začínají projevovat první prostatické potíže.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Problémy s erekcí i prostatou rychle řeší unikátní přístroj

Problémy s erekcí i prostatou rychle řeší unikátní přístroj

Zvětšenou prostatu, problémy s erekcí, ale také například chronické bolesti v oblasti pánevního dna. To vše pomáhá...

Hledáte pivo, co má skutečný říz? Poradíme, jak ho vybrat

Pivovar Zubr si před několika dny odvezl z prestižní degustační soutěže České...

Že není pivo jako pivo, o tom se už přesvědčil asi každý trochu znalý pivař. Pokud se nechcete propíjet nabídkou od A...

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Máte potíže s erekcí? Nejste první ani poslední! Toto tvrzení vás ale dokáže jen velmi těžko uklidnit. Naopak, rozhodně...

Najdete na iDNES.cz