Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Posuňte s iÚčtem vaše účetnictví do 21. století

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cloudové služby v posledních letech zažívají opravdový rozmach. Cestou cloudu se rozhodla jít i česká účetní společnost Direct Accounting, která začala vyvíjet vlastní cloudové účetnictví iÚčto.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Posuňte s iÚčtem vaše účetnictví do 21. století! | foto: Ariston P. R., s.r.o.

V očích mnoha z nás je vedení účetnictví nepříjemnou povinností, kterou děláme jen proto, že nám to přikazuje stát. Pravdou ale je, že účetnictví je jeden z nejdůležitějších ukazatelů stavu podnikání a měřítkem úspěšnosti v průběhu roku. I účetní programy mají vcelku negativní pověst. Jsou drahé, složité, nepřehledné a musí se neustále aktualizovat, což zvyšuje vynaložené náklady.

iÚčto je pro uživatele naprostým opakem – je jednoduché, přehledné, aktualizace jsou vždy zdarma a uživatel využívá jen ty funkce, které opravdu potřebuje. iÚčto má ještě jednu neocenitelnou výhodu, a to, že funguje online na principu cloudu. Na rozdíl od běžných účetních programů, které jsou vázané jen na jeden počítač, má uživatel přístup ke svým datům kdykoliv a odkudkoliv.

Jak si ulehčit povinnost podání přiznání k DPH

Plnohodnotné účetnictví, které drží krok

Hlavním úkolem iÚčta je poskytnout pohodlné a snadné vedení účetnictví i daňové evidence. iÚčto drží krok s nepřetržitým vývojem účetnictví a daňové legislativy a uživatel má k dispozici všechny důležité nástroje. Zároveň jsou do něj průběžně přidávány nové funkce, které uživatelům usnadní používání. Nově je možné například využívat otevřené programátorské rozhraní API, které vývojářům umožní napojit na iÚčto libovolný systém. Například internetový e-shop může informace o prodaném zboží či vytvořených objednávkách přímo propojit s iÚčtem a tím si velmi zjednodušit fakturaci zboží a vedení účetnictví.

Posuňte s iÚčtem vaše účetnictví do 21. století!

Online účetnictví pro živnostníky i malé firmy

„iÚčto mohou využívat jak živnostníci, tak i malé firmy, které nechtějí každoročně utrácet za nové drahé verze tradičních účetních softwarů. Jeho uživatelé mají vždy k dispozici tu nejnovější verzi bez nutnosti instalace upgradů a dokupování nových funkcionalit a licencí,“ popisuje Petra Vamberová ze společnosti Direct Accounting s.r.o., která účetnictví on-line aplikaci vyvíjí.

4 důvody proč zvolit iÚčto

Je bezpečné: data jsou automaticky zálohována a jejich přenos je šifrován. Zabezpečení dat je zaručeno certifikátem společnosti GeoTrust. Nehrozí tak ztráta dat, například při kolapsu vašeho počítače, jako je tomu u běžných účetních softwarů.

Je dostupné: účetní data jsou přístupná kdykoliv a odkudkoliv. iÚčto je kompatibilní se všemi operačními systémy a tak stačí mít například tablet s přístupem na internet a znát přihlašovací údaje.

Je aktuální: tým specialistů neustále sleduje změny v legislativě a podle nich poté přizpůsobuje a vylepšuje funkce iÚčta. Uživatelé tak mají o starost míň a mohou se naplno věnovat svému podnikání.

Šetří prostředky: díky absenci poplatků za aktualizace a další licence uspoří iÚčto svým uživatelům nejen peníze, ale díky jednoduchému a přehlednému uživatelskému prostředí také čas, který uživatelé mohou věnovat rozvoji svého podnikání. Navíc do 100 dokladů je jeho používání zcela zdarma!

Registrujte se na www.iucto.cz a začněte účtovat s iÚčtem ještě dnes. 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Najdete na iDNES.cz