Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Poštovní obálky z KRPA ENVELOPE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Poštovní obálky, jako běžné spotřební produkty, provází civilizaci ve svých různých formách a podobách již od nepaměti. Historické prameny sahají až do období před naším letopočtem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte své obálky vyniknout... | foto: KRPA ENVELOPE, a.s.

Poštovní obálky jsou nositelem úvodního sdělení

Poštovní obálky jsou téměř výlučně spojovány s korespondencí, s komunikací a se zasíláním různých informací. S vývojem civilizace, s růstem úrovně komunikace tento produkt nezanikl, ba naopak, našel si svůj prostor pro koexistenci společně s elektronickými cestami komunikace.

Postupně nabírá a osvojuje si ke své původní funkci obalu i další funkce především informační, reklamní až po funkci, kde se stává prostředníkem spojení mezi odesílatelem a adresátem. Stává se nositelem úvodního sdělení, které by mělo zaujmout a navázat pak na vlastní obsah zásilky.

Tento fakt neunikl pozornosti marketingovým specialistům, promotérům z firem, institucí a reklamních agentur, kteří využívají tuto klasickou poštovní obálku společně s nejnovějšími nástroji komunikace při reklamních a promočních akcích a kampaních, v tzv. direct mailu.

KRPA ENVELOPE, a.s. logo

Na našem domácím trhu, se postupně vyprofiloval výrobce poštovních obálek, společnost KRPA ENVELOPE, a.s., člen skupiny KRPA.

Formální historie společnosti KRPA ENVELOPE, je sice datována od roku 2008, fakticky se však jedná o dlouholetého předního českého výrobce poštovních obálek a tašek s vedoucí pozicí na trhu ČR., jehož výrobky byly v minulosti vyráběny a distribuovány pod hlavičkou KRKONOŠSKÝCH PAPÍREN. V současné době je KRPA ENVELOPE součástí holdingu KRPA, který vznikl rovněž v roce 2008 rozdělením KRKONOŠSKÝCH PAPÍREN, a.s.

Více informací o celé skupině KRPA www.krpa.cz.

KRPA ENVELOPE – společnost soustředící se na poštovní obálky a tašky

Jak už název společnosti napovídá, hlavním sortimentem společnosti KRPA ENVELOPE jsou poštovní obálky a tašky včetně potištěných, balených a speciálních typů. Základní informace o sortimentu včetně technických dat je možno získat v katalogu, který najdete zde.

Společnost v posledních letech významně dovybavila svůj stávající strojový park o nové moderní stroje na výrobu speciálních obálek atypických rozměrů, provedení i použitých materiálů. Došlo tak k posílení segmentu obálek vyráběných z archů, v menších sériích s určením pro reklamní, marketingové a direct mailové účely.

Souběžně s těmito stroji byl posílen i ofsetový potisk hotových obálek o nový čtyřbarevný stroj a v neposlední řadě byl pořízen do skupiny KRPA nový ofsetový formátový tiskový stroj pro kooperované zakázky včetně zpracování potištěných archů do poštovních obálek.

Poštovní obálky i v nestandardních rozměrech

KRPA ENVELOPE cílí svoji produkci především na domácí trh, kde nabízí poštovní obálky a tašky ve standardních i nestandardních rozměrech, speciální poštovní obálky s doručenkou, balené obálky a tašky, potištěné flexo i ofsetem, zpracování dodaných archů do obálek, poradenská činnost v oblasti návrhů hlavně atypických obálek včetně grafiky.

Vše dodává v přijatelných dodacích lhůtách, příznivých cenách a prvotřídní kvalitě.

Více na www.krpa-envelope.cz.

logo KRPA ENVELOPE, a.s.

KRPA ENVELOPE, a.s. je výrobce a dodavatel potištěných firemních a reklamních obálek

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.