Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Poštovní obálky z KRPA ENVELOPE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Poštovní obálky, jako běžné spotřební produkty, provází civilizaci ve svých různých formách a podobách již od nepaměti. Historické prameny sahají až do období před naším letopočtem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte své obálky vyniknout... | foto: KRPA ENVELOPE, a.s.

Poštovní obálky jsou nositelem úvodního sdělení

Poštovní obálky jsou téměř výlučně spojovány s korespondencí, s komunikací a se zasíláním různých informací. S vývojem civilizace, s růstem úrovně komunikace tento produkt nezanikl, ba naopak, našel si svůj prostor pro koexistenci společně s elektronickými cestami komunikace.

Postupně nabírá a osvojuje si ke své původní funkci obalu i další funkce především informační, reklamní až po funkci, kde se stává prostředníkem spojení mezi odesílatelem a adresátem. Stává se nositelem úvodního sdělení, které by mělo zaujmout a navázat pak na vlastní obsah zásilky.

Tento fakt neunikl pozornosti marketingovým specialistům, promotérům z firem, institucí a reklamních agentur, kteří využívají tuto klasickou poštovní obálku společně s nejnovějšími nástroji komunikace při reklamních a promočních akcích a kampaních, v tzv. direct mailu.

KRPA ENVELOPE, a.s. logo

Na našem domácím trhu, se postupně vyprofiloval výrobce poštovních obálek, společnost KRPA ENVELOPE, a.s., člen skupiny KRPA.

Formální historie společnosti KRPA ENVELOPE, je sice datována od roku 2008, fakticky se však jedná o dlouholetého předního českého výrobce poštovních obálek a tašek s vedoucí pozicí na trhu ČR., jehož výrobky byly v minulosti vyráběny a distribuovány pod hlavičkou KRKONOŠSKÝCH PAPÍREN. V současné době je KRPA ENVELOPE součástí holdingu KRPA, který vznikl rovněž v roce 2008 rozdělením KRKONOŠSKÝCH PAPÍREN, a.s.

Více informací o celé skupině KRPA www.krpa.cz.

KRPA ENVELOPE – společnost soustředící se na poštovní obálky a tašky

Jak už název společnosti napovídá, hlavním sortimentem společnosti KRPA ENVELOPE jsou poštovní obálky a tašky včetně potištěných, balených a speciálních typů. Základní informace o sortimentu včetně technických dat je možno získat v katalogu, který najdete zde.

Společnost v posledních letech významně dovybavila svůj stávající strojový park o nové moderní stroje na výrobu speciálních obálek atypických rozměrů, provedení i použitých materiálů. Došlo tak k posílení segmentu obálek vyráběných z archů, v menších sériích s určením pro reklamní, marketingové a direct mailové účely.

Souběžně s těmito stroji byl posílen i ofsetový potisk hotových obálek o nový čtyřbarevný stroj a v neposlední řadě byl pořízen do skupiny KRPA nový ofsetový formátový tiskový stroj pro kooperované zakázky včetně zpracování potištěných archů do poštovních obálek.

Poštovní obálky i v nestandardních rozměrech

KRPA ENVELOPE cílí svoji produkci především na domácí trh, kde nabízí poštovní obálky a tašky ve standardních i nestandardních rozměrech, speciální poštovní obálky s doručenkou, balené obálky a tašky, potištěné flexo i ofsetem, zpracování dodaných archů do obálek, poradenská činnost v oblasti návrhů hlavně atypických obálek včetně grafiky.

Vše dodává v přijatelných dodacích lhůtách, příznivých cenách a prvotřídní kvalitě.

Více na www.krpa-envelope.cz.

logo KRPA ENVELOPE, a.s.

KRPA ENVELOPE, a.s. je výrobce a dodavatel potištěných firemních a reklamních obálek

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz