Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Postelové matrace a nové trendy pro váš klidný spánek

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zhruba třetinu života strávíme spánkem. Nejvíce zatěžovaným kusem nábytku se tak stává právě postel. Abychom si během chvil relaxace užívali veškerý komfort, je třeba, aby součástí postele byla i kvalitní matrace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Návrat k přírodě i v posteli | foto: NÁBYTEK ŘÍHA

Matrace prošly během několika desítek let výrazným vývojem. Pružinové matrace nahradily pěnové či latexové a nyní dáváme přednost matracím vyrobeným z přírodních materiálů. Inspirovat se můžete postelí Dafné, jejíž matrace se může pyšnit slunečnicovým olejem.

Matrace s bio pěnou a s obsahem slunečnicového olej

Matrace A

Matrace GOLD TUBES 126

Náš tip: Širokou škálu bio matrací nabízí například Nábytek Říha, v jehož portfoliu nyní můžete vybírat matrace až z devíti modelů s obsahem slunečnicového oleje. Do této kategorie výrobků spadá i matrace GOLD TUBES 126 s bio pěnou s obsahem slunečnicového oleje. Tato matrace zaujme už svým konstrukčním řešením.

Nosná část je tvořena 126 kusy tzv. tubesů - vertikálně umístěnými kanálky, které zajišťují správnou oporu tělu a přispívají k optimální termoregulaci a cirkulaci vzduchu v matraci, čímž zároveň přispívají k lepšímu odvodu vlhkosti.

Matrace B

Tubesy pro správnou oporu a prodyšnost

Jak známo, vyprodukuje lidské tělo v noci během spánku až 1,5 litru potu, proto je právě správný odvod vlhkosti a prodyšnost matrace důležitým faktorem. Model GOLD TUBES 126 můžete na vlastní kůži vyzkoušet v prodejně Nábytek Říha. Matrace je dostupná jak ve standartních, tak i atypických rozměrech.

Vybírat můžete také z široké nabídky postelí - jedno z nadčasových řešení představuje DAFNÉ, dvoulůžko ve velmi vkusném a moderním celočalouněném designu. Postel lze objednat v koženém či látkovém provedení. Velmi praktickou stránkou je úložný prostor. Více informací na www.nabytekriha.cz.

Péra z matrace už nekoukají

Návrat k přírodě i v posteli

Postel Dafné

V současnosti stále více využívané materiály jako je například tzv. studená pěna, líná pěna či latex slibují svým uživatelům maximální komfort a jsou vyráběny v různé tvrdosti a variacích.

Například takzvané sendvičové matrace představují kombinaci různých materiálů (např. studená pěna proložená kokosovým vláknem nebo studenou pěnou jiné hustoty). Moderním řešením je také rozdělení matrace do několika pásem, které se liší svou tvrdostí, a tak mohou různým částem těla nabídnout požadovanou oporu (hlavě, ramenům, bokům atd.).

Návrat k přírodě i v posteli

Matrace, při jejichž výrobě se ropné látky zcela nebo z velké části nahrazují jinými přírodními materiály, jsou v obchodech často prodávány pod označením bio. K jejich výrobě se používají například výtažky z přírodních olejů (nejčastěji slunečnicový, ricinový, sójový) a dále rostlin jako jsou biobavlna, aloe, mořské řasy, bambus a další. 

Matrace z těchto materiálů jsou vysoce prodyšné a přirozeně nealergenní. Vhodné jsou proto i pro alergiky a astmatiky.  Jejich další výhodou je výborná elasticita a tvarová stálost, tudíž se u nich nemusíte obávat "proležení". Více informací na www.nabytekriha.cz

Chcete získat slevu na jakýkoliv nákup v prodejnách Nábytek Říha?

Stačí si o ni napsat!

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

ALPI-DÝHA: kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér

Kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér: ALPI-DÝHA

Potrpíte si na kvalitní materiály, které nabízí široké možnosti při zařizování bytu či domu, stejně jako v případě...

Poznejte způsoby, jak odstranit graffiti snadno a rychle

Před aplikací

Nevzhledné sprejerské výtvory hyzdí naše města v čím dál větší míře a zdá se, že snažit se s nimi skoncovat je jako boj...

Najdete na iDNES.cz