Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Postelové matrace a nové trendy pro váš klidný spánek

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zhruba třetinu života strávíme spánkem. Nejvíce zatěžovaným kusem nábytku se tak stává právě postel. Abychom si během chvil relaxace užívali veškerý komfort, je třeba, aby součástí postele byla i kvalitní matrace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Návrat k přírodě i v posteli | foto: NÁBYTEK ŘÍHA

Matrace prošly během několika desítek let výrazným vývojem. Pružinové matrace nahradily pěnové či latexové a nyní dáváme přednost matracím vyrobeným z přírodních materiálů. Inspirovat se můžete postelí Dafné, jejíž matrace se může pyšnit slunečnicovým olejem.

Matrace s bio pěnou a s obsahem slunečnicového olej

Matrace A

Matrace GOLD TUBES 126

Náš tip: Širokou škálu bio matrací nabízí například Nábytek Říha, v jehož portfoliu nyní můžete vybírat matrace až z devíti modelů s obsahem slunečnicového oleje. Do této kategorie výrobků spadá i matrace GOLD TUBES 126 s bio pěnou s obsahem slunečnicového oleje. Tato matrace zaujme už svým konstrukčním řešením.

Nosná část je tvořena 126 kusy tzv. tubesů - vertikálně umístěnými kanálky, které zajišťují správnou oporu tělu a přispívají k optimální termoregulaci a cirkulaci vzduchu v matraci, čímž zároveň přispívají k lepšímu odvodu vlhkosti.

Matrace B

Tubesy pro správnou oporu a prodyšnost

Jak známo, vyprodukuje lidské tělo v noci během spánku až 1,5 litru potu, proto je právě správný odvod vlhkosti a prodyšnost matrace důležitým faktorem. Model GOLD TUBES 126 můžete na vlastní kůži vyzkoušet v prodejně Nábytek Říha. Matrace je dostupná jak ve standartních, tak i atypických rozměrech.

Vybírat můžete také z široké nabídky postelí - jedno z nadčasových řešení představuje DAFNÉ, dvoulůžko ve velmi vkusném a moderním celočalouněném designu. Postel lze objednat v koženém či látkovém provedení. Velmi praktickou stránkou je úložný prostor. Více informací na www.nabytekriha.cz.

Péra z matrace už nekoukají

Návrat k přírodě i v posteli

Postel Dafné

V současnosti stále více využívané materiály jako je například tzv. studená pěna, líná pěna či latex slibují svým uživatelům maximální komfort a jsou vyráběny v různé tvrdosti a variacích.

Například takzvané sendvičové matrace představují kombinaci různých materiálů (např. studená pěna proložená kokosovým vláknem nebo studenou pěnou jiné hustoty). Moderním řešením je také rozdělení matrace do několika pásem, které se liší svou tvrdostí, a tak mohou různým částem těla nabídnout požadovanou oporu (hlavě, ramenům, bokům atd.).

Návrat k přírodě i v posteli

Matrace, při jejichž výrobě se ropné látky zcela nebo z velké části nahrazují jinými přírodními materiály, jsou v obchodech často prodávány pod označením bio. K jejich výrobě se používají například výtažky z přírodních olejů (nejčastěji slunečnicový, ricinový, sójový) a dále rostlin jako jsou biobavlna, aloe, mořské řasy, bambus a další. 

Matrace z těchto materiálů jsou vysoce prodyšné a přirozeně nealergenní. Vhodné jsou proto i pro alergiky a astmatiky.  Jejich další výhodou je výborná elasticita a tvarová stálost, tudíž se u nich nemusíte obávat "proležení". Více informací na www.nabytekriha.cz

Chcete získat slevu na jakýkoliv nákup v prodejnách Nábytek Říha?

Stačí si o ni napsat!

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Najděte pronájem nebo nájemníka s Férovým pronájmem

Najděte pronájem nebo nájemníka s Férovým pronájmem

Sehnat v dnešní době hezký pronájem a najít bezproblémového nájemníka je poměrně velký problém. Navíc přibývají...

Je na čase vybavit zahradu na letní grilování

Je na čase vybavit zahradu na letní grilování

Grilování patří k čím dál oblíbenějším činnostem. Sice se jedná o původem americký trend, avšak grilované pokrmy jsou...

Doba lodžiová přišla do Prahy. I u vás je možná přístavba lodžie

Doba lodžiová přišla do Prahy – i u vás je možná přístavba lodžie

Nová bytová výstavba je v Praze v plném proudu, vznikají novodobá sídliště a nabídka bytů se v nich v mnohém neliší od...

Najdete na iDNES.cz