Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Postavte se na vlastní nohy a podnikejte – CEVO Vás na to připraví

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete začít podnikat, ale nevíte, jak na to? Hledáte odvahu, zda do toho jít? Nebo už podnikáte a chcete zlepšit své výsledky, dozvědět se o novinkách v účetnictví nebo o možnostech, jak prodat více svých výrobků a dosáhnout většího zisku?

Postavte se na vlastní nohy a podnikejte – CEVO Vás na to připraví | foto: Tomáš Drozd / Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o. p. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Těm prvním pomůžeme udělat rozhodující krok a ukážeme, že podnikat je cesta. Cesta, jak se postavit na vlastní nohy. A taky že je to šance, jak dělat něco, co má smysl a co jednou třeba předáte svým dětem. Těm druhým můžeme poradit, jak vystoupit z rutiny, jak se zamyslet nad svým byznysem a najít cesty, jak jít dál.

Pomoci s rozjezdem podnikání nebo s rozkvětem už fungující firmy Vám může Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, které je zastáncem praktické výuky. Zatímco jinde uslyšíte poučky a teorie, my Vás přeneseme do reálného světa podnikání. Naši lektoři jsou lidé, kteří sami podnikají a mívají stejné starosti, jako čekají Vás. Kdo jiný Vám řekne, jaké to opravdu je, když chcete rozjet svůj vlastní byznys?

Teorie nestačí! Jen u nás poznáte daně a účetnictví v praxi!

Daně mohou být pro někoho bludištěm, které nahání strach. Ale může to být také možnost, jak ve své firmě ušetřit, jak neplatit zbytečně něco, co nemusíte. Pokud máte chuť naučit se rozumět změnám v účetním systému, proniknout do světa daní a smysluplně pracovat s financemi, pak si můžete vybrat z několika akreditovaných rekvalifikačních bloků. Podívejte se na webové stránky www.cevo.cz a dozvíte se více.

Kurzy Daňová evidence, Mzdové účetnictví a Účetnictví jsou určené jak zájemcům o účetní profese, tak podnikatelům, kteří chtějí mít o chodu svého byznysu přehled. Poznatky z výuky následně využijete v daňové kanceláři, kde si zkusíte řešit účetní případy v praxi.

Zcela jedinečný je kurz Základy podnikání, který účastníkům pomáhá udělat první velké kroky v cestě k budování skvělé firmy. Nemusíte zakládat přímo společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, spousta lidí se snaží osamostatnit a využít svých schopností pro vlastní byznys jako OSVČ. Také existuje mnoho firem, které sice ušly kus cesty, ale jejich rozvoj už delší dobu stagnuje. Co změnit v byznysu, který vám nevydělává? To všechno se dozvíte v kurzu Základy podnikání.

Postavte se na vlastní nohy a podnikejte – CEVO Vás na to připraví

Vaše firma bude fungovat, jen když pochopíte ekonomické procesy

„V podnikání jsou nejdůležitější ekonomické a finanční procesy. Mohou na první pohled působit spíše nenápadně, ale firma, která se jim nenaučí rozumět, nemůže bezproblémově fungovat,“ říká Eva Vysekalová, zakladatelka společnosti a daňová poradkyně s dvacetiletými zkušenostmi, která zároveň patří mezi lektory.

Jednotlivá témata kurzů vedou odborníci, kteří získali neocenitelné zkušenosti ve svém oboru a v praxi se mu věnují, nebo úspěšně vedou vlastní byznys. Patří k nim například dlouholetí daňoví poradci, manažeři nebo specialisté na dotační a finanční politiku, ale i lidé, kteří se dlouhodobě pohybují v mediálních a marketingových kruzích.

Vše, co se naučíte, využijete ve svůj prospěch

Neinvestujte čas a peníze do vzdělání, které vám přináší jen teorii, protože ji velmi brzy můžete zapomenout. S kurzy Centra ekonomického vzdělávání Ostrava, které jako jediné v Moravskoslezském kraji nabízí skutečnou a akreditovanou praxi v daňové kanceláři, dokážete efektivně řešit situace, s nimiž se budete ve své profesi setkávat. Každý z účastníků obdrží po absolvování vybraného bloku certifikát, který má celostátní a doživotní platnost.

CEVO

CEVO

Pro přihlášení stačí jednoduše vyplnit formulář na webových stránkách, tak neváhejte a přihlašujte se. Nejbližší kurzy začínají již v září a říjnu, pro aktuální termíny a jakékoliv další informace sledujte stránky www.cevo.cz.

Největší přínosy kurzů Centra ekonomického vzdělávání

  • Ušetří vám spoustu času i peněz tím, že se vyhnete chybám z nezkušenosti
  • Vyzkoušíte si vše tak, jako byste se danému oboru věnovali v reálné praxi
  • Dozvíte se, jaké právní a legislativní podmínky musíte splňovat
  • Naučíte se jednat s institucemi a vést zaměstnance
  • Dokážete hospodařit s penězi s ohledem na budoucnost
  • Zjistíte, kde mohou být vaše ekonomické slabiny
Autor:

Nejčtenější

Sháníte kvalitní jídelní židle? Určitě si vyberete u výrobce Dudinger

Sháníte kvalitní jídelní židle? Určitě si vyberete u výrobce Dudinger

Ať už hledáte čalouněné nebo celodřevěné jídelní židle, u výrobce Dudinger najdete nepřeberné množství designů s...

Zvládne Plzeň jarní start v Evropě?Tipér Kubiczek1 míří na 2 912 437 Kč

Zvládne Plzeň jarní start v Evropě?Tipér Kubiczek1 míří na 2 912 437 Kč

Po úvodních osmifinálových mačích Ligy mistrů naskočí do evropských pohárů i Viktoria Plzeň, kterou čeká pořádná fuška...

Chystáte se do zahraničí? Pozor na změny na silnicích

Chystáte se do zahraničí? Pozor na změny na silnicích!

Jezdit na dovolenou po Evropě autem není ničím neobvyklým. V zimě nás lákají zasněžené Alpy, přímořské státy jsou pak...

Začíná osmifinále Ligy mistrů!Tipér Mtgm07 si jde pro výhru 3 375 104 Kč

Začíná osmifinále Ligy mistrů!Tipér Mtgm07 si jde pro výhru 3 375 104 Kč

Juventus vs. Tottenham a Manchester City vs. Basilej. Nejlepší světová klubová soutěž se přehoupla do vyřazovacích...

HET liga je zpátky!Sledujte jí komplet živě na TV Tipsport a vsaďte si

HET liga je zpátky!Sledujte jí komplet živě na TV Tipsport a vsaďte si.

Po zimní pauze je zpátky HET liga a naplno se rozjíždí souboj o to, kdo potrápí zatím suverénní Plzeň. Protáhne Sigma...

Další z rubriky

Vaše karta na nás platí

Vaše karta na nás platí

Zájem o bezhotovostní platby kartou mezi cestujícími Dopravního podniku Ostrava (DPO) roste. Měsíčně stoupne počet...

Češi a Poláci společně zkoumají škodlivý prach a plyny z hořících hald

Češi a Poláci společně zkoumají škodlivý prach a plyny z hořících hald

Hořící haldy a prachové částice a plyny, které z odvalů vycházejí nebo mohou vycházet při odtěžování horniny či...

Na Univerzitě Palackého řešíte své studium přes mobil

Na Univerzitě Palackého řešíte své studium přes mobil.

Univerzita Palackého v Olomouci udává v posledních letech trendy v mnoha oblastech. Jako první v Česku přišla s vlastní...

Najdete na iDNES.cz