Postavte se na vlastní nohy a podnikejte – CEVO Vás na to připraví

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete začít podnikat, ale nevíte, jak na to? Hledáte odvahu, zda do toho jít? Nebo už podnikáte a chcete zlepšit své výsledky, dozvědět se o novinkách v účetnictví nebo o možnostech, jak prodat více svých výrobků a dosáhnout většího zisku?

Postavte se na vlastní nohy a podnikejte – CEVO Vás na to připraví | foto: Tomáš Drozd / Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, o. p. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Těm prvním pomůžeme udělat rozhodující krok a ukážeme, že podnikat je cesta. Cesta, jak se postavit na vlastní nohy. A taky že je to šance, jak dělat něco, co má smysl a co jednou třeba předáte svým dětem. Těm druhým můžeme poradit, jak vystoupit z rutiny, jak se zamyslet nad svým byznysem a najít cesty, jak jít dál.

Pomoci s rozjezdem podnikání nebo s rozkvětem už fungující firmy Vám může Centrum ekonomického vzdělávání Ostrava, které je zastáncem praktické výuky. Zatímco jinde uslyšíte poučky a teorie, my Vás přeneseme do reálného světa podnikání. Naši lektoři jsou lidé, kteří sami podnikají a mívají stejné starosti, jako čekají Vás. Kdo jiný Vám řekne, jaké to opravdu je, když chcete rozjet svůj vlastní byznys?

Teorie nestačí! Jen u nás poznáte daně a účetnictví v praxi!

Daně mohou být pro někoho bludištěm, které nahání strach. Ale může to být také možnost, jak ve své firmě ušetřit, jak neplatit zbytečně něco, co nemusíte. Pokud máte chuť naučit se rozumět změnám v účetním systému, proniknout do světa daní a smysluplně pracovat s financemi, pak si můžete vybrat z několika akreditovaných rekvalifikačních bloků. Podívejte se na webové stránky www.cevo.cz a dozvíte se více.

Kurzy Daňová evidence, Mzdové účetnictví a Účetnictví jsou určené jak zájemcům o účetní profese, tak podnikatelům, kteří chtějí mít o chodu svého byznysu přehled. Poznatky z výuky následně využijete v daňové kanceláři, kde si zkusíte řešit účetní případy v praxi.

Zcela jedinečný je kurz Základy podnikání, který účastníkům pomáhá udělat první velké kroky v cestě k budování skvělé firmy. Nemusíte zakládat přímo společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, spousta lidí se snaží osamostatnit a využít svých schopností pro vlastní byznys jako OSVČ. Také existuje mnoho firem, které sice ušly kus cesty, ale jejich rozvoj už delší dobu stagnuje. Co změnit v byznysu, který vám nevydělává? To všechno se dozvíte v kurzu Základy podnikání.

Postavte se na vlastní nohy a podnikejte – CEVO Vás na to připraví

Vaše firma bude fungovat, jen když pochopíte ekonomické procesy

„V podnikání jsou nejdůležitější ekonomické a finanční procesy. Mohou na první pohled působit spíše nenápadně, ale firma, která se jim nenaučí rozumět, nemůže bezproblémově fungovat,“ říká Eva Vysekalová, zakladatelka společnosti a daňová poradkyně s dvacetiletými zkušenostmi, která zároveň patří mezi lektory.

Jednotlivá témata kurzů vedou odborníci, kteří získali neocenitelné zkušenosti ve svém oboru a v praxi se mu věnují, nebo úspěšně vedou vlastní byznys. Patří k nim například dlouholetí daňoví poradci, manažeři nebo specialisté na dotační a finanční politiku, ale i lidé, kteří se dlouhodobě pohybují v mediálních a marketingových kruzích.

Vše, co se naučíte, využijete ve svůj prospěch

Neinvestujte čas a peníze do vzdělání, které vám přináší jen teorii, protože ji velmi brzy můžete zapomenout. S kurzy Centra ekonomického vzdělávání Ostrava, které jako jediné v Moravskoslezském kraji nabízí skutečnou a akreditovanou praxi v daňové kanceláři, dokážete efektivně řešit situace, s nimiž se budete ve své profesi setkávat. Každý z účastníků obdrží po absolvování vybraného bloku certifikát, který má celostátní a doživotní platnost.

CEVO

CEVO

Pro přihlášení stačí jednoduše vyplnit formulář na webových stránkách, tak neváhejte a přihlašujte se. Nejbližší kurzy začínají již v září a říjnu, pro aktuální termíny a jakékoliv další informace sledujte stránky www.cevo.cz.

Největší přínosy kurzů Centra ekonomického vzdělávání

  • Ušetří vám spoustu času i peněz tím, že se vyhnete chybám z nezkušenosti
  • Vyzkoušíte si vše tak, jako byste se danému oboru věnovali v reálné praxi
  • Dozvíte se, jaké právní a legislativní podmínky musíte splňovat
  • Naučíte se jednat s institucemi a vést zaměstnance
  • Dokážete hospodařit s penězi s ohledem na budoucnost
  • Zjistíte, kde mohou být vaše ekonomické slabiny
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Dvacátého sedmého října byl Den českých výrobků. Při této příležitosti a na počest 100. výročí založení republiky byly...

Další z rubriky

Lidé ve Vratimově se dočkali, kaly z bývalých papíren zmizely

Lidé ve Vratimově se dočkali, kaly z bývalých papíren zmizely

Vedení Moravskoslezského kraje se podařilo vyřešit dlouhodobou ekologickou zátěž. Několik let trápil životní prostředí...

Dopravní podnik Ostrava nasazuje elektrobusy s ultrarychlým dobíjením

Dopravní podnik Ostrava nasazuje elektrobusy s ultrarychlým dobíjením

Jako první v České republice zahajuje Dopravní podnik Ostrava (DPO) provoz dvou elektrobusů s technologií tzv....

Letní piva střídá v hospodách na podzim polotmavý speciál Grifel

Letní piva střídá v hospodách s příchodem podzimu polotmavý speciál Grifel

Začal podzim. S příchodem chladnějšího počasí častěji saháme po teplejším oblečení a mění se také nabídka piv v...

Najdete na iDNES.cz