Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Postava snů? Ultrazvuková liposukce vám ji pomůže získat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V šedesátých letech způsobila v modelingu doslova revoluci. Ženy už nechtěly mít plnoštíhlou postavu á la Marilyn, chtěly být jako Twiggy. Postava snů - ultrazvuková liposukce vám tuto šanci dá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Postava snů – ultrazvuková liposukce | foto: Salon Twiggy

V současně zaneprázdněném životním stylu se dramaticky zvyšuje počet obézních lidí – jejich postava snů je "Twiggy". Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé boule na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají.

Roky zůstávalo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk znamenající liposukci. Nebudeme zmiňovat nepříjemnosti spojené se zákrokem, jako jsou anestézie, nerovnosti, podlitiny a zejména několikaměsíční bolesti.

S pokrokovou technologií a zvýšenou potřebou o neinvazivní metody přichází na trh revoluční metoda, která umožňuje ultrazvukovou liposukci bez rizika a bez bolesti. Postava snů doslova za pár minut. Zní to jako úplný zázrak? Přijďte se přesvědčit o účinnosti této terapie do prvního salónu na Moravě, který nabízí revoluční řešení odbourání tukových polštářů a formování postavy.

Zájem o ultrazvukovou liposukci dosáhl u nás v posledních letech markantního nárůstu. Bezbolestnost, šetrnost a vysoká efektivita ošetření jsou jejich neoddiskutovatelnou předností. Za ojedinělou novinku je považována léčba pomocí přístroje Green Cavite Prestige.

Ultrazvuková liposukce je založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku, čímž se zásadně ve svých vlastnostech odlišuje od jiných ultrazvukových a dalších liposukčních technologií. Tato metoda cíleně působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita - bublina.

Vyšší vnější tlak způsobí, že tukové buňky prasknou a vyplaví se z nich voda i tuk, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Kůže a okolní tkáně - svalstvo, cévy a nervy - přitom zůstávají neporušeny a díky tomu se brzy dostaví postava snů.

Protože sonda přístroje je poměrně malá, umožňuje velmi přesné zformování ošetřované oblasti. Je proto také využívána k opravám nerovností vzniklých po jiných liposukčních technikách.

Význam metody však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zkvalitnění a zrychlení metabolismu a tedy celkové regeneraci a ozdravení organismu. Jedno ošetření trvá 40 minuta efekt je viditelný již po prvním sezení.

Postava snů – ultrazvuková liposukce 2
Postava snů – ultrazvuková liposukce

Vaše kůže je po ošetření bez sebemenšího poškození či nepříjemných jizev. Četnost se opakuje podle individuálních problémů a dispozic klienta. Ten zákrok pociťuje jako příjemnou hřejivou masáž.

Následně se provádí lymfodrenáž, která rozpuštěný tuk uvolní z těla a rozproudí metabolismus. Přístroj, který provádí ultrazvukovou liposukci, vykazuje úbytek okolo 4 až 8 centimetrů při první návštěvě. Což je minimálně tři měsíce tvrdé dřiny v posilovně. Trvalé výsledky jsou viditelné již po jedné léčbě.

Pokročilá technologie kavitace - liposukce ultrazvukem je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášená. Celý proces se děje za plného vědomí zákazníka, bez vedlejších projevů. Postava snů, je nyní dostupná téměř každému.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce 3. generace 

Svůdné křivky bez rizika můžete tedy získat snadno a rychle již po prvním ošetření v Salonu TWIGGY, který nabízí komplexní ošetření v oblasti bezbolestné modelace těla přístrojem Green CaVite Prestige. Tato technologie zajistí postavu snů.

Postava snů – ultrazvuková liposukce 3
Po ultrazvukové liposukci získáte postavu snů.

Tělo jako twiggy, to je salon TWIGGY

Cvičíte, omezujete se v jídle, a přesto vás stále trápí pár kilogramů navíc, nebo celulitida? Přijďte se sami přesvědčit o účinnosti revoluční a nebolestivé metody. Máte možnost využít nejrozmanitější akce pro vaši postavu snů pomocí ultrazvukové liposukce jedině v salonu Twiggy.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz