Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Postava snů? Ultrazvuková liposukce vám ji pomůže získat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V šedesátých letech způsobila v modelingu doslova revoluci. Ženy už nechtěly mít plnoštíhlou postavu á la Marilyn, chtěly být jako Twiggy. Postava snů - ultrazvuková liposukce vám tuto šanci dá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Postava snů – ultrazvuková liposukce | foto: Salon Twiggy

V současně zaneprázdněném životním stylu se dramaticky zvyšuje počet obézních lidí – jejich postava snů je "Twiggy". Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé boule na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají.

Roky zůstávalo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk znamenající liposukci. Nebudeme zmiňovat nepříjemnosti spojené se zákrokem, jako jsou anestézie, nerovnosti, podlitiny a zejména několikaměsíční bolesti.

S pokrokovou technologií a zvýšenou potřebou o neinvazivní metody přichází na trh revoluční metoda, která umožňuje ultrazvukovou liposukci bez rizika a bez bolesti. Postava snů doslova za pár minut. Zní to jako úplný zázrak? Přijďte se přesvědčit o účinnosti této terapie do prvního salónu na Moravě, který nabízí revoluční řešení odbourání tukových polštářů a formování postavy.

Zájem o ultrazvukovou liposukci dosáhl u nás v posledních letech markantního nárůstu. Bezbolestnost, šetrnost a vysoká efektivita ošetření jsou jejich neoddiskutovatelnou předností. Za ojedinělou novinku je považována léčba pomocí přístroje Green Cavite Prestige.

Ultrazvuková liposukce je založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku, čímž se zásadně ve svých vlastnostech odlišuje od jiných ultrazvukových a dalších liposukčních technologií. Tato metoda cíleně působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita - bublina.

Vyšší vnější tlak způsobí, že tukové buňky prasknou a vyplaví se z nich voda i tuk, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Kůže a okolní tkáně - svalstvo, cévy a nervy - přitom zůstávají neporušeny a díky tomu se brzy dostaví postava snů.

Protože sonda přístroje je poměrně malá, umožňuje velmi přesné zformování ošetřované oblasti. Je proto také využívána k opravám nerovností vzniklých po jiných liposukčních technikách.

Význam metody však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zkvalitnění a zrychlení metabolismu a tedy celkové regeneraci a ozdravení organismu. Jedno ošetření trvá 40 minuta efekt je viditelný již po prvním sezení.

Postava snů – ultrazvuková liposukce 2
Postava snů – ultrazvuková liposukce

Vaše kůže je po ošetření bez sebemenšího poškození či nepříjemných jizev. Četnost se opakuje podle individuálních problémů a dispozic klienta. Ten zákrok pociťuje jako příjemnou hřejivou masáž.

Následně se provádí lymfodrenáž, která rozpuštěný tuk uvolní z těla a rozproudí metabolismus. Přístroj, který provádí ultrazvukovou liposukci, vykazuje úbytek okolo 4 až 8 centimetrů při první návštěvě. Což je minimálně tři měsíce tvrdé dřiny v posilovně. Trvalé výsledky jsou viditelné již po jedné léčbě.

Pokročilá technologie kavitace - liposukce ultrazvukem je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášená. Celý proces se děje za plného vědomí zákazníka, bez vedlejších projevů. Postava snů, je nyní dostupná téměř každému.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce 3. generace 

Svůdné křivky bez rizika můžete tedy získat snadno a rychle již po prvním ošetření v Salonu TWIGGY, který nabízí komplexní ošetření v oblasti bezbolestné modelace těla přístrojem Green CaVite Prestige. Tato technologie zajistí postavu snů.

Postava snů – ultrazvuková liposukce 3
Po ultrazvukové liposukci získáte postavu snů.

Tělo jako twiggy, to je salon TWIGGY

Cvičíte, omezujete se v jídle, a přesto vás stále trápí pár kilogramů navíc, nebo celulitida? Přijďte se sami přesvědčit o účinnosti revoluční a nebolestivé metody. Máte možnost využít nejrozmanitější akce pro vaši postavu snů pomocí ultrazvukové liposukce jedině v salonu Twiggy.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz