Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby pro firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Moderní doba přeje podnikání a firmám, kterým nic nebrání prosadit se i v zahraničí. Tedy pokud zvládnou všechny náležitosti s tím spjaté a nevzdají to pro složitý byrokratický proces, ve kterém aby se čert vyznal.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Překladatelské a tlumočnické služby pro firmy | foto: GRAFICON, spol. s r.o.

Právě pro takové případy je vhodné obrátit se na agenturu, která vaší firmě může zařídit vše, co pro expanzi v zahraničí potřebujete.

Co všechno pro vás taková agentura může udělat? Zajistí vám služby notáře a garantuje tak, že nebudete mít problém s uznáním dokumentů v zahraničí. Zařídí veškeré potřebné výpisy a opatří je legalizačními razítky. Poskytne vám služby překladatelů, které má ověřené zkušenostmi a praxí. V případě setkání se zahraničními partnery zprostředkuje tlumočníky, a to i s „razítkem“ pro notářské zápisy.

V centru Prahy sídlí již od roku 1997 agentura Graficon, která se nespecializuje jen na překlady textů, ale také na služby spojené s administrativou u notářů, na úřadech, ministerstvech a ambasádách.

Překladatelské a tlumočnické služby pro firmy

Překladatelské a tlumočnické služby pro firmy

Ať už jste soukromá osoba uvažující o tom, rozjet podnikání či zastupujete větší firmu, ať už pocházíte z Prahy nebo z opačného konce republiky, agentura zprostředkuje fundované překlady odborných textů, ověřené překlady smluv i osobních dokumentů, výpisy z obchodního rejstříku, notářské opisy, překlady diplomů a zajistí jejich vyšší ověření, apostily a superlegalizace. Finálním krokem jsou pak překlady webových stránek a katalogů pro cílového zákazníka. Naše síť překladatelů si dokáže poradit až s padesátkou jazyků. Nespoléháme se na překladače, které nedokáží vyhodnotit kontext, ale na zkušenost a praxi. Neslibujeme nemožné a zázraky na počkání, protože i překlady chtějí svůj čas. Kvalita a spokojenost klienta jsou na prvním místě.

Překladatelské a tlumočnické služby pro firmy

Překladatelské a tlumočnické služby pro firmy

Spousta firem narazí hned na začátku na problém s ověřováním podpisů. Spoléhá se na služby CzechPointu a notářských tajemníků, ale na ministerstvech pak zjistí, že jejich námaha byla zbytečná a nikdo jim tyto dokumenty neuzná. U překladů zase přijme nejnižší nabídku, aniž by znal překladatelovi reference. Jako agentura spolupracujeme jen s těmi překladateli, kteří se svou prací osvědčili a dokážeme vybrat překladatele a tlumočníka „na míru“, dle oboru, na který se specializuje. Při dlouhodobé spolupráci vám může agentura nabídnout nejen speciální ceny, ale i osobní přístup – může růst spolu s vámi a podílet se na vývoji a úspěchu vás a vaší firmy.

Tel: +420 774 404 897, +420 224 227 846

www.preklady-textu.cz

www.preklady-textu.cz/superlegalizace

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Najdete na iDNES.cz