Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poskytovatelé cloudových služeb: konkurence se změnila na partnera

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zákazník v dnešní době hledá služby s nejvyšší kvalitou a přidanou hodnotou. Fyzický hardware nemusí být třeba pro začínající firmy finančně nejvýhodnější. Proto se naše firma zabývající se prodejem hardwaru od společnosti Hewlett-Packard rozhodla hledat strategického partnera nabízejícího cloudové, respektive virtuální služby (IaaS, SaaS).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Casablanca INT provozuje technologicky vyspělé datacentrum, v němž poskytuje služby server housing i cloud computing. | foto: Casablanca INT s.r.o.

Byl to logický tah, který měl dosáhnout toho, abychom byli úspěšní i v projektech, o které jsme dosud přicházeli. Požadavky na partnera byly vysoké tak, abychom byli schopni udržet vysokou kvalitu našich služeb.

Zvolili jsme cloud computing BIG BLUE ONE

Zpočátku jsme chápali firmy nabízející cloud computing jako naši konkurenci. Po menším průzkumu trhu jsme se zaměřili na výběr českého partnera. Vedlo nás k tomu několik důvodů, například kvalita konektivity, česká legislativa, česká podpora a podobně.

Po několika jednáních jsme zvolili řešení BIG BLUE ONE od společnosti Casablanca INT.  Na základě setkání s Ing. Michalem Mrázem jsme změnili názor na vnímání firem nabízejících cloudové služby a začali jsme je vnímat jako partnery nabízející "virtuální hardware" . Tím se rozšířilo portfolio našich produktů. Nabízíme jak fyzický hardware, tak virtuální a cloudové služby. Nyní jsme úspěšní i tam, kde dříve vítězila konkurence.

BIG BLUE ONE

Ušetřete s BIG BLUE ONE

Pokud zákazník požaduje velkou dostupnost služeb, ale není ochotný platit velké investiční náklady, může si vybrat stejnou cestu jako my a zvolit zajímavou alternativu postavenou na cloudových službách BIG BLUE ONE.

Casablanca INT využívá námi velmi dobře známé technologie od firmy HP CloudSystem Matrix (HP TippingPoint IPS, utility storage 3PAR, blade servery a switche).

Celý systém je plně automatizovaný, což minimalizuje faktor lidských chyb. Virtuální stroje jsou dostupné za pomoci online portálu (ten si vyvíjí společnost Casablanca INT sama, to zaručuje značnou flexibilitu na naše požadavky ohledně funkcionality), kde je možné provádět základní operace s našimi virtuálními servery.

loga komplet

Casablanca INT nabízí tři formy partnerství k přeprodeji cloudových služeb.

Casablanca INT nám nabízí komplexní infrastrukturu v rámci cloudových služeb. Nemusíme tedy řešit žádné reklamace  hardwaru, ani zaměstnávat správce síťové infrastruktury. Pokud bychom potřebovali zajistit i správu těchto serverů, Casablanca INT by nám zajistila jak správu serverů s operačním systémem Microsoft tak i s OS Linux. To ovšem nebyl náš případ, o servery jsme se chtěli starat sami, protože je to další součástí našich příjmů.

Z počátku jsme byli skeptičtí, hledali jsme různá "ale" a negativa. O to více jsme byli překvapeni kvalitou a jednáním našeho partnera. Z uvedeného partnerství však nyní profitujeme a přineslo nám jen samá pozitiva.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Najdete na iDNES.cz