Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poskytovatelé cloudových služeb: konkurence se změnila na partnera

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zákazník v dnešní době hledá služby s nejvyšší kvalitou a přidanou hodnotou. Fyzický hardware nemusí být třeba pro začínající firmy finančně nejvýhodnější. Proto se naše firma zabývající se prodejem hardwaru od společnosti Hewlett-Packard rozhodla hledat strategického partnera nabízejícího cloudové, respektive virtuální služby (IaaS, SaaS).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Casablanca INT provozuje technologicky vyspělé datacentrum, v němž poskytuje služby server housing i cloud computing. | foto: Casablanca INT s.r.o.

Byl to logický tah, který měl dosáhnout toho, abychom byli úspěšní i v projektech, o které jsme dosud přicházeli. Požadavky na partnera byly vysoké tak, abychom byli schopni udržet vysokou kvalitu našich služeb.

Zvolili jsme cloud computing BIG BLUE ONE

Zpočátku jsme chápali firmy nabízející cloud computing jako naši konkurenci. Po menším průzkumu trhu jsme se zaměřili na výběr českého partnera. Vedlo nás k tomu několik důvodů, například kvalita konektivity, česká legislativa, česká podpora a podobně.

Po několika jednáních jsme zvolili řešení BIG BLUE ONE od společnosti Casablanca INT.  Na základě setkání s Ing. Michalem Mrázem jsme změnili názor na vnímání firem nabízejících cloudové služby a začali jsme je vnímat jako partnery nabízející "virtuální hardware" . Tím se rozšířilo portfolio našich produktů. Nabízíme jak fyzický hardware, tak virtuální a cloudové služby. Nyní jsme úspěšní i tam, kde dříve vítězila konkurence.

BIG BLUE ONE

Ušetřete s BIG BLUE ONE

Pokud zákazník požaduje velkou dostupnost služeb, ale není ochotný platit velké investiční náklady, může si vybrat stejnou cestu jako my a zvolit zajímavou alternativu postavenou na cloudových službách BIG BLUE ONE.

Casablanca INT využívá námi velmi dobře známé technologie od firmy HP CloudSystem Matrix (HP TippingPoint IPS, utility storage 3PAR, blade servery a switche).

Celý systém je plně automatizovaný, což minimalizuje faktor lidských chyb. Virtuální stroje jsou dostupné za pomoci online portálu (ten si vyvíjí společnost Casablanca INT sama, to zaručuje značnou flexibilitu na naše požadavky ohledně funkcionality), kde je možné provádět základní operace s našimi virtuálními servery.

loga komplet

Casablanca INT nabízí tři formy partnerství k přeprodeji cloudových služeb.

Casablanca INT nám nabízí komplexní infrastrukturu v rámci cloudových služeb. Nemusíme tedy řešit žádné reklamace  hardwaru, ani zaměstnávat správce síťové infrastruktury. Pokud bychom potřebovali zajistit i správu těchto serverů, Casablanca INT by nám zajistila jak správu serverů s operačním systémem Microsoft tak i s OS Linux. To ovšem nebyl náš případ, o servery jsme se chtěli starat sami, protože je to další součástí našich příjmů.

Z počátku jsme byli skeptičtí, hledali jsme různá "ale" a negativa. O to více jsme byli překvapeni kvalitou a jednáním našeho partnera. Z uvedeného partnerství však nyní profitujeme a přineslo nám jen samá pozitiva.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz