Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Porucha elektřiny? Volejte na novou telefonní linku 1236

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zastihla vás porucha elektřiny a rádi byste ji nahlásili? Volejte na novou telefonní linku 1236, kterou provozuje PREdistribuce, a. s. (PREdi). Snadno zapamatovatelné telefonní číslo funguje nepřetržitě každý den.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Auto poruchové služby PREdi spěchá na místo, kde se vyskytla porucha elektřiny

Nové telefonní číslo 1236, které zprovoznila PREdi, mohou využívat lidé, které na území hlavního města Prahy a města Roztoky zastihla porucha elektřiny a chtějí ji nahlásit.

Zásah technika poruchové služby v jedné z trafostanic

Zásah technika poruchové služby v jedné z trafostanic

Zájemci se zde dále dozvědí informace o plánovaném vypínání, o průběhu obnovy dodávky elektřiny, o spínání HDO, mohou nahlásit i poruchy elektroměrů či podat žádost například o připojení krátkodobého odběru nebo o vypínání odběratelských trafostanic.

Dále vám na Poruchové lince PREdistribuce poradí, jak postupovat při poruše v instalaci objektu a popřípadě vám i zprostředkují návštěvu soukromé firmy, která závady v instalaci opravuje. Prostřednictvím linky lze také nahlásit havarijní situace v cizím zařízení s rizikem ohrožení života či vzniku škod většího rozsahu a zahájení a ukončení práce revizních techniků v neměřené části domu.

Co byste měli vědět, než vytočíte telefonní číslo poruchové linky?

Protože jsme správci pouze zařízení v našem majetku, situaci, za kterou stojí porucha elektřiny, může velmi ulehčit, pokud první kroky pro vyhledání závady podniknete sami. K tomu může pomoci stručný návod.
Pokuste se zjistit:

  • Stav hlavního jističe před elektroměrem, případně zda je v pořádku jištění jednotlivých obvodů v bytě
  • Překontrolujte elektroměr z hlediska přítomnosti všech fází (na displeji zobrazeno jako L1, L2, L3)
  • V případě, že je v domě nainstalovaný třífázový spotřebič (výtah, vodárna atd.), ověřte, zda je plně funkční
  • Pokuste se o identifikaci a přesvědčte se, zda se stejná závada nevyskytuje i v sousedním objektu

Zastihla vás porucha elektřiny? Pracovníci PREdi jsou již nejspíš na cestě

Jakmile na poruchovou linku zavoláte, operátorky vás požádají o specifikaci poruchy, jméno a příjmení, přesnou adresu a telefonní spojení pro zpětný kontakt. Energetická síť je dnes v metropoli na vysoké úrovni, a tak se pracovníci PREdi o poruše většího rozsahu zpravidla dozvědí ihned při jejím vzniku prostřednictvím informačního systému.

Často tak k případům vyjíždějí ještě dříve, než se na linku poruch stačí dovolat první zákazník, kterého porucha elektřiny zastihla.

Veškeré informace o poruchové lince naleznete na webových stránkách www.predistribuce.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.