Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pořizujete si účto? Prostě si ho pronajměte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Daňová kontrola patří k nejméně oblíbeným událostem pro majitele jakékoli společnosti. Účinným nástrojem, jak překonat úskalí tohoto procesu, je bezchybně vedený, spolehlivý ekonomický systém. Na trhu existuje široká nabídka produktů. Jedním z nich je varianta pronájmu účetního softwaru jako služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Foto: WEBCOM a. s. | foto: WEBCOM a. s

Nejběžnějším způsobem, jak získat ekonomický systém, je standardní nákup se všemi benefity, ale i negativy, které k tomu patří. Disponujete robustním systémem, který ošetří veškeré ekonomické a výrobní procesy ve vaší společnosti, ale na druhou stranu je nezbytné počítat s mohutnou počáteční investicí, časem nutným k implementaci a také s cyklickými nákupy licencí, nutností pořizovat servery a dalšími náklady na jejich provoz. Proti tomuto klasickému způsobu stojí nový obchodní model, se kterým mají zkušenosti ve společnosti WEBCOM.

„Na trhu existuje v tuto chvíli široká nabídka softwarových produktů, ale vysoká konkurence na tomto poli a poptávka trhu nás vede k hledání nových modelů odbytu. Dynamics Online NAV je standardizovaný informační systém poskytovaný klientům formou služby určený pro automatizovanou správu financí a evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací. Rozšíření o základní manažerské nástroje v podobě přednastavených sestav a analýz poskytuje majitelům a managementu firem komfortní přehled o stavu a hospodaření firmy,“ uvádí nás do problematiky Pavel Vaněk, obchodní ředitel ze společnosti WEBCOM.

Typickými zákazníky, pro které je pronájem softwaru ideální variantou správy ekonomických dat, jsou menší a středně velké společnosti s dynamickým sezónním obratem. Firma si může zvolit každý měsíc, kolik uživatelů bude se systémem pracovat. Což prakticky znamená, že v exponovaných obdobích, kdy rostou počty objednávek a dodávek zboží, lze snadno navýšit počet uživatelů a následně jejich počet opět snížit. Uživatelsky přátelským způsobem tak lze pružně přizpůsobovat množinu pracovníků zpracovávajících ekonomická data aktuálním potřebám provozu. Veškerá správa a údržba ekonomického systému je v režii dodavatele, který aktualizuje legislativu, udržuje nejnovější verze veškerého softwaru i výkonnost serverů. Nespornou konkurenční výhodou Dynamics Online NAV je i rozšiřitelnost systému a možnost dalších úprav na míru klientovi.

Ukázka systému: Grafické zobrazení stavu zpracování objednávek (Zdroj: WEBCOM...

Ukázka systému: Grafické zobrazení stavu zpracování objednávek (Zdroj: WEBCOM a. s.)

„V současné ekonomické situaci se musíme primárně soustředit na své vlastní podnikání, a nikoliv na budování IT a jeho údržbu. Věříme, že pořízení softwaru formou pronájmu je pro nás správná a progresivní cesta,“ shrnuje pozitivní uživatelské zkušenosti s pronájmem licencí Ing. Kateřina Bílková, generální ředitelka 4home, a.s..

„Užíváním Dynamics Online NAV náš zákazník výrazně snižuje rizika spojená s klasickým nákupem nového systému, což pro firmy představovalo jak významné finanční, tak i personální zatížení,“ uzavírá Pavel Vaněk ze společnosti WEBCOM.

Více informací o softwaru Dynamics Online NAV najdete na webových stránkách www.dynamicsonline.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Najdete na iDNES.cz