Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pořizujete si účto? Prostě si ho pronajměte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Daňová kontrola patří k nejméně oblíbeným událostem pro majitele jakékoli společnosti. Účinným nástrojem, jak překonat úskalí tohoto procesu, je bezchybně vedený, spolehlivý ekonomický systém. Na trhu existuje široká nabídka produktů. Jedním z nich je varianta pronájmu účetního softwaru jako služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Foto: WEBCOM a. s. | foto: WEBCOM a. s

Nejběžnějším způsobem, jak získat ekonomický systém, je standardní nákup se všemi benefity, ale i negativy, které k tomu patří. Disponujete robustním systémem, který ošetří veškeré ekonomické a výrobní procesy ve vaší společnosti, ale na druhou stranu je nezbytné počítat s mohutnou počáteční investicí, časem nutným k implementaci a také s cyklickými nákupy licencí, nutností pořizovat servery a dalšími náklady na jejich provoz. Proti tomuto klasickému způsobu stojí nový obchodní model, se kterým mají zkušenosti ve společnosti WEBCOM.

„Na trhu existuje v tuto chvíli široká nabídka softwarových produktů, ale vysoká konkurence na tomto poli a poptávka trhu nás vede k hledání nových modelů odbytu. Dynamics Online NAV je standardizovaný informační systém poskytovaný klientům formou služby určený pro automatizovanou správu financí a evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací. Rozšíření o základní manažerské nástroje v podobě přednastavených sestav a analýz poskytuje majitelům a managementu firem komfortní přehled o stavu a hospodaření firmy,“ uvádí nás do problematiky Pavel Vaněk, obchodní ředitel ze společnosti WEBCOM.

Typickými zákazníky, pro které je pronájem softwaru ideální variantou správy ekonomických dat, jsou menší a středně velké společnosti s dynamickým sezónním obratem. Firma si může zvolit každý měsíc, kolik uživatelů bude se systémem pracovat. Což prakticky znamená, že v exponovaných obdobích, kdy rostou počty objednávek a dodávek zboží, lze snadno navýšit počet uživatelů a následně jejich počet opět snížit. Uživatelsky přátelským způsobem tak lze pružně přizpůsobovat množinu pracovníků zpracovávajících ekonomická data aktuálním potřebám provozu. Veškerá správa a údržba ekonomického systému je v režii dodavatele, který aktualizuje legislativu, udržuje nejnovější verze veškerého softwaru i výkonnost serverů. Nespornou konkurenční výhodou Dynamics Online NAV je i rozšiřitelnost systému a možnost dalších úprav na míru klientovi.

Ukázka systému: Grafické zobrazení stavu zpracování objednávek (Zdroj: WEBCOM...

Ukázka systému: Grafické zobrazení stavu zpracování objednávek (Zdroj: WEBCOM a. s.)

„V současné ekonomické situaci se musíme primárně soustředit na své vlastní podnikání, a nikoliv na budování IT a jeho údržbu. Věříme, že pořízení softwaru formou pronájmu je pro nás správná a progresivní cesta,“ shrnuje pozitivní uživatelské zkušenosti s pronájmem licencí Ing. Kateřina Bílková, generální ředitelka 4home, a.s..

„Užíváním Dynamics Online NAV náš zákazník výrazně snižuje rizika spojená s klasickým nákupem nového systému, což pro firmy představovalo jak významné finanční, tak i personální zatížení,“ uzavírá Pavel Vaněk ze společnosti WEBCOM.

Více informací o softwaru Dynamics Online NAV najdete na webových stránkách www.dynamicsonline.cz.

 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Najdete na iDNES.cz