Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pořiďte si s jarem na zahradu dětské hřiště a radujte se s dětmi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Vladeko je osvědčeným a na českém trhu jedním z největších výrobců a prodejců dřevěných prvků zahradní architektury - dětských hřišť Jungle Gym, zahradního nábytku, pergol, zahradních domků a chat. Pořiďte si na zahradu dětské hřiště a radujte se spolu s dětmi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zařiďte vašim dětem dětské hřiště – Jungle Gym je ta správná volba. | foto: Vladeko

Teplé jarní sluníčko, zelenající se zahrada a skotačící děti. Proč jim nedopřát dostatek zábavy a pohybu přímo u domu a nepořídit vlastní dětské hřiště? Ocení to nejen vaše děti a jejich kamarádi, ale i vy. Pohodu si vychutnáte společně v komfortu vašeho zázemí.

Jungle Gym je správná volba

Jungle Gym

Zařiďte vašim dětem dětské hřiště - Jungle Gym od firmy Vladeko je ta správná volba. Firma Vladeko nabízí desítky typů dětských hřišť Jungle Gym, od těch nejmenších věžových, které nezaberou příliš drahocenného místa na malém pozemku, až po robustnější dvoupodlažní. Všechny typy jsou variabilní a je možné je doplňovat o další herní prvky - houpačky, hrazdy, šplhací stěny s horolezeckými úchyty, opičí dráhy, pískoviště.

Díky jednoduchému systému na sebe prvky dětských hřišť Jungle Gym bez problému pasují. Celou nabídku na dětská hřiště bohatou fotogalerií a možností on-line nákupu najdete na webových stránkách www.jungle-gym.cz

Skluzavka je jedním z pilířů dětské radosti

Součástí prakticky všech dětských hřišť určených na privátní pozemky je alespoň jedna skluzavka. A právě skluzavka dělá celé dětské hřiště zajímavým, opticky dětské hřiště povýší na stejnou úroveň jako jsou velká dětská hřiště ve městě.

Skluzavky Jungle Gym jsou dodávány ve čtyřech barvách a dvou velikostech. Pro každé dětské hřiště z typové řady hracích sestav Jungle Gym si můžete vybrat vlastní barvu skluzavky a tím tak odlišit hřiště od sousedova, nebo si prostě vybrat barvu, která se bude pro vaši zahradu více hodit .

Dlouhá skluzavka může být spojena s věží s podestou ve výšce 1,45 m, krátká skluzavka ve výšce 1,25 m. Některé z věží mohou mít podestu v obou výškách, tudíž je možno použít skluzavky dvě. Samozřejmostí je bezpečnost.

Skluzavky jsou vyrobeny z plastu, odolné mechanickému namáhání i UV záření. Pro obě velikosti jsou certifikovány a atestovány podle platné legislativy a splňují normu ČSN 71 pro hračky.

Jungle Gym je ta správná volba.

Dětské hřiště od firmy Vladeko zajistí úsměv na tváři Vašich dětí

Spodní část věže obvykle tvoří pískoviště, zabezpečené proti kočkám sítí, lze pořídit i materiál na kryt. Ke každému z nabízených dětských hřišť je možné připojit další oblíbené prvky - jako jsou houpačky, opičí dráha, šplhací stěna nebo šplhací lano.

A bonus navíc: stavbu zvládnete sami a můžete i ušetřit

Dětská hřiště Jungle Gym snadno postavíte sami. Bezpečnost dětí a jednoduchost v použití jsou předními parametry při navrhování hracích sestav, jejich doplňků a montážních materiálů. Dětská hřiště Jungle Gym obsahují veškerý potřebný spojovací materiál, úchyty pro houpačky, skluzavky i pískoviště. Na každé krabici jsou zobrazeny všechny prvky dětské hrací sestavy.

A samozřejmostí je přehledný návod. To je důvod, proč můžete postavit kompletní dětské hřiště na vlastní zahradě, které slibuje po dobu své životnosti mnoho zábavy pro vaše děti. Pokud se stavbou nechcete vůbec zabývat, žádný problém. Firma nabízí dodávky dětských hřišť i s montáží.

A bonus navíc. Firma Vladeko dodává dětská hřiště Jungle Gym po celé  České republice zdarma při objednávce nad 4 000 Kč. Každé hřiště vám tak vlastně dorazí až před dům s dopravou zdarma.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Zastiňte okno markýzou

Zastiňte okno markýzou.

Zastíní nejen okna, ale i posezení u domu či jeho část. Pomůže okennímu zastínění v ochraně před přímými slunečními...

Najdete na iDNES.cz