Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Pořiďte si přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Víte o tom, že až 90 % uživatelů bytů v Česku doplácí vodu za sousedy a ani o tom neví. Víme, jak tento problém vyřešit. Řešením je přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena II | foto: Techtrade TT s.r.o.

Určitě jste v tisku zaznamenali zprávu, že v následujících pěti letech dojde ke zdražení studené vody až na 125,- Kč za 1 m3 (zdroj MF DNES, iDNES, 29.11. 2010).

Znáte tu situaci, kdy vám při každoročních odečtech bytových vodoměrů vzniká rozdíl oproti vodárenskému vodoměru. K tomu výraznou měrou přispívají stávající nepřesné bytové vodoměry, v současné době také nazývané "antimagnetické vodoměry", které lze bohužel mechanicky nebo magnetem ovlivnit až do úplného zastavení. Jednoduše řečeno, nejsou konstruovány pro měření "drahé" vody.

Nainstalujte si přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena a neplaťte za své sousedy

A víte, že se tento rozdíl nespravedlivě rozpočítává mezi všechny uživatele bytů bez ohledu na to, kdo nebo co ho skutečně způsobilo? Z praxe je známo, že až 90% uživatelů bytů v ČR doplácí vodu "za sousedy" a ani o tom neví. Připravili jsme pro Vás jednoduché zaručené řešení, jak tomu zabránit. Celé to spočívá v tom, nechat si nainstalovat přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena do vašeho domu. Tento vodoměr pomohl úspěšně vyřešit problém s rozdíly již několika desítkám bytových domů (SVJ, BD).

Pravděpodobně Vás teď napadlo, že všechno, co se zde píše, může znít zajímavě. A asi se ptáte, jakou máte záruku, že bude přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena skutečně fungovat a že se sníží rozdíly a tím doplatky v bytech také ve Vašem domě?

Na základě již dosažených výsledků je Vám společnost Techtrade TT s.r.o. schopna poskytnout "garanci snížení rozdílů". V opačném případě vám zaplatí investici, kterou jste zaplatili za přesný neovlivnitelný vodoměr a Vás to tedy nebude stát ani korunu navíc. Tuto garanci poskytuje společnost Techtrade TT  s.r.o. jako výhradní distributor měřidel Maddalena společně se svými obchodními partnery jako jediný dodavatel vodoměrů v ČR.

Neovlivnitelný vodoměr

Přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena přinese spravedlivé přerozdělení spotřeby vody

Vzhledem k tomu, že je cena vody každoročně vyšší a vyšší, věříme, že Vám přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena přinese spokojenost a spravedlivé přerozdělení spotřeby vody i do Vašeho domu.

Vodoměr Maddalena

Více informací o našem řešení, vývoji ceny vody a zajímavé odkazy naleznete na www.NEOVLIVNITELNYvodomer.cz

mobil: 774 899 818-9,

email: info@techtradett.cz

Podívejte se na přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena prostřednictvím interaktivní prezentace

Bohužel se na trhu objevují i jiné vodoměry, které tyto vlastnosti nemají a přitom jejich dodavatelé Vám sdělí, že se jedná také o přesné neovlivnitelné vodoměry. Přitom jen využívají možnosti Vám prodat cokoli za každou cenu.

Proto si vždy si vyžádejte u svého dodavatele certifikát /typové schválení/  přesného neovlivnitelného vodoměru Maddalena, náhled tohoto dokumentu naleznete na tomto odkazu

Tento dokument vám jasně prokáže, že se jedná o přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena, typ TT-CD ONE TRP, který s garancí řeší snížení rozdílů a tím doplatků za vodu.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Najdete na iDNES.cz