Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní dřevěná eurookna a dveře zajistí, že vám i u okna bude příjemně, až budete pozorovat děti skotačící ve sněhové nadílce. A u dveří vám nepotáhne na nohy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění | foto: Novatec

Dřevěná eurookna se pyšní řadou výhod. Mají dlouhou životnost, dobře se tvarují, opravují, a přestože jsou ze dřeva, vyznačují se vysokou odolností při požáru. Dřevo je obnovitelný zdroj surovin, nemusíte se tak bát, že příliš zatěžujete planetu. Navíc může dřevo díky svým jedinečným vlastnostem dýchat.

Dřevěná eurookna i špaletová okna

Tradičním výrobcem dřevěných eurooken, ale i špaletových oken, balkonových dveří a vchodových i vnitřních dveří je již více než 17 let firma NOVATEC Fenster+Türen s.r.o. Její zkušení řemeslníci vyrábějí dřevěná eurookna z lepených dřevěných profilů. 

Okenní rám a rám křídla je vyroben slepením z vysoce kvalitních jádrových dřev. Tato technologie minimalizuje deformaci profilu, zejména z důvodu vlhkosti dřeva, a umožňuje stálé zlepšování a zvyšování kvality výrobku z ohledu tepelných ztrát.

Pro památkově chráněné objekty vyrábí firma NOVATEC špaletová okna, která vyhovují vysokým požadavkům kladeným na péči o historické objekty a zároveň disponují nejmodernějšími technologiemi pro váš komfort.

Profesionální služby, které si zasloužíte

Ve firmě NOVATEC si můžete vybrat i ze široké nabídky vchodových, vnitřních, balkonových a posuvných dveří, nebo svěřit jejím zručným pracovníkům stavbu své zimní zahrady. Vždy se zde předem dozvíte finální částku, kterou zaplatíte, a můžete se přijít podívat na výrobu svých oken přímo do závodu, kde si ověříte kvalitu výrobků na vlastní oči.

Veškeré produkty lze zhotovit přesně na míru vašim potřebám a přáním. Můžete si vybrat libovolný barevný odstín, ale i provedení či tvar. Zkušení řemeslníci z firmy NOVATEC jsou schopni dát do oken velkou škálu vzorů okrasných, bezpečnostních nebo i reflexních skel. Dokáží také vyrobit protipožární fixní skla. Jejich dveře plní bezpečnostní třídu RC2 a jsou schopni vyrobit i RC3.

Společnost NOVATEC používá jako hlavní výrobní materiál dřevo, a to nejen základní druhy dřevin, ale i exotické z Nového Zélandu, Jižní Afriky nebo Malajsie.

Firma dosahuje vysoké technologické kvality a dlouhé životnosti svých výrobků díky použití nových technologií, moderních postupů a pečlivosti svých zaměstnanců. Vše nejen vyrobí, ale samozřejmě také dovezou na stavbu a provedou odbornou montáž. Na vaše přání také demontují stávající okna a dveře a mohou dodat i doplňky od léty prověřených obchodních partnerů - vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie.

Využijte 5% zimní slevu pro výrobu a realizaci začátkem roku 2019! Objednávat a poptávat můžete ihned na nabidky@novatec.cz a obchod@novatec.cz.

Více informací najdete na www.novatec.cz nebo na facebookové stránce výrobce.


Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Další z rubriky

Energie? Důležité téma při stěhování

Energie: Důležité téma při stěhování

Kupujete si nemovitost, zdědili jste byt nebo se stěhujete do nájmu? Ať už se přesouváte kamkoli, je důležité vyřešit...

Kvalitní montáž oken je pro jejich správnou funkčnost nezbytná

Jak správně namontovat okna? Montáž oken je důležitá jako jejich výběr

Bez odborné montáže by vám foukalo i kolem těch nejlepších oken a investice do nich by vám přišla vniveč. Na montáž...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Najdete na iDNES.cz