Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pořiďte si jednoduchý pokladní systém pro EET bez dalších poplatků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stále ještě vybíráte vhodný pokladní systém pro EET, ale zatím jste nenarazili na ten pravý, který by splnil vaše požadavky? Máme pro vás dva tipy. Oba jsou přehledné a snadno ovládají, takže nebudou zdržovat vás ani vaše zákazníky. Navíc jsou bez dalších poplatků. Mějte své podnikání pod kontrolou!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pořiďte si jednoduchý pokladní systém pro EET bez dalších poplatků | foto: Lesak s.r.o

Pokladní systém pro neomezené podnikání

Pro obchody s POS systémy je určen pokladní program LESAK POKLADNA MAXI, který byl vyvinut s ohledem na české prodejce. Software můžete ovládat přes dotykový displej nebo klávesnici s myší. Markovat lze pomocí čtečky čárových kódů, k vyhledávání položek slouží fulltext či čísla sortimentu PLU.

S programem LESAK POKLADNA MAXI získáte neomezený počet skupin (DPT) a položek (PLU). Ať už prodáváte sortiment o několika kusech, nebo tisících položek, systém se vám přizpůsobí a vždy v něm snadno a rychle najdete přesně tu položku, kterou hledáte.

Pořiďte si jednoduchý pokladní systém pro EET bez dalších poplatků

Velkou výhodou je zde funkce plovoucích účtů, kterou využijete v případě více vážených úseků. Software umožňuje také přiřazení více EAN kódů k jedné položce. Pokladní program podporuje dynamické rozlišení a je vhodný i na nové typy POS systémů. Při jeho vývoji byl kladen důraz na rychlé odbavení zákazníka, a to se jeho vývojářům rozhodně podařilo.

Mobilní pokladní systém pro EET

Pořiďte si jednoduchý pokladní systém pro EET bez dalších poplatků

Jste neustále v pohybu? Pořiďte si pokladní systém pro EET, který je vyvíjený s ohledem na mobilitu při podnikání. Přesně takovým je LESAK POKLADNA MINI, který vám dopřeje svobodu. Aplikace je optimalizována pro tablet, handy a mini POS systémy. Použitelnost na nové typy HW zaručuje jednoduchost ovládání a kompatibilita s OS Microsoft® Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10. Standardem je dotykové ovládání.

Aplikace splňuje funkce registrační pokladny, a přesto je velmi jednoduchá na ovládání. Důraz je kladen na rychlost odbavení. Vytvořit můžete až 160 skupin zboží DPT.

Pořiďte si jednoduchý pokladní systém pro EET bez dalších poplatků

Pokladní systémy jsou jednoduché a bez poplatků

U obou alternativ se můžete spolehnout na přehlednou evidenci tržeb bez dalších poplatků. Vyberte si variantu přesně pro své podnikání a získejte jednoduché, nebo komplexní řešení. Získáte moderní technické zařízení a profesionální software, který přehledně, rychle a bezpečně zefektivní vaše podnikání.

Pokladní systémy pro EET nabízí společnost LESAK, která se opírá o letité zkušenosti v oblasti vážicí techniky a pokladních zařízení. Software si můžete pořídit snadno a rychle prostřednictvím e-shopu firmy.

Firma vlastní řady softwarů včetně pokladních systémů a dále vyvíjí a vyrábí obchodní a průmyslové váhy, průmyslové etiketovací a systémové váhy. Některé produkty jsou chráněny užitným vzorem. Služby zákazníkům zajišťují vlastní erudovaní pracovníci a rozsáhlá síť velkoobchodních partnerů.

Více informací najdete na e-shopu www.lesakpokladny.cz nebo na www.profivahy.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

I pohřbení domácího zvířete do země má svá úskalí

Krematorium zvířat Brno

Doba, kdy po smrti domácího mazlíčka jeho majitelé zvolili pohřeb do země, či variantu kafilérie, již pomalu vzala za...

Moravia Systems má unikátní zkoušečku. Armatury testuje i kanadským těžařům

Moravia Systems

Sofistikovanou měřící a testovací metodu na odzkoušení armatur pro ropné rafinerie, energetiku či potravinářství začala...

Jedete na dovolenou autem? Možná bude nutná výměna či oprava autoskla

Jedete na dovolenou autem? Možná bude nutná výměna či oprava autoskla

Před cestou vozem do zahraničí je zapotřebí ho nechat řádně zkontrolovat, abyste měli jistotu, že se na něj můžete...

Najdete na iDNES.cz