Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dokončili jste právě střední školu a chcete mít otevřenou náruč celého světa? Roční intenzivní pomaturitní studium angličtiny nebo čínštiny v jazykové škole AKCENT IH Prague vás zdárně dovede ke složení jazykové zkoušky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život | foto: AKCENT College s.r.o.

V dnešní době zaměstnavatelé vyžadují především perfektní znalost cizích jazyků. Pokud máte certifikát, který vaši jazykovou úroveň dosvědčuje, můžete si vybírat. Jazyky jsou ale potřeba nejen pro získání lepšího zaměstnání. Už není problém vyrazit za hranice a poznávat svět. Toužíte po cestování a poznávání jiných kultur? Naučte se dobře anglicky a můžete kamkoliv jen budete chtít. Nebo čínsky a poznejte tuto rozmanitou zemi.

Intenzivně se zvolenému jazyku budete věnovat na pomaturitním studiu. Zachováte si tak statut studenta a po roce vzdělávání se v cizím jazyce můžete jít na vysokou školu, cestovat nebo si najít kvalitní povolání, třeba u velké mezinárodní firmy. Zaměstnavatelé totiž často dávají přednost jazykově vybaveným uchazečům před absolventy vysokých škol.

Pomaturitní studium vás naučí jazyk od gramatiky, přes poslech, až po konverzaci. Nebudete se tak bát cizí jazyk používat. Nikde jinde tak kvalitní a intenzivní přípravu nezískáte.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Pomaturitní studium, na kterém budete každým dnem vidět svůj pokrok

Intenzivní pomaturitní studium angličtiny nebo čínštiny nabízí jazyková škola AKCENT IH Prague, která se zaměřuje především na pokrok svých studentů. Deklaruje, že po roce studia, které probíhá 20 hodin týdně, budete natolik jazykově vybavení, že složíte jazykovou zkoušku. V případě angličtiny zkoušku Cambridge English ve všech úrovních, z čínštiny zkoušky HSK 3 odpovídající úrovni B1 dle SERR.

Získejte mezinárodní certifikát na škole s nadstandardní úspěšností studentů

Poplatek za zkoušku (až 4 900 Kč) je v AKCENT IH Prague již zahrnut v ceně studia. Máte tak opravdu velkou motivaci brát studium vážně. Pokud se během pomaturitního studia rozhodnete složit ještě zkoušku vyšší úrovně, získáte na ni 50 % slevu.

Z pomaturitního studia na této jazykové škole si odnesete mezinárodně platný certifikát o jazykové úrovni, ne jen osvědčení o jeho absolvování. Úspěšnost studentů jazykové školy AKCENT IH Prague u zkoušek převyšuje průměr České republiky.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

V pomaturitním studiu na AKCENT IH Prague vedou výuku zkušení čeští i zahraniční lektoři s mezinárodními kvalifikacemi. Maximální počet studentů ve třídě je 16, aby se lektor mohl každému individuálně věnovat a výuku každému přizpůsobit.

Další jazyk můžete studovat s výraznou slevou

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 25 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Vedle pomaturitního studia nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Na všechny tyto kurzy se mohou studenti pomaturitního studia přihlásit s 50% slevou. Dále škola organizuje kurzy pro učitele angličtiny a metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Je také členem mezinárodní sítě International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague najdete na

www.akcent.cz

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Najdete na iDNES.cz