Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dokončili jste právě střední školu a chcete mít otevřenou náruč celého světa? Roční intenzivní pomaturitní studium angličtiny nebo čínštiny v jazykové škole AKCENT IH Prague vás zdárně dovede ke složení jazykové zkoušky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život | foto: AKCENT College s.r.o.

V dnešní době zaměstnavatelé vyžadují především perfektní znalost cizích jazyků. Pokud máte certifikát, který vaši jazykovou úroveň dosvědčuje, můžete si vybírat. Jazyky jsou ale potřeba nejen pro získání lepšího zaměstnání. Už není problém vyrazit za hranice a poznávat svět. Toužíte po cestování a poznávání jiných kultur? Naučte se dobře anglicky a můžete kamkoliv jen budete chtít. Nebo čínsky a poznejte tuto rozmanitou zemi.

Intenzivně se zvolenému jazyku budete věnovat na pomaturitním studiu. Zachováte si tak statut studenta a po roce vzdělávání se v cizím jazyce můžete jít na vysokou školu, cestovat nebo si najít kvalitní povolání, třeba u velké mezinárodní firmy. Zaměstnavatelé totiž často dávají přednost jazykově vybaveným uchazečům před absolventy vysokých škol.

Pomaturitní studium vás naučí jazyk od gramatiky, přes poslech, až po konverzaci. Nebudete se tak bát cizí jazyk používat. Nikde jinde tak kvalitní a intenzivní přípravu nezískáte.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Pomaturitní studium, na kterém budete každým dnem vidět svůj pokrok

Intenzivní pomaturitní studium angličtiny nebo čínštiny nabízí jazyková škola AKCENT IH Prague, která se zaměřuje především na pokrok svých studentů. Deklaruje, že po roce studia, které probíhá 20 hodin týdně, budete natolik jazykově vybavení, že složíte jazykovou zkoušku. V případě angličtiny zkoušku Cambridge English ve všech úrovních, z čínštiny zkoušky HSK 3 odpovídající úrovni B1 dle SERR.

Získejte mezinárodní certifikát na škole s nadstandardní úspěšností studentů

Poplatek za zkoušku (až 4 900 Kč) je v AKCENT IH Prague již zahrnut v ceně studia. Máte tak opravdu velkou motivaci brát studium vážně. Pokud se během pomaturitního studia rozhodnete složit ještě zkoušku vyšší úrovně, získáte na ni 50 % slevu.

Z pomaturitního studia na této jazykové škole si odnesete mezinárodně platný certifikát o jazykové úrovni, ne jen osvědčení o jeho absolvování. Úspěšnost studentů jazykové školy AKCENT IH Prague u zkoušek převyšuje průměr České republiky.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

V pomaturitním studiu na AKCENT IH Prague vedou výuku zkušení čeští i zahraniční lektoři s mezinárodními kvalifikacemi. Maximální počet studentů ve třídě je 16, aby se lektor mohl každému individuálně věnovat a výuku každému přizpůsobit.

Další jazyk můžete studovat s výraznou slevou

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 25 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Vedle pomaturitního studia nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Na všechny tyto kurzy se mohou studenti pomaturitního studia přihlásit s 50% slevou. Dále škola organizuje kurzy pro učitele angličtiny a metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Je také členem mezinárodní sítě International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě.

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Pomaturitní studium vás spolehlivě připraví na zkoušky i na život

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague najdete na

www.akcent.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.