Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pomaturitní studium s certifikátem je investicí do budoucnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Proč se rovnou ze střední školy vrhat do pracovního koloběhu? Prodlužte svým dětem dětství a zároveň je kvalitně připravte na život. Znalost jazyků uplatní ve většině oborů. Pomaturitní studium anglického nebo čínského jazyka s certifikátem nabízí jazyková škola AKCENT IH Prague.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pomaturitní studium s certifikátem je investicí do budoucnosti | foto: AKCENT COLLEGE S.R.O.

Končí váš potomek střední školu, ale stále ještě není rozhodnut, jak se svým životem naloží? Volba kariéry by se neměla uspěchat, dopřejte mu čas a další rok se statusem studenta. Díky pomaturitnímu studiu se navíc zdokonalí v cizím jazyce. Všichni navíc dobře víme, že zaměstnavatelé upřednostňují jazykově vybavené uchazeče před absolventy vysokých škol, kteří jsou sice ověnčeni tituly, ale zatím bez praktických zkušeností.

Pomaturitní studium s certifikátem je investicí do budoucnosti

Kolik jazyků umíš...

Se znalostí cizích jazyků se nemusíte omezovat pouze na tuzemské zaměstnavatele, vaše děti mohou pomýšlet i na další studium v zahraničí nebo zajímavě placenou kariéru u mezinárodní společnosti.

Pomaturitní studium s certifikátem je investicí do budoucnosti

Roční intenzivní pomaturitní studium angličtiny nebo čínštiny navíc může být zakončeno zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování získáte mezinárodně uznávaný certifikát. Tuto možnost nabízí například jazyková škola AKCENT IH Prague.

Škola deklaruje, že po roce studia, které probíhá 20 hodin týdně, budete natolik jazykově vybaveni, že složíte jazykovou zkoušku, jejíž cena je zahrnuta do školného. Úspěšnost studentů jazykové školy AKCENT IH Prague u zkoušek převyšuje průměr České republiky. Pokud se navíc během pomaturitního studia rozhodnete složit ještě další zkoušku vyšší úrovně, získáte na ni slevu až 50 %.

A nejen to. Zkoušku budete skládat přímo v jazykové škole. AKCENT IH Prague je platinovým zkouškovým centrem pro zkoušky Cambridge English, a také centrem pro zkoušky Goethe Institutu z němčiny.

Výuku v AKCENT IH Prague vedou zkušení čeští i zahraniční lektoři s mezinárodními kvalifikacemi.

Pomaturitní studium na jedné z největších soukromých škol v ČR

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 25 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Vedle pomaturitního studia nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále škola organizuje kurzy pro učitele angličtiny a metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Pomaturitní studium s certifikátem je investicí do budoucnosti

Je také členem mezinárodní sítě jazykových škol International House World Organisation (IHWO) a mezinárodní organizace EAQUALS. Obě tyto instituce pravidelně auditují kvalitu výuky v jazykové škole AKCENT IH Prague.

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague najdete na www.akcent.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Montované haly na míru vašemu podnikání.
Montované haly na míru vašemu podnikání

Uvažujete o navýšení výrobní kapacity, uskladnění většího množství materiálu či nové investiční příležitosti? Přední evropský výrobce ocelových hal nabízí...  celý článek

Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov.
Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) nabízí studentům hodiny florbalu. Trénovat budou s reprezentanty klubu Florbal Chodov.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.