Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pomaturitní studium cizích jazyků? Vyberte si dobrou jazykovou školu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
S koncem středoškolského studia řeší čerství absolventi každoročně i jednu zásadní otázku: "Kam po maturitě?" Možností je mnoho. Jednou z nich je i jednoleté denní pomaturitní studium cizích jazyků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní pomaturitní studium cizích jazyků. | foto: Lingua Centrum

Pomaturitní studium cizích jazyků, zejména angličtiny, se dlouhodobě těší zasloužené oblibě a v posledních letech se dokonce pro studenty stává první volbou. Toto studium je totiž jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí před pozdějším pokračováním studia na vysoké škole nebo před případným nástupem do zaměstnání výrazně zdokonalit ve zvoleném jazyce.

Naučte se cizí jazyk metodou FAST TRACK – cesta k rychlému zlepšení jazykových dovedností

Pro většinu posluchačů denního pomaturitního kurzu je školní rok strávený na jazykové škole posledním rokem, kdy se mohou věnovat pouze studiu jazyka. Patrně již nikdy si totiž nebudou moci dovolit studovat cizí jazyk 4 hodiny denně.

Všem studentům se tak nabízí neopakovatelná šance, jak se jazyk skutečně velmi dobře naučit a v závěru roku získat mezinárodně platný certifikát dokládající jejich znalost cizího jazyka. Denní pomaturitní studium cizích jazyků je ta správná volba pro zdokonalení cizího jazyka.

Jak si však ze široké nabídky škol poskytujících pomaturitní studium cizích jazyků vybrat tu pravou? Protože nabídek je opravdu celá řada a v mnoha z nich se opakují tytéž informace, přinášíme několik rad, které vám pomohou se správným výběrem.

  • Zařazení školy do příslušné vyhlášky ministerstva školství a tím pádem i zachování statutu studenta pro čerstvé maturanty je samozřejmostí. Bez toho by pořádání pomaturitního studia na škole nebylo možné.
  • Je-li to jen trochu možné, neberte jako hlavní kritérium cenu kurzu. I ve vzdělávání platí ono známé  "levně zaplacené - dvakrát zaplacené" a najít kvalitu pod cenou opravdu nejde. Je-li cena vyšší, je to dáno opravdu jen náklady na vysoce kvalitní lektory a služby při malém počtu studentů.
  • Vsaďte na školu, která má s pořádáním pomaturitních kurzů zkušenosti. Organizace těchto kurzů je poměrně náročná a budete-li chtít v průběhu i po skončení studia s čímkoliv pomoci či poradit, škola, která má dlouholeté zkušenosti, bude velkou výhodou.
  • Jakákoliv výuka v konečném důsledku vždy závisí na vyučujících. Dejte proto přednost škole, která může plně garantovat vysokou kvalitu svých lektorů, a to díky členství v Asociaci certifikovaných jazykových škol ČR - ACERT a jejím nezávislým inspektorům, kteří všechny členské školy pravidelně kontrolují.
  • Dejte přednost škole, která je zároveň akreditovaným testovacím centrem některé z mezinárodních zkoušek. Bude mít jistotu, že Vás plně kvalifikovaní lektoři řádně připraví na vykonání této mezinárodní zkoušky a budete tak mít možnost získat konkurenční výhodu, kterou v budoucnu jistě uplatníte.
  • Zeptejte se svých příbuzných a známých, jakou mají s dotyčnou jazykovou školou zkušenost. Osobní doporučení je vždy ten nejlepší klíč pro výběr školy.
  • Určitě se zajděte podívat na samotné místo výuky. Pokud škola pořádá den otevřených dveří, nenechte si ho ujít. Rok studia je velmi dlouhá doba a je důležité, abyste se ve škole cítili příjemně a v pohodě.

Lingua Centrum - budova

Jazyková škola Lingua Centrum Vám nabízí kvalitní pomaturitní studium cizích jazyků.

Teď už nezbývá než popřát hodně štěstí při výběru i ve studiu a mimochodem, vše výše řečené naleznete také v jazykové škole Lingua Centrum (www.lingua-centrum.cz).

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Češi fandí místním podnikatelům. Investovali do nich už stovky milionů

O speciální pivo, skladované v sudech po whisky, je zájem i v Japonsku, kam...

Za peníze ze svých dluhopisů už společnost Česká Whisky postavila v Třebíči stylový whisky bar. Lidé si sami mohou...

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP.

Pokud ve firmě provozujete SAP ERP, pak stejně jako řada dalších firem stojíte před rozhodnutím, jak se v budoucnu...

eRecept a EET pro lékaře od KASA FIK zjednodušuje administrativu

eRecept a EET pro lékaře od KASA FIK zjednodušuje administrativu.

KASA FIK - lídr na trhu s pokladnami pro eTržby, přichází s novým programem pro lékaře eRecept.

Najdete na iDNES.cz