Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pomaturitní studium cizích jazyků? Vyberte si dobrou jazykovou školu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S koncem středoškolského studia řeší čerství absolventi každoročně i jednu zásadní otázku: "Kam po maturitě?" Možností je mnoho. Jednou z nich je i jednoleté denní pomaturitní studium cizích jazyků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní pomaturitní studium cizích jazyků. | foto: Lingua Centrum

Pomaturitní studium cizích jazyků, zejména angličtiny, se dlouhodobě těší zasloužené oblibě a v posledních letech se dokonce pro studenty stává první volbou. Toto studium je totiž jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí před pozdějším pokračováním studia na vysoké škole nebo před případným nástupem do zaměstnání výrazně zdokonalit ve zvoleném jazyce.

Naučte se cizí jazyk metodou FAST TRACK – cesta k rychlému zlepšení jazykových dovedností

Pro většinu posluchačů denního pomaturitního kurzu je školní rok strávený na jazykové škole posledním rokem, kdy se mohou věnovat pouze studiu jazyka. Patrně již nikdy si totiž nebudou moci dovolit studovat cizí jazyk 4 hodiny denně.

Všem studentům se tak nabízí neopakovatelná šance, jak se jazyk skutečně velmi dobře naučit a v závěru roku získat mezinárodně platný certifikát dokládající jejich znalost cizího jazyka. Denní pomaturitní studium cizích jazyků je ta správná volba pro zdokonalení cizího jazyka.

Jak si však ze široké nabídky škol poskytujících pomaturitní studium cizích jazyků vybrat tu pravou? Protože nabídek je opravdu celá řada a v mnoha z nich se opakují tytéž informace, přinášíme několik rad, které vám pomohou se správným výběrem.

  • Zařazení školy do příslušné vyhlášky ministerstva školství a tím pádem i zachování statutu studenta pro čerstvé maturanty je samozřejmostí. Bez toho by pořádání pomaturitního studia na škole nebylo možné.
  • Je-li to jen trochu možné, neberte jako hlavní kritérium cenu kurzu. I ve vzdělávání platí ono známé  "levně zaplacené - dvakrát zaplacené" a najít kvalitu pod cenou opravdu nejde. Je-li cena vyšší, je to dáno opravdu jen náklady na vysoce kvalitní lektory a služby při malém počtu studentů.
  • Vsaďte na školu, která má s pořádáním pomaturitních kurzů zkušenosti. Organizace těchto kurzů je poměrně náročná a budete-li chtít v průběhu i po skončení studia s čímkoliv pomoci či poradit, škola, která má dlouholeté zkušenosti, bude velkou výhodou.
  • Jakákoliv výuka v konečném důsledku vždy závisí na vyučujících. Dejte proto přednost škole, která může plně garantovat vysokou kvalitu svých lektorů, a to díky členství v Asociaci certifikovaných jazykových škol ČR - ACERT a jejím nezávislým inspektorům, kteří všechny členské školy pravidelně kontrolují.
  • Dejte přednost škole, která je zároveň akreditovaným testovacím centrem některé z mezinárodních zkoušek. Bude mít jistotu, že Vás plně kvalifikovaní lektoři řádně připraví na vykonání této mezinárodní zkoušky a budete tak mít možnost získat konkurenční výhodu, kterou v budoucnu jistě uplatníte.
  • Zeptejte se svých příbuzných a známých, jakou mají s dotyčnou jazykovou školou zkušenost. Osobní doporučení je vždy ten nejlepší klíč pro výběr školy.
  • Určitě se zajděte podívat na samotné místo výuky. Pokud škola pořádá den otevřených dveří, nenechte si ho ujít. Rok studia je velmi dlouhá doba a je důležité, abyste se ve škole cítili příjemně a v pohodě.

Lingua Centrum - budova

Jazyková škola Lingua Centrum Vám nabízí kvalitní pomaturitní studium cizích jazyků.

Teď už nezbývá než popřát hodně štěstí při výběru i ve studiu a mimochodem, vše výše řečené naleznete také v jazykové škole Lingua Centrum (www.lingua-centrum.cz).

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní coworking? Jak na tyto změny musí...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

MBA má smysl. Čím dál větší

MBA má smysl. Čím dál větší

Řemesla prý budou brzy více ceněná než vysokoškolské vzdělání. A víte proč? Protože vysokoškolský titul má dnes každý...

Najdete na iDNES.cz