Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pokud se rakovina odhalí včas, její léčba je mnohem účinnější

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak poznám, že se v mém těle rozbíhá nádorové bujení? Zjistím to včas, abych měl naději na úspěšnou léčbu? Nechtěl bych slyšet sdělení, že už je pozdě. Je možné zkontrolovat můj organismus, i když se cítím v pořádku? Ano, vyšetření, kterým lze odhalit rakovinu, mi může zachránit život.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud se rakovina odhalí včas, její léčba je mnohem účinnější. Vyšetření může zachránit život. | foto: ForBio

Na všechny tyto otázky je díky špičkové NLS-diagnostice jednoznačná odpověď. Ano, diagnostický přístroj METATRON GR HunterTM vyšetří váš organismus provedením celkového screeningu s velmi přesnými výsledky. Je to jediná NLS-diagnostika s certifikací pro lékařské účely a to i pro Českou republiku.

Zahrnuje nejpřesnější metodu vyšetření včetně nádorového onemocnění v raném stadiu. Zkušenosti ukazují, že i při vyšetření některých relativně zdravých klientů byly uskutečněny nálezy skrytých stadií onemocnění, které se nazývá rakovina. V těchto případech je mnohem snadnější a kratší terapie díky včasné diagnóze a s ní spojené vysoké pravděpodobnosti úspěšné léčby.

Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky má systém NLS-diagnostiky METATRON GR HunterTM schopnost odhalit raná  stadia patologických procesů, která mohou být těžko odhalitelná jinými diagnostickými metodami jako jsou ultrazvuk, počítačová tomografie a magnetická rezonance. Vyšetření je pro člověka bezpečné a provádí jej www.forbio.cz se sídlem v Plzni.

Princip stanovení přesné diagnózy a průběh vyšetření

METATRON spolu s METHAPATIA GR HunterTM je unikátní diagnostický systém, který umožňuje sledovat tělesný stav člověka prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Systémy nelineární analýzy jsou nejvyspělejšími informačními technologiemi dostupnými v tomto století a mohou být považovány za nejpozoruhodnější úspěchy moderní přírodní vědy.

Diagnostické zařízení je založeno na spektrální analýze vířivých magnetických polí. Vyšetření, které dokáže odhalit i onemocnění zvané rakovina, je zcela unikátní a nemá v současnosti obdoby. Počítačové modely poskytují prostorovou projekci vnitřních orgánů.

Barevné značky umístěné na obrázku umožňují snadněji určit místo patologického procesu, je možné posuzovat proces narušení biologických struktur a stanovit prognózu porovnáním barev značek, jejich rozmístěním na počítačovém modelu orgánu a dynamiky jejich změny během určitého období.

Pro upřesnění patologie určité oblasti jsou postupně procházeny detailnější modely oblasti vytvořené na obrazovce počítače, dokud není nalezeno ložisko patologie.

řez mozkem

Programové vybavení METAPATHIA GR HunterTM zahrnuje stovky virtuálních modelů od DNA, chromozomů a buňky, až po modely tkání a orgánů. Vysokou efektivnost a spolehlivost vyšetření zajišťuje modul nazvaný Hunter („lovec“). Ten se zaměřuje na odhalování nádorových stavů a tendencí. Programové vybavení METAPATHIA GR HunterTM je považováno za špičku v oboru nelineární diagnostiky.

Program, kterým lze v lidském těle odhalit mimo jiné i rakovinu, obsahuje množství grafů patologických procesů zachycených ve všech postupných stadiích, v úvahu je brán věk, pohlaví a různé variace procesů. Dokonce i v těch případech, kdy jsou velice typické klinické příznaky, NLS diagnostická metoda může poskytnout další informace o rozsahu poruchy a prognóze vývoje.

V převážné většině případů má toto zjištění zásadní význam pro rychlou prognózu a volbu léčby. Zařízení je schopno automaticky, bez lidské intervence, naladit frekvenci řídících impulsů, samostatně nacházet a korigovat vady a patologie orgánů a tělních buněk. Diagnóza je prováděna v automatickém módu a vyšetřující může kdykoliv přejít do manuálního režimu.

Vyšetření, kterým lze odhalit rakovinu, trvá pouhých 20 až 40 minut

Vyšetření je neinvazivní a bezbolestné, provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků. Klient při vyšetření sedí se senzory na spáncích a průběh vyšetření má možnost sledovat na velké obrazovce. 

Elektromagnetické vyzařování senzorů je pro lidský organismus neškodné. Délka vyšetření, kterým lze odhalit rakovinu, což může zachránit lidský život, trvá pouhých 20 až 40 minut.

Diagnostikou lze odhalit rakovinu, ale i kardiovaskulární a jiná onemocnění

Vyšetření s vysokou úspěšností odhalí v organismu přítomnost bakterií a cizopasníků, určí jejich lokalizaci v organismu a také druh cizorodého agentu.

Ze známých statistických údajů vyplývá, že jedním z nejvíce rizikových faktorů je rakovina, ale i kardiovaskulární choroby.

NLS-diagnostika přístrojem METATRON GR HunterTM stejně úspěšně a včasně odhalí začínající stadia nejen u onkologického onemocnění, ale také u kardiovaskulárního, trávicího, dýchacího, nervového, pohybového systému a jiných zdravotních potíží. Vyšetření odpoví na otázku, zda člověku hrozí například infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, astma, poruchy činnosti žláz s vnitřní sekrecí nebo mnohé další z široké škály onemocnění.

Další obdivuhodnou možností, kterou NLS-analýza nabízí, je medicínské testování. Systém umožňuje nahrát frekvence libovolného preparátu a přidat je do databáze, kde jsou již tisíce takových uloženy. Systém dokáže hledat homeopatický preparát nebo lék, který má nejbližší spektrální charakteristiky a vybírá ten nejefektivnější pro korekci daného zdravotního problému.

srovnání tabulka

Význam prevence a včasné diagnózy

Podle obecně známých poznatků většina lidí řeší svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků, které nezřídka začíná pociťovat až v pokročilejším stadiu onemocnění. Mnohdy je zcela opomíjena rodinná anamnéza, tzn. vrozená dispozice, která u nemoci zvané rakovina a řady dalších onemocnění hraje velkou roli.

Budoucí potenciální pacient vyčkává až na období, kdy začne pociťovat zdravotní problém nebo omezení. V tomto směru je NLS-diagnostika neocenitelným pomocníkem a základem úspěchu při prevenci a nápravě zdravotních potíží. Včasné, co nejpřesnější vyšetření a následná diagnóza je základním předpokladem úspěšné léčby i prevence onemocnění.

Tak jako každá méně obvyklá metoda má i NLS-diagnostika pracující na jiném principu nelehkou pozici v prosazení do každodenní praxe. Souvisí to také s obecným povědomím, které není primárně zaměřeno na prevenci a předcházení problémům.

Počet úspěšných vyšetření dává naději, že se i tento způsob uvažování postupně změní k prospěchu pacientů a v souvislosti s tím i k lepší finanční situaci celého zdravotnického systému. Cestu, kterou se máme ubírat, pokud chceme, aby rakovina neměla šanci, přístroj METATRON GR HunterTM   ukazuje.

Je mnoho způsobů, jak nalézt řešení a pomoc. Ten správný vám bezesporu nabízí  studio ForBio, www.forbio.cz, Plzeň.

Je jenom na Vás, kdy se rozhodnete udělat zásadní krok ...

Autor:
Témata: rakovina, Plzeň

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Najdete na iDNES.cz