Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pokud chcete vidět jako rys, zajistěte si oční vyšetření v našem centru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oční centrum a Oční klinika Pardubice nabízí kvalitní a kompletní ambulantní oční péči. Pacientům tu vycházejí vstříc. Oční vyšetření a operace provádí i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud chcete vidět jako rys, zajistěte si oční vyšetření v našem centru | foto: Oční klinika MUDr. Vladimír Korda, Ph.D.

Oční centrum provádí oční vyšetření, diagnostiku a léčbu chorob šedého zákalu, zeleného zákalu, odstraňování dioptrických vad (krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu), onemocnění očního pozadí (sítnice) a sklivce.

Dioptrickou vadu si může nechat odstranit kdokoli

Oční centrum prostřednictvím svých dvanácti ordinací, umístěných zejména ve východních Čechách, nabízí nejen kvalitní oční vyšetření ale i ambulantní zákroky, díky kterým se pacienti mohou zbavit dioptrických vad.

Podle primáře Oční kliniky Vladimíra Kordy zákrok využívají zejména lidé kolem padesáti let, kteří jsou stále aktivní, ale začínají  je obtěžovat problémy při čtení, špatně zaostřují menší písmena, či se zhoršuje vidění při sportu a řízení auta. "Je úplně jedno, jestli špatně vidí jen na dálku nebo na blízko, popřípadě má dvoje brýle a chce se jich zbavit," vysvětluje Vladimír Korda.

Oční vyšetření a odstranění dioptrické vady

Při zákroku je pacientovi do oka vpravena multifokální nitrooční čočka místo té původní. Vše probíhá ambulantně při místním umrtvení a netrvá déle než dvacet minut. "Lidé mají z operací samozřejmě respekt, ale není se čeho bát," říká Vladimír Korda.

Jeho slova potvrzují i pacienti, kteří operaci absolvovali. Po nakapání anestetika do oka necítili nic jiného než mírný tlak. Pacient po zákroku odchází se zalepeným okem hned domů. Druhý den je již bez obvazu a může číst. Všichni jsou překvapeni ostrostí vidění a barevnou paletou, které odvykli.

Co všechno zákroku předchází?

Oko

V jedné z dvanácti ambulancí Očního centra či na pardubické Oční klinice lékař provede komplexní oční vyšetření a seznámí zájemce s průběhem operačního zákroku a termínem. Většinou není později než ve dvou až třítýdenní lhůtě od vyšetření. Samozřejmostí Očního centra jsou špičkoví lékaři a moderní přístrojové vybavení. Třešinkou na dortu pak příjemné prostředí, pohodová atmosféra a skutečnost, že termín pro oční vyšetření i zákroku si můžete stanovit sami.

Seznam ambulancí s kontakty, ceníky i online objednávkovým formulářem najdete na internetové adrese: www.ocni-centrum.eu.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Udělejte si na MDŽ radost novou kosmetikou

Udělejte si na MDŽ radost novou kosmetikou

Arome.cz Mezinárodní den žen si žádá oslavu. A pokud ne oslavu, tak alespoň nákupy. Co takhle podtrhnout svou ženskost novou výra...

Najdete na iDNES.cz