Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pojištěnci Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE a ČPZP se spojili

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Všichni pojištěnci Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE jsou od října tohoto roku registrováni u České průmyslové zdravotní pojišťovny. Důvodem je sloučení obou pojišťoven. K nástupnické ČPZP přešlo 430 tisíc lidí a jejich celkový počet tak dosáhne 1,167 miliónu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pojištěnci Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE a ČPZP se spojili

Změnu zdravotní pojišťovny nemusejí pojištěnci Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE nikde hlásit, všechny potřebné administrativní záležitosti za ně vyřídí ČPZP. Nový průkaz pojištěnce (EHIC) jim bude zaslán do konce října na adresu evidovanou v informačním systému jejich dosavadní zdravotní pojišťovny.

Průkaz nové zdravotní pojišťovny do konce října

"Jakmile dopis s průkazem EHIC obdržíte, starý průkaz pojištěnce znehodnoťte, například přestřihnutím, nebo odevzdejte na pobočce ČPZP. Pokud nový průkaz zdravotního pojištění do konce měsíce října neobdržíte, informujte nás prosím na nejbližší pobočce, či na lince Infocentra 810 800 000," radí příchozím pojištěncům vedoucí informačního centra České průmyslové zdravotní pojišťovny Bc. Kamila Wenzlová.

ČPZP přebírá i všechny smlouvy se zdravotnickými zařízeními

Tím, že Česká průmyslová zdravotní pojišťovna přebírá veškerá práva a závazky Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE, nemělo by dojít k situaci, že by její noví pojištěnci zůstali bez potřebného lékařského ošetření.

"Všechny smlouvy se zdravotnickými zařízeními přešly na ČPZP, proto tento případ nemůže nastat. Narazíte-li přesto na jakýkoliv problém u vašeho ošetřujícího lékaře, kontaktujte nás prosím na linkách Infocentra 844 125 124, 810 800 000 nebo na nejbližší pobočce," dodává Bc. Wenzlová s tím, že lékaři budou akceptovat průkazy pojištěnce Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE do konce letošního roku.

ČPZP se sloučila s METAL-ALIANCE k 1. 10. 2012

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna se sloučila se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE k 1. 10. 2012.

Sloučení schválily letos na jaře správní rady obou pojišťoven, aby zajistily svým pojištěncům větší komfort a jistotu dostupné zdravotní péče, a v srpnu ho povolilo Ministerstvo zdravotnictví ČR. ČPZP přebírá od Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE všechny pojištěnce, zaměstnance, práva, závazky a pohledávky.

Výhod pojištěnce ČPZP bude od října užívat celkem 1,167 milionu lidí. K dispozici jim bude 128 poboček po celém území České republiky.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.