Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební ústav TRANQUILLITAS Praha je partnerem pro nejtěžší chvíle

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Smrt nás zasáhne vždy a zvlášť, když se odchod týká blízkého člověka. Důstojné rozloučení je to poslední, čím můžeme zemřelému poděkovat, vzdát mu hold za dobu, kdy kráčel po našem boku. Ve smutných chvílích oceníte dvojnásob profesionální přístup a velkou míru empatie zaměstnanců pohřební služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební ústav TRANQUILLITAS Praha je partnerem pro nejtěžší chvíle | foto: Pohřební ústav TRANQUILLITAS

Pohřební ústav TRANQUILLITAS Praha nabízí nejenom komplexní pohřební služby, ale právě tady se můžete na profesionalitu stoprocentně spolehnout.

Pohřební ústav TRANQUILLITAS Praha zajišťuje veškeré pohřební služby

Na základě dvacetiletých zkušeností v oboru pro vás pohřební služba TRANQUILLITAS Praha zajistí poslední rozloučení s vaším nejbližším. Postará se o vše potřebné tak, aby rozloučení bylo důstojným aktem podle vašich představ i možností. 

Tato pohřební služba zajišťuje kremaci ve vlastních zařízeních, převozy zesnulých vlastními vozy Ford Transit z místa úmrtí po celé České republice. Je možné dojednat i převoz zemřelého ze zahraničí, včetně vyřízení všech náležitostí, a převozy zesnulých cizích státních příslušníků z České republiky do jakéhokoli státu na světě. 

Už samotné sjednání pohřbu je pro pozůstalé zatěžující. V pohřebním ústavu TRANQUILLITAS se snaží těžké situace maximálně ulehčit. Máte možnost využít přistavení bezplatného taxi, které vás přiveze až do kanceláře TRANQUILLITAS, kde se vám bude věnovat kvalifikovaný zaměstnanec. Pohřeb lze sjednat také přímo u vás doma, tato služba je opět bezplatná a nevyžaduje žádné další cestování z vaší strany.

Pohřební ústav TRANQUILLITAS Praha je partnerem pro nejtěžší chvíle

Kremace s obřadem i pohřby do země

Zpopelnění s obřadem je v současné době nejrozšířenější způsob pohřbení. Rozloučení se zesnulým je zajištěno v obřadní síni nebo v případě církevního pohřbu ve vybraném kostele.

Pokud si někdo obřad nepřeje, je samozřejmě tento požadavek akceptován, stejně jako rozloučení s urnou, případně zajištění rozptylu popela na pietních loučkách. Na přání je možné domluvit přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu.

Pohřební ústav TRANQUILLITAS zajišťuje i pohřby do hrobu. Pohřby do hrobu nebo hrobky jsou vždy s obřadem, který může být buď civilní, nebo církevní. Samozřejmostí jsou v takovém případě služby s tím spojené - výkop hrobu, řečník nebo kněz, živá hudba. Rozsah služeb si volíte podle svého přání.

Stejně jako parte, smuteční výzdobu obřadní síně či kostela, květiny, věnce, rakev, hudbu. Poslední přání zesnulého a vaše požadavky jsou v pohřebním ústavu TRANQUILLITAS Praha tím hlavním kritériem. Na jednom místě při sjednání pohřbu si v klidu můžete vybrat. Radou jsou vám nápomocni zaměstnanci pohřebního ústavu.

Podrobné informace o nabízených pohřebních službách, obrazovou nabídku rakví, smutečních kytic, věnců najdete na internetové adrese www.tranquillitas.cz
V případě potřeby můžete kontaktovat pohřební ústav TRANQUILLITAS Praha na telefonním čísle 222 521 756  (po-pá 8-16 hod.) nebo na NONSTOP lince 602 661 661.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Květákové pečené placičky
Květákové pečené placičky

Zdravá dobrota na eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.