Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na vysoké společenské úrovni už více než 28 let. Pro své klienty právě spouští nové přehlednější webové stránky, na kterých najdete vše potřebné pro důstojné rozloučení.

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky | foto: ELPIS

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba Praha ELPIS nabízí zcela komplexní služby s mimořádně etickým přístupem. Disponuje vlastními úložnými prostory i oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vázárnu květinových darů, které dodává na obřady po celé Praze. Můžete se tak spolehnout, že vaši blízcí budou pochováni s úctou, jakou si zaslouží.

Dále pohřební ústav zajišťuje balzamaci i přepravu zesnulých pohřebním vozidlem nebo důstojnou pohřební limuzínou. Vedle obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu zajišťuje pohřební ústav také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Můžete se také rozloučit třeba v místě bydliště zemřelého nebo tam, kde to měl rád.

Nadstandardní služby, které si vaši blízcí zaslouží

Z nadstandardních služeb nabízí Pohřební služba Praha ELPIS například dopravu smutečních hostů limuzínami nebo speciálně vypraveným autobusem, možnost vytvoření posmrtné masky, pietní video ke smutečnímu rozloučení, nabídku smutečních stuh včetně dodání na místo určení, balzamaci, zajištění podkladů pro úmrtní list a vyhotovení smutečního oznámení ihned při objednávce pohřbu, abyste mohli co nejdříve pozvat přátele na rozloučení.

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Dále je možné vytvoření šperku s otiskem prstu zesnulé osoby. Krásné je také památeční sklo nebo šperk vytvořený spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého, který je zataven přímo do skla. Kombinací jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný artefakt, který zvěčňuje vzpomínku na život blízké osoby.

Pohřební služba Praha ELPIS vám může zajistit také diskrétní vozidlo a ochrannou službu, kterou využívají především blízcí zesnulých ze státní, vojenské, diplomatické či kulturně-společenské scény. Rozloučení zahrnuje speciální smuteční služby, včetně veškerých protokolem určených poct a ceremonií.

Pohřební služba Praha ELPIS je zde v nejtěžších chvílích pro vás

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na nových webových stránkách www.krematorium.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Dvacátého sedmého října byl Den českých výrobků. Při této příležitosti a na počest 100. výročí založení republiky byly...

Další z rubriky

Oprava praskliny na čelním skle vás nemusí stát ani korunu

Oprava praskliny na čelním skle vás nemusí stát ani korunu

Vletěl vám na dálnici kamínek do předního autoskla? Nebojte se, třeba nebude nutná jeho nákladná výměna. A pokud máte...

Galerie KODL nabízí mimořádný umělecký zážitek

Pohled do Galerie

Zajímáte se o výtvarné umění? Pak si nenechte ujít předaukční výstavu 250 uměleckých děl, která probíhá až do 1....

Podkladový korek a korek v metráži. Dopřejte svému domovu kvalitu

Podlahový korek a korek v metráži - dopřejte svému domovu kvalitu

Korek je ideálním materiálem s vysokou životností, trvalou odolností proti plísním, vlhkosti a výkyvům teplot. Pro jeho...

Najdete na iDNES.cz