Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební služba Memory zajistí pohřeb podle vašich přání a pomůže

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ačkoliv je smrt součástí života, málokdo se s ní chce smířit. A už téměř nikdo z pozůstalých na ni není dostatečně připraven. I proto každý ocení ve chvílích nejtěžších vysoce profesionální, ale zároveň lidský a empatický přístup pracovníků pohřební služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba Memory zajistí pohřeb podle vašich přání a pomůže

Pohřební služba Memory, největší pohřební služba na Českobudějovicku, nejenže garantuje takový přístup, ale zároveň Vám širokou nabídkou kvalitních pohřebních a hřbitovních služeb za nízké ceny situaci, do které Vás osud přivedl, usnadňuje.

Pohřebních služeb PS Memory můžete využít na šesti pobočkách

Prvním ulehčením je už nabízená síť šesti poboček sjednávacích kanceláří. PS Memory jde zákazníkům skutečně naproti. V psychicky vypjatých chvílích nechce nikdo složitě nikam cestovat, řešit dopravu, parkování. U PS Memory můžete využít nejširší síť sjednávacích kanceláří na Českobudějovicku. Centrálu najdete v Českých Budějovicích u nemocnice a další z pěti poboček: na českobudějovickém sídlišti Máj, v Hluboké nad Vltavou, Trhových Svinech, Borovanech a od září nově i v Třeboni, kde dosud pozůstalí neměli možnost volby místní pohřební služby.

Všechna místa byla pečlivě vybírána i s detaily jako je například možnost zaparkování pro pozůstalé u pobočky. Pokud pozůstalí nemohou přijet na sjednání pohřbu autem, Memory nabízí zajištění cesty vlastním civilním vozem nebo taxi v režii pohřební služby, případně bez dalších nákladů lze pohřeb sjednat v rodině pozůstalých.

PS Memory vypraví pohřeb podle vašich představ

To poslední, co můžeme udělat pro zesnulého, je připravit mu důstojné rozloučení podle jeho přání či přání pozůstalých. PS Memory Vám zajistí, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal přesně osobním představám a možnostem. Varianty smutečního rozloučení, výběr rakve, uren, květinové smuteční výzdoby, parte, řečníka, hudby to jsou podstatné detaily, se kterými Vám kvalifikovaní pracovníci sjednávacích kanceláří poradí a pomohou. Jejich serióznost s empatickým chováním a přístupem je samozřejmostí.

Pohřební služba Memory zajistí pohřeb podle vašich přání a pomůže

PS Memory je o krok napřed: nabízí pohřeb na splátky a pomáhá s odškodněním

Jihočeská Pohřební služba Memory navíc nabízí jedinečné doplňkové služby. I v případech náhlých úmrtí a těžké ekonomické situaci rodiny může každý vypravit důstojný pohřeb s rozloučením. Memory pro tyto případy nabízí jako jediná v kraji pohřeb na splátky bez zapojení splátkových společností a do šesti měsíců bez jakéhokoliv navýšení či pohřeb ekonomický s možností zapůjčení smuteční výzdoby.

PS Memory připravila také právní a ekonomickou pomoc účastníkům dopravních nehod a pracovních úrazů, včetně pomoci pozůstalým po těchto nehodách. Tato v jihočeském regionu výjimečná služba obsahuje kompletní servis pro poškozené občany, jejichž blízcí se stali obětí dopravní nehody nebo pracovního úrazu - případně i pro ty, kteří byli sami účastníky dopravní nebo pracovní nehody. Kromě smrtelných úrazů se jedná i o zranění účastníků silničního provozu či zranění při výkonu práce. 

Pohřební služba Memory zajistí pohřeb podle vašich přání a pomůže

Ze zákona 168/1999 je možné přiznat náhradu pro takto poškozené a jejich pozůstalé včetně nákladů spojených s vypravením pohřbu. Mnozí ale bohužel o takovéto možnosti nevědí a i když často vnitřně cítí, že právo a spravedlnost je na jejich straně, nedokážou najít řešení pro sebe, ani pro své blízké. Odškodnění, které vyplácí pojišťovny, totiž není automatické - je třeba se o ně přihlásit a výše odškodnění závisí nejen na rozsahu způsobené škody (psychické, fyzické (drobné, vážné až tragické)), ale i na způsobu jakým se pojišťovny o náhradu škody požádají. Je tedy lepší nechat si odborně poradit. Navíc Memory tuto službu poskytuje zdarma.

V případech, kdy není o viníku pochyb, nabízí pohřební služba Memory možnost úhrady nákladů na pohřeb až po plnění ze strany pojišťoven.

Podrobné informace o Pohřební službě Memory, kompletní nabídce služeb souvisejících s úmrtím a posledním rozloučením, varianty pohřbů s ceníkem a s kontakty na jednotlivé pobočky najdete na internetové adrese: www.psmemory.cz, která bude v novém designu uživatelsky pohodlnější.

Pohřební služba Memory zajistí pohřeb podle vašich přání a pomůže

Můžete využít i nonstop bezplatnou telefonní linku 800 666 688.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Korejští fanoušci fandí na Olympiádě Čechům

Češi a Korejci spolu fandili v Praze, dorazil i korejský velvyslanec

Hned po Koreji fandíme vám Čechům, říkají korejští fanoušci na olympiádě v Pchjončchangu. O dlouhodobém partnerství...

Operátor O2 slaví úspěch netradičně. Vydělat na tom můžete vy

Operátor O2 slaví úspěch netradičně. Vydělat na tom můžete vy.

Síť O2 hodnotí zákazníci všech operátorů již šestým rokem jako tu nejlepší. Potvrzují to výsledky pravidelného průzkumu...

Zvládne Plzeň jarní start v Evropě?Tipér Kubiczek1 míří na 2 912 437 Kč

Zvládne Plzeň jarní start v Evropě?Tipér Kubiczek1 míří na 2 912 437 Kč

Po úvodních osmifinálových mačích Ligy mistrů naskočí do evropských pohárů i Viktoria Plzeň, kterou čeká pořádná fuška...

Chystáte se do zahraničí? Pozor na změny na silnicích

Chystáte se do zahraničí? Pozor na změny na silnicích!

Jezdit na dovolenou po Evropě autem není ničím neobvyklým. V zimě nás lákají zasněžené Alpy, přímořské státy jsou pak...

Honor 9 Lite a Honor 7X: noví hráči, kteří zlobí konkurenci

Honor 9 Lite a Honor 7X: noví hráči, kteří zlobí konkurenci

Značka smartphonů Honor u nás nedávno uvedla dva dlouho očekávané a žádané modely. Honor 9 Lite i Honor 7X se chlubí...

Další z rubriky

Letiště Praha podporuje české sportovce sérií virálních videí

Letiště Praha podporuje české sportovce sérií virálních videí

Cesta za zlatou medailí začíná mnohdy na letišti. Proto se také Letiště Václava Havla Praha připojilo k podpoře českých...

Veletrh HOLIDAY WORLD 2018 okouzlí exotikou i krásou tuzemska

Veletrh HOLIDAY WORLD 2018 okouzlí exotikou i krásou tuzemska

Sedmadvacátý ročník největšího středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018 na Výstavišti v pražských...

Implementoval GDPR za dva dny! Manažer e-shopu říká, to zvládnete také

Implementoval GDPR za 2 dny! Manažer e-shopu říká, to zvládnete také

Celá řada menších firem v těchto dnech řeší, jak zavést do praxe nové nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod...

Najdete na iDNES.cz