Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební služba Memory stojí ve chvílích nejtěžších při Vás a vždy pomůže

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přestože smrt je přirozenou součástí života, každého těžce zasáhne odchod jeho nejbližšího. Osud bývá leckdy nemilosrdný. A právě v takových chvílích člověk nejvíce ocení vstřícnost a pomoc se zařizováním všeho potřebného. Vždyť důstojné poslední rozloučení je skutečně tím posledním, co můžeme pro zemřelého udělat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba Memory stojí ve chvílích nejtěžších při Vás a pomůže

V citově velmi vypjatých okamžicích každý z nás uvítá stoprocentní servis i při zajišťování pohřbu a věcí s úmrtím spojených. Právě takové služby nabízí jihočeská  Pohřební služba Memory.

Pohřební služba Memory: nejširší síť poboček

Pro co nejvstřícnější a k psychickému rozpoložení mysli pozůstalých co nejšetrnější přístup nabízí pohřební služba Memory nejširší síť poboček v Jihočeském kraji. Sídlo společnosti najdete v Českých Budějovicích u nemocnice a další z pěti poboček: na českobudějovickém sídlišti Máj, v Trhových Svinech, v Hluboké nad Vltavou a v Borovanech. Novinkou je právě otevíraná pobočka v Třeboni, kde dosud chyběla pozůstalým možnost volby místní pohřební služby.

Kontakty na pobočky:

Pohřební služba Memory stojí ve chvílích nejtěžších při Vás a pomůže

Všechny lokality byly pečlivě vybírány i s detaily jako je například možnost zaparkování pro pozůstalé před pobočkou, nebo v její těsné blízkosti. Pokud pozůstalí nemohou přijet na sjednání pohřbu autem, Memory nabízí zajištění cesty vlastním civilním vozem nebo taxi službou v režii pohřební služby, samozřejmostí je možnost sjednání pohřbu v rodině pozůstalých.

Vstřícné empatické chování, porozumění  a vysoká odborná erudice všech zaměstnanců je ve všech pobočkách Memory samozřejmostí. Citlivě poradí se vším kolem zařizování pohřbu, s výběrem pohřebního obřadu, rakve, hudby, květinové smuteční výzdoby tak, aby poslední rozloučení proběhlo přesně podle představ zesnulého a jeho nejbližších.

Jedinečné doplňkové služby PS Memory: pohřeb na splátky a odškodnění

I v případech náhlých úmrtí a těžké ekonomické situace rodiny může každý vypravit důstojný pohřeb s rozloučením. Memory pro tyto případy nabízí jako jediná v kraji pohřeb na splátky bez zapojení splátkových společností do šesti měsíců bez jakéhokoliv navýšení či pohřeb ekonomický s možností zapůjčení smuteční výzdoby.

Zároveň jako jedna z mála pohřebních služeb v regionu zajišťuje vlastními zaměstnanci například i výkopy hrobů a zaručuje tak v těchto případech rozloučení u hrobu čistého, ozdobeného smuteční výzdobou, chvojím a zelenými koberci - to vše bez překážející zeminy, která je od hrobu v rámci základní ceny dočasně odvezena.

Nově připravila pohřební služba Memory právní a ekonomickou pomoc účastníkům dopravních nehod a pracovních úrazů, včetně pomoci pozůstalým po těchto nehodách. Tato v jihočeském regionu výjimečná služba obsahuje kompletní servis pro poškozené občany, jejichž blízcí se stali obětí dopravní nehody nebo pracovního úrazu - případně i pro ty, kteří byli sami účastníky dopravní nebo pracovní nehody. Kromě smrtelných úrazů se jedná i o zranění účastníků silničního provozu či zranění při výkonu práce.

Ze zákona č. 168/1999 je možné přiznat náhradu pro takto poškozené a jejich pozůstalé včetně nákladů spojených s vypravením pohřbu. Mnozí ale bohužel o takovéto možnosti nevědí a i když často vnitřně cítí, že právo a spravedlnost je na jejich straně, nedokážou najít řešení pro sebe, ani pro své blízké. Odškodnění, které vyplácí pojišťovny, totiž není automatické - je třeba se o ně přihlásit a výše odškodnění závisí nejen na rozsahu způsobené škody (psychické, fyzické (drobné, vážné až tragické), ale i na způsobu jakým se pojišťovny o náhradu škody požádají. Je tedy lepší nechat si odborně poradit. Navíc Memory tuto službu poskytuje zdarma.

Podrobné informace

Podrobné informace o Pohřební službě Memory, kompletní nabídce služeb souvisejících s úmrtím a posledním rozloučením, varianty pohřbů s ceníkem a s kontakty na jednotlivé pobočky najdete na internetové adrese: www.psmemory.cz

Můžete využít i nonstop bezplatnou telefonní linku 800 666 688.

V případech, kdy není o viníku pochyb, nabízí pohřební služba Memory možnost úhrady nákladů na pohřeb až po plnění ze strany pojišťoven.

Pohřební služba Memory stojí ve chvílích nejtěžších při Vás a pomůže


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Další z rubriky

Snahy firem o udržitelnost začínají u jejich vlastních zaměstnanců

Snahy firem o udržitelnost začínají u jejich vlastních zaměstnanců

Aby se firemní cíle v oblasti udržitelnosti a sociální odpovědnosti staly realitou, musí společnosti zapojit do svých...

Osvěžující letní nápoj, zkuste třeba Terere

Osvěžující letní nápoj – zkuste třeba Terere

S horkým počasím přichází čas servírování chlazených čajů. Když si jej připravíte doma sami, ušetříte svou peněženku,...

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz