Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební služba ELPIS zajistí pohřeb dle vašich představ a možností

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pohřební služba Praha ELPIS již dvacet dva let poskytuje pohřební služby na vysoké společenské úrovni. Důstojné poslední rozloučení je skutečně to poslední, čím můžeme poděkovat blízkému člověku, který za života kráčel po našem boku. Ve chvílích nejtěžších ocení každý profesionalitu, vstřícnost a tradici pohřební služby Praha ELPIS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba ELPIS zajistí pohřeb dle vašich představ a možností

Kvalita, profesionalita a etický přístup zaměstnanců rodinného Pohřebního ústavu Praha ELPIS je pro všechny zaměstnance zavazující. Pohřební ústav Praha ELPIS je veden dle Evropské pohřební normy a zákona o pohřebnictví ČR 256/2001 Sb., zajišťuje veškeré kremační, pohřební, hřbitovní a repatriační služby.

Záruka kvalitních pohřebních služeb

Pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje i speciální VIP pohřby pro zesnulé ze státní, vojenské, diplomatické a kulturně-společenské scény.

Pohřební služba Praha ELPIS má ve svém vlastnictví vazárnu květinových darů, chlazené úložné prostory, zajišťuje balzamaci - thanathopraxis, přepravu zesnulých pohřební limuzínou Mercedes Benz, pohřebním vozidlem Ford Transit, dále v případě zájmu disponuje diskrétními pohřebními vozidly pro poskytnutí speciálních služeb našim zákazníkům včetně zajištění ochranné služby.

Non-Stop telefon na VIP Pohřebního poradce: 601 200 700

Objednavateli VIP pohřbů poskytuje bezplatně pohřební služba Praha ELPIS doprovodné vozidlo k pohřební limuzíně na území hl. m. Prahy nebo dle dohody s Pohřebním poradcem. Diskrétní bezplatná návštěva Pohřebního poradce pro VIP případy na objednavatelem předem určené adrese je samozřejmostí.

Pohřební ústav Praha ELPIS disponuje několika kancelářemi na území Prahy pro objednání občanských pohřbů (v Praze 8 - na Bulovce, v Praze 3 - na Vinohradech, v Praze 4 - Krči, v Praze 5 - na Andělu a v Praze 9 - Čakovicích), ve kterých zajistíte veškeré služby spojené s posledním rozloučením, nákupem nebo opravou pomníku a dalšími odbornými službami.

Pohřební služba ELPIS

Vybrali jste v souvislosti s úmrtím blízké osoby pohřební ústav Praha ELPIS a potřebujete zajistit převoz zesnulého či repatriaci zemřelé osoby do své vlasti?

Volejte prosím pohřebního poradce 602 200 700.

Samozřejmostí je výběr z více jak 100 druhů rakví od nejlevnějších až po luxusní americké rakve. Odborně proškolení zaměstnanci "pohřební poradci" vám ochotně se vším poradí a pomohou.

Navíc je vám nepřetržitě k dispozici mobilní číslo Pohřebního poradce 602 200 700, který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, s přípravou celého pohřebního ceremoniálu, výběrem smutečních květin, vhodných textů na stuhy, sestavením smutečního oznámení, smutečního pohoštění a atd. Návštěva Pohřebního poradce na objednavatelem předem určeném místě pro sjednání ceremoniálu pohřbu je zdarma.

Pohřební služba Praha ELPIS nabízí kompletní vypravení smutečních obřadů v Praze a okolí

Při návštěvě vybrané objednávkové kanceláře dojednáte vše najednou - druh pohřbu, místo obřadu, místo kremace či hrobu, smuteční květiny včetně stuh, hudbu, podklady pro vyřízení úmrtního listu, kompletní administrativní servis i předání šatů pro zesnulou osobu.

Dále si můžete vybrat z široké nabídky rakví, květinových darů, uren, pomníků a ostatního příslušenství a nechat si podle svých požadavků zpracovat parte. V tíživé ekonomické situaci můžete u Pohřebního ústavu ELPIS vybírat ze tří variant ekonomických pohřbů.

Pohřební služba ELPIS

Pohřební služba ELPIS / ilustrační fotografie

Nejčastější variantou pohřbu zůstává pohřeb s obřadem za účasti pozůstalých - včetně kremace, nebo uložení do hrobu. Na přání rodiny či zemřelého pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje i církevní pohřby v kostelech a kaplích včetně kontaktů na faráře, řečníky i živou hudbu.

Možné jsou i pohřby v domě smutku - v místě bydliště nebo na předem určeném místě (dům zemřelého, fotbalové hřiště, hasičská stanice, apod.)

Než nadejde váš čas

Chcete mít záruku průběhu vlastního pohřbu dle svého přání? Jste osamoceni? Máte obavy, že příbuzní nezařídí pohřeb dle vašich představ? Nedůvěřujete státu, že vás nechá důstojně pohřbít?

Pohřební služba Praha  ELPIS zajistí  vše, co ještě za vašeho života můžete detailně naplánovat, svůj pohřeb včetně jeho financování a pojištění se zárukou splnění všech vašich přání, koho pozvat na pohřeb, co s vaším zvířecím mazlíčkem, kam uložit urnu s popelem.

Podrobné informace o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, nabídce kompletních pohřebních a hřbitovních služeb, obrazových katalogů rakví, uren, květinových darů i virtuální prohlídky sjednávacích kancelářích, obřadních síní a praktické rady pro pozůstalé najdete na internetové adrese www.krematorium.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Najdete na iDNES.cz