Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební služba ELPIS zajistí pohřeb dle vašich představ a možností

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pohřební služba Praha ELPIS již dvacet dva let poskytuje pohřební služby na vysoké společenské úrovni. Důstojné poslední rozloučení je skutečně to poslední, čím můžeme poděkovat blízkému člověku, který za života kráčel po našem boku. Ve chvílích nejtěžších ocení každý profesionalitu, vstřícnost a tradici pohřební služby Praha ELPIS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba ELPIS zajistí pohřeb dle vašich představ a možností

Kvalita, profesionalita a etický přístup zaměstnanců rodinného Pohřebního ústavu Praha ELPIS je pro všechny zaměstnance zavazující. Pohřební ústav Praha ELPIS je veden dle Evropské pohřební normy a zákona o pohřebnictví ČR 256/2001 Sb., zajišťuje veškeré kremační, pohřební, hřbitovní a repatriační služby.

Záruka kvalitních pohřebních služeb

Pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje i speciální VIP pohřby pro zesnulé ze státní, vojenské, diplomatické a kulturně-společenské scény.

Pohřební služba Praha ELPIS má ve svém vlastnictví vazárnu květinových darů, chlazené úložné prostory, zajišťuje balzamaci - thanathopraxis, přepravu zesnulých pohřební limuzínou Mercedes Benz, pohřebním vozidlem Ford Transit, dále v případě zájmu disponuje diskrétními pohřebními vozidly pro poskytnutí speciálních služeb našim zákazníkům včetně zajištění ochranné služby.

Non-Stop telefon na VIP Pohřebního poradce: 601 200 700

Objednavateli VIP pohřbů poskytuje bezplatně pohřební služba Praha ELPIS doprovodné vozidlo k pohřební limuzíně na území hl. m. Prahy nebo dle dohody s Pohřebním poradcem. Diskrétní bezplatná návštěva Pohřebního poradce pro VIP případy na objednavatelem předem určené adrese je samozřejmostí.

Pohřební ústav Praha ELPIS disponuje několika kancelářemi na území Prahy pro objednání občanských pohřbů (v Praze 8 - na Bulovce, v Praze 3 - na Vinohradech, v Praze 4 - Krči, v Praze 5 - na Andělu a v Praze 9 - Čakovicích), ve kterých zajistíte veškeré služby spojené s posledním rozloučením, nákupem nebo opravou pomníku a dalšími odbornými službami.

Pohřební služba ELPIS

Vybrali jste v souvislosti s úmrtím blízké osoby pohřební ústav Praha ELPIS a potřebujete zajistit převoz zesnulého či repatriaci zemřelé osoby do své vlasti?

Volejte prosím pohřebního poradce 602 200 700.

Samozřejmostí je výběr z více jak 100 druhů rakví od nejlevnějších až po luxusní americké rakve. Odborně proškolení zaměstnanci "pohřební poradci" vám ochotně se vším poradí a pomohou.

Navíc je vám nepřetržitě k dispozici mobilní číslo Pohřebního poradce 602 200 700, který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, s přípravou celého pohřebního ceremoniálu, výběrem smutečních květin, vhodných textů na stuhy, sestavením smutečního oznámení, smutečního pohoštění a atd. Návštěva Pohřebního poradce na objednavatelem předem určeném místě pro sjednání ceremoniálu pohřbu je zdarma.

Pohřební služba Praha ELPIS nabízí kompletní vypravení smutečních obřadů v Praze a okolí

Při návštěvě vybrané objednávkové kanceláře dojednáte vše najednou - druh pohřbu, místo obřadu, místo kremace či hrobu, smuteční květiny včetně stuh, hudbu, podklady pro vyřízení úmrtního listu, kompletní administrativní servis i předání šatů pro zesnulou osobu.

Dále si můžete vybrat z široké nabídky rakví, květinových darů, uren, pomníků a ostatního příslušenství a nechat si podle svých požadavků zpracovat parte. V tíživé ekonomické situaci můžete u Pohřebního ústavu ELPIS vybírat ze tří variant ekonomických pohřbů.

Pohřební služba ELPIS

Pohřební služba ELPIS / ilustrační fotografie

Nejčastější variantou pohřbu zůstává pohřeb s obřadem za účasti pozůstalých - včetně kremace, nebo uložení do hrobu. Na přání rodiny či zemřelého pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje i církevní pohřby v kostelech a kaplích včetně kontaktů na faráře, řečníky i živou hudbu.

Možné jsou i pohřby v domě smutku - v místě bydliště nebo na předem určeném místě (dům zemřelého, fotbalové hřiště, hasičská stanice, apod.)

Než nadejde váš čas

Chcete mít záruku průběhu vlastního pohřbu dle svého přání? Jste osamoceni? Máte obavy, že příbuzní nezařídí pohřeb dle vašich představ? Nedůvěřujete státu, že vás nechá důstojně pohřbít?

Pohřební služba Praha  ELPIS zajistí  vše, co ještě za vašeho života můžete detailně naplánovat, svůj pohřeb včetně jeho financování a pojištění se zárukou splnění všech vašich přání, koho pozvat na pohřeb, co s vaším zvířecím mazlíčkem, kam uložit urnu s popelem.

Podrobné informace o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, nabídce kompletních pohřebních a hřbitovních služeb, obrazových katalogů rakví, uren, květinových darů i virtuální prohlídky sjednávacích kancelářích, obřadních síní a praktické rady pro pozůstalé najdete na internetové adrese www.krematorium.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz