Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Odchod blízkého člověka je vždy velkou zátěží pro psychiku pozůstalých. Stresové okamžiky Vám pomohou zvládnout profesionálové – Pohřební služba ELPIS. Stojí po Vašem boku ve chvílích nejtěžších a pomohou Vám uspořádat poslední rozloučení se zesnulým přesně podle Vašich představ a možností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech | foto: Pohřební služba ELPIS s.r.o.

Kanceláře Pohřební služby ELPIS v Praze a Neratovicích

Pohřební služba ELPIS Praha disponuje několika kancelářemi na území Prahy pro objednání občanských pohřbů (v Praze 8 - na Bulovce, v Praze 3 - na Vinohradech, v Praze 4 – Krči, v Praze 5 - na Andělu a v Praze 9 – Čakovicích), ve kterých zajistíte veškeré služby spojené s posledním rozloučením, nákupem nebo opravou pomníku a dalšími odbornými službami. Otevřením pobočky v Neratovicích nad Labem svoje služby ELPIS rozšiřuje na Neratovice, Mělník, oblast Brandýsa nad Labem, Staré Boleslavi a okolí.

Sjednání pohřbu na jednom místě 

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Při návštěvě vybrané objednávkové kanceláře dojednáte vše najednou – druh pohřbu, místo obřadu, místo kremace či hrobu, smuteční květiny včetně stuh, hudbu, podklady pro vyřízení úmrtního listu, kompletní administrativní servis i předání šatů pro zesnulou osobu. 

Dále si můžete vybrat z široké nabídky rakví, květinových darů, uren, pomníků a ostatního příslušenství a nechat si podle svých požadavků zpracovat parte. Radou jsou Vám tu nápomocni odborně proškolení pracovníci kanceláří, u kterých každý ocení lidský přístup, vysokou míru empatie a profesionality.

Navíc je vám nepřetržitě k dispozici mobilní číslo Pohřebního poradce 602 200 700, který je připraven radou pomoci, co všechno je potřeba zařídit. U Pohřební služby ELPIS Praha nejste na zařizování pohřebního obřadu a všech s úmrtím souvisejících záležitostí sami.

Vhodnou variantu pohřbu si vybere každý

Nejčastější variantou pohřbu zůstává pohřeb s obřadem za účasti pozůstalých – včetně kremace, nebo uložení do hrobu. Na přání rodiny či zemřelého Pohřební služba ELPIS Praha zajišťuje i církevní pohřby v kostelech a kaplích včetně kontaktů na faráře,  řečníky i živou hudbu.

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Možné jsou i pohřby v domě smutku – v místě bydliště nebo na předem určeném místě (dům zemřelého, fotbalové hřiště, hasičská stanice, apod.)

V tíživé ekonomické situaci můžete u Pohřebního ústavu Praha ELPIS vybírat i ze 3 variant ekonomických pohřbů.

Pohřební služba ELPIS nabízí také kamenické služby

Z katalogu si můžete vybrat náhrobky z přírodního kamene včetně montáže, nápisu, porcelánových a rytých fotografií. Pokud máte svoji vlastní představu, jak chcete, aby náhrobek vypadal, stačí se domluvit a kamenictví Pohřebního ústavu ELPIS Vám jej vyrobí. Nemusíte se starat ani o dopravu, náhrobní příslušenství a vyřízení potřebných formalit na hřbitovní správě. Vše tu za vás vyřídí. Navíc dostanete ke každému novému náhrobku urnový sklípek a lampičku jako dárek. Dodací doba je 3-6 týdnů.

Kamenictví zajišťuje i stěhování a opravy náhrobků i přípisy jmen.

Pohřební ústav ELPIS: tradice a záruka vysoké kvality služeb 

Pohřební služba ELPIS Praha více jak dvacet dva let poskytuje pohřební služby na vysoké společenské úrovni.

Zajišťuje i speciální VIP pohřby pro zesnulé ze státní, vojenské, diplomatické a kulturně-společenské scény. Má ve svém vlastnictví vazárnu květinových darů, chlazené úložné prostory, zajišťuje balzamaci - thanathopraxis, přepravu zesnulých pohřební limuzínou Mercedes Benz, pohřebním vozidlem Ford Transit, dále v případě zájmu disponuje diskrétními pohřebními vozidly pro poskytnutí speciálních služeb zákazníkům včetně zajištění ochranné služby. 

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Pohřební služba ELPIS rozšiřuje síť kanceláří do středních Čech

Pohřební ústav Praha ELPIS je veden dle Evropské pohřební normy a zákona o pohřebnictví ČR 256/2001 Sb., zajišťuje veškeré kremační, pohřební, hřbitovní a repatriační služby. Podrobné informace o Pohřebním ústavu Praha ELPIS a jeho nabídce kompletních pohřebních a hřbitovních služeb i virtuální prohlídky obřadních síní a praktické rady pro pozůstalé najdete na internetové adrese: www.krematorium.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.