Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podnikový vzdělávací projekt? Ano, tato investice se rozhodně vyplatí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Gatema je moderní firmou, která je schopna svým zákazníkům nabídnout bezchybné produkty, ať už se jedná o špičkové informační systémy Helios Orange a Helios Green, či vícevrstvé desky plošných spojů. Zaměstnanci společnosti Gatema nyní absolvují vzdělávací projekt. A co vše jim přinese?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gatema s.r.o. - informační systémy | foto: Gatema s.r.o.

Úspěšné firmy přirozeně usilují o rozvoj. Aktivně se k tématu podpory rozvoje společnosti postavili manažeři boskovické společnosti Gatema s.r.o..

Stejně jako mnohé jiné firmy byla právě i v době hospodářské recese firma Gatema v nelehké situaci a vedení společnosti pečlivě zvažovalo, jak udržet v co nejvyšší míře kvalifikované zaměstnance a zároveň podpořit prorůstové směřování firmy v delším časovém horizontu.

Vzdělávací projekt Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost

I díky možnosti využití finanční podpory padlo rozhodnutí ve prospěch rozvoje potenciálu firmy obsaženého ve schopnostech kmenových zaměstnanců. K tomu dopomohl vzdělávací projekt s názvem Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost.

Při přípravě projektu byly vytvořeny systematické podklady, tj. podnikové vzdělávací programy, a současně zvážena lektorská zajištěnost. Do projektu byli zapojeni externí školitelské subjekty i vyškoleni lektoři z řad zaměstnanců společnosti. Vzdělávací projekt byl spuštěn v prosinci 2010 a je rozvržen na 2 roky.

Vzdělávací projekt obsahuje opravdu pestrou náplň složenou z klíčových aktivit zaměřených na motivování lidí, obecně-osobnostně rozvíjejících a i specifičtějších aktivit: proběhl kurz první pomoci, školení BOZP, probíhají jazykové kurzy angličtiny a němčiny.

Zvýšení jazykové vybavenosti zaměstnanců bylo a je nezbytné pro rozvoj divize plošných spojů, kde v současnosti probíhá modernizace a výrazná obměna technologického zázemí směrem k nejpokročilejším technologiím a současně je stále větší podíl produkce směřován na zahraniční trh, především pak do Německa, Švýcarska, Skandinávie.

Díky kurzům se  boří například i jazyková bariéra mezi zaměstnanci a externí posilou z Berlína, Christianem Ranzingerem, specialistou v oblasti plošných spojů, který udává tempo technologickému růstu a investičnímu rozvoji divize.

Gatema s.r.o. - divize plošných spojů

Investice do vzdělání se rozhodně vyplatí

Další oblastí vzdělávání je efektivní využití informačních technologií: PC dovednosti, zručnost ve využití firemního informačního systému Helios pro všechny uživatele – od tohoto programu společnost očekává přínos v podobě efektivnějšího využití informací pro každodenní činnost ( výroba, logistika, obchod, …).

Právě  jednou ze dvou hlavních oblastí, kterými se Gatema zabývá, je vývoj a dodávka komplexního a perspektivního informačního systému Helios zákazníkům a profesionální služby s informačním systémem spojené.

Informační systém Helios používají společnosti s nejrůznějším zaměřením: výrobní, obchodní či zabývající se službami. Široké spektrum zákazníků je umožněno modulární strukturou informačního systému Helios, použitou pokročilou softwarovou platformou a komplexní servisní podporou.

Další oblastí pro vzdělávací projekt jsou úzce specifická školení pro konkrétní pracovní pozice: účetní a daňové novinky, operační systémy.

Lze si jen přát, a to nejen zaměstnancům společnosti Gatema, kteří tento vzdělávací projekt absolvovali či zrovna absolvují, aby získané dovednosti byly přínosem k prosperitě firmy.

Podporujeme horizontal CMYK
Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz