Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podnikové informační systémy OR - CZ: pracujte s profesionály

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
OR-CZ spol. s r.o. patří mezi první české firmy, které se zabývaly problematikou podnikových informačních systémů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Podnikové informační systémy OR - CZ, pracujte s profesionály | foto: OR-CZ

Více než 20 let vyvíjíme a implementujeme vlastní ERP produkt OR-SYSTEM, který byl v průběhu tohoto období kompletně nasazen a provozován u víc než 150 průmyslových firem, převážně u českých a slovenských zákazníků.

Po celou dobu existence OR-CZ je jedním z našich nejdůležitějších cílů dodat koncovému zákazníkovi takový ERP produkt, který pružným plněním jeho požadavků a potřeb zajistí firmě očekávaný rozvoj a stabilitu. Abychom byli schopni takový produkt vytvořit, neustále rozšiřovat a obohacovat o novou funkcionalitu, je nutný velmi těsný vztah s každým zákazníkem. Analytik a programátor je schopen do programového kódu přetvořit téměř každý podnikový proces, činnost nebo roli, je však nutné vědět a znát, jak jednotlivé procesy fungují u konkrétního uživatele v reálném životě na jeho pracovišti. 

A přesně tyto informace nám musí poskytnout sám uživatel, nejlépe v konfrontaci s fungováním stejného procesu u několika zákazníků. Nesporné výhody setkávání se s více uživateli z různých firem a společné diskuse nad vybranými tématy si naše firma uvědomila hned na začátku své existence. Proto v průběhu každého roku pořádáme řadu společných akcí, na kterých se vývojáři a konzultanti  OR-CZ potkávají se zástupci našich zákazníků – jde o pravidelné odborné semináře, pracovní workshopy a konference uživatelů OR-SYSTEMU.

Podnikové informační systémy OR - CZ, pracujte s profesionály

Podnikové informační systémy OR - CZ, pracujte s profesionály

Konference uživatelů

Letos se už 26. konference uživatelů OR-SYSTEMU konala v krásném prostředí Sporthotelu Zátoň poblíž Českého Krumlova. Připravený program konference obsahoval průřezově ta témata, která byla pro tento rok z pohledu našich zákazníků aktuální a jejichž řešení bylo do OR-SYSTEMU zakomponováno, nebo se připravuje. Při pohledu na seznam jednotlivých přednášek je možné zmínit například:

  • Rozvoj modulu skladového hospodářství se zaměřením na problematiku evidence a práce s paletami a automatizaci.
  • Představení zákulisí při vývoji OR-SYSTEMU – pohled na procesní mapy a jejich tvorbu a vlastní modelování.
  • Představení nástupce OR-SYSTEMU, generace Open v prostředí Java.
  • Možnosti vlastního Cloud řešení pro provoz OR-SYSTEMU. práce se skladovými doklady pro prvovýrobu.
  • Představení realizovaných novinek pro oblast výroby se zaměřením na rozšíření funkčnosti vlastního řešení Rozvrhování kapacit výrobních zdrojů (APS) a Dílenského plánování výroby.
  • Představení nových možností integrovaných modulů Servis a Údržba.
  • Nové možnosti zálohování (prezentaci a diskusi řídil náš partner – společnost HP).
  • Možnosti integrace nových moderních technologií do OR-SYSTEMU – „Chytré telefony“ a mobilní pracoviště jako koncová zařízení pro sběr, prezentaci dat a práci v OR-SYSTEMU

Na závěr pracovní části konference byla formou dotazníku zjišťována zpětná vazba k jednotlivým tématům a byl dán prostor pro položení souvisejících otázek, případně pro náměty na pracovní okruhy, které budou součástí programu budoucích akcí OR-CZ a jež by mohly být dalšími možnými směry a prioritami rozvoje OR-SYSTEMU.

Po skončení bloků odborných prezentací zbyl samozřejmě čas i na sportovní a kulturní vyžití všech účastníků konference. Díky příhodné poloze hotelu jsme mohli využít projížďky na raftech po řece Vltavě a navštívit Český Krumlov, jedno z nejkrásnějších měst České republiky. Věříme, že se líbila i večerní neformální pracovní diskuse, ke které nám zahrála firemní rocková kapela.

Poděkování zákazníkům

Musíme rozhodně poděkovat všem uživatelům OR-SYSTEMU, kteří se těchto společných setkání pravidelně zúčastňují. Jsme velmi rádi, že se nám daří zapojit naše zákazníky do diskusí s tvůrci a implementátory informačního systému, a tím neustále zvyšovat kvalitu našeho produktu. Pouze aktivním společným přístupem lze vést vývoj potřebným směrem, dostávat tu nejlepší zpětnou vazbu pro vytvořená nová řešení a systematicky stanovovat priority pro další rozvoj. Za OR-CZ můžeme slíbit, že tímto způsobem práce budeme rozhodně pokračovat i v následujícím období a už nyní se těšíme na další společná setkání.

Ing. Antonín Vymětal,

ředitel divize ERP – Realizace, OR-CZ

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení.
Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení

V horizontu měsíce hodlá změnit práci až 23 % respondentů průzkumu společnosti Grafton, do půl roku pak 45 % z nich. Hlavním motivem je přitom vyšší mzda, ale...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.