Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Podnikání se musí stát životní filozofií

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O tom, že podnikání a výchova k němu jsou receptem na léčení podstatné části neduhů současné celosvětové ekonomické recese, se prezentuje na mezinárodních fórech stále intenzivněji. Také proto připravila ostravská Vysoká škola podnikání, a.s., rozsáhlou inovaci svých studijních oborů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A máme tituly!; ilustrační foto

A máme tituly!; ilustrační foto | foto: MF DNES

Podnikatel, vlastník, správce, leader, manažer, výrobce, prodejce – na tyto klíčové profese businessu jsou nově orientovány obory bakalářského studia, které Vysoká škola podnikání, a.s., nabízí v akreditovaném studijním programu Ekonomika a management.

Nejstarší privátní vysoká škola v Moravskoslezském regionu, která uzavírá první dekádu své existence, přistoupila k rozsáhlé inovaci svého bakalářského i navazujícího magisterského studia proto, aby vybavila své absolventy takovými znalostmi, dovednostmi a kompetencemi, jež jim dovolí lépe obstát na trzích práce doma i v zahraničí.

Má k tomu přispět v bakalářském stupni studia výuka s profesní orientací a vyšším podílem praxe ve firmách, která bude základem pro dosažení profesní zdatnosti. Navazující magisterské studium vychází z poznatků výzkumu a má podporovat studenty při realizaci jejich nápadů, myšlenek a dovedností v praxi.

VŠP, a.s., opouští klasickou předmětovou výuky,od nadcházejícího akademického roku 2009/2010 zavádí tzv. modulovou výuku pro prezenční i kombinované studium. Vedle jiných předností dostanou posluchači větší prostor pro samostudium a také pro praktickou přípravu ve firmách a společnostech. Dělené státnice, v každém ze tří ročníků se uskuteční jedna dílčí, zajistí studentům rovnoměrnější zatížení během studia.


Promoce - aula - rybí oko

Ostravská Vysoká škola podnikání, a.s., nabízí studium tří oborů v bakalářském stupni (Bc.): Podnikání, Podnikání a management v obchodě, Podnikání a management v životním prostředí, v navazujícím magisterském stupni (Ing.) pak studium oboru Podnikání.

Škola letos obhájila, jako jediná soukromá vysoká škola v ČR, mezinárodní certifikát Diploma Supplement Label. Své studenty, kterým garantuje neměnnou výši školného po celou dobu řádné výuky, připravuje pro podmínky jedenadvacátého století, které se profiluje do období podnikavých lidí a podnikavé ekonomiky.

Diplom DSL


Více na jde na www.vsp.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz